Įkraunama...
Įkraunama...

ABC DESIGN vežimėliai

Kadangi prie akiu neturiu tai kiek zinau yra du variantai
ten kur yra stabdziai ant tokio metalinio strypo po puslankiu yra ausele ja pakelt reikia ( pazdaug vedi kur ratas ) nezinau ar as cia aiskiai bet manau suprasi ja pakeli ir ratas isiima .
Kitas variantas pacio rato vidury paspaudi jei spaudzias vidurys ir nusiima nors cia manau ne pas juos tas variantas . Pas juos kiek pamenu ausele . Jei nori atvezk nuimsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2006 03 12, 13:32)
Kadangi prie akiu neturiu tai kiek zinau yra du variantai
ten kur yra stabdziai ant tokio metalinio strypo po puslankiu yra ausele ja pakelt reikia ( pazdaug vedi kur ratas ) nezinau ar as cia aiskiai bet manau suprasi ja pakeli ir ratas isiima .
Kitas variantas pacio rato vidury paspaudi jei spaudzias vidurys ir nusiima nors cia manau ne pas juos tas variantas . Pas juos kiek pamenu ausele . Jei nori atvezk nuimsiu smile.gif


Ačiū labai, pas mus pirmas variantas thumbup.gif
Dar norėjau paklaust, ar galima skalbti šito vežimuko medžiagas skalbimo mašinoj (ant kokios lengvos programos ir mažos temperatūros), art geriau rankom?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliagpr: 12 kovo 2006 - 13:50
QUOTE(Ija @ 2005 04 30, 21:29)
O jus tikrai apie ta ABC trirati snekat? Kad jis neturi pilnos sedimos ir gulimos padeties, atramos kojytem?  sad.gif , kai rinkausi sketuka, tai ji is kart apziurejusi nusivyliau.
Issirinkau is ABC Handy Plius, nors ir Tempo Light  thumbup.gif , bet tuo metu pardavime nebuvo  4u.gif


Man tai irgi visai nepatinka šitas triratis ABC schmoll.gif
Tikrai nėra jame pilnai gulimos padėties ir atrama kojytėms nesireguliuoja ax.gif
O be to jis man visas kažkoks plastmasinis labai ir barška smile.gif
Draugė tokį buvo savo dukrytei nupirkus, bet po poros mėnesių pardavė biggrin.gif Dažnai kartu vaikščiodavom su vaikais parke, tai tas barškėjimas doh.gif labai erzindavo lotuliukas.gif
O lengvų vežimėlių ir daugiau yra smile.gif Čia tikrai ne pats lengviausias cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2006 03 14, 12:33)
Man tai irgi visai nepatinka šitas triratis ABC  schmoll.gif
Tikrai nėra jame pilnai gulimos padėties ir atrama kojytėms nesireguliuoja  ax.gif
O be to jis man visas kažkoks plastmasinis labai ir barška  smile.gif
Draugė tokį buvo savo dukrytei nupirkus, bet po poros mėnesių pardavė  biggrin.gif  Dažnai kartu vaikščiodavom su vaikais parke, tai tas barškėjimas  doh.gif  labai erzindavo  lotuliukas.gif
O lengvų vežimėlių ir daugiau yra  smile.gif  Čia tikrai ne pats lengviausias  cool.gif

o man jis labai thumbup.gif turiu jau visus metus ir vazinejam ne tik miesto gatvem,bet ir kaime teko po laukus pavazinet,taciau niekas nebarska schmoll.gif be to,sia ziema taip pat puikiai issiverciau.tik gaila,kad nebuvo kojom uzdangalo,bet naudojau kailini vokeli ir buvo thumbup.gif

QUOTE(renax @ 2006 03 14, 19:57)
Jei reiks uzdangalo parasyk pasakysiu kur gaut smile.gif

ir kur tu anksciau buvau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pilypukė @ 2006 03 15, 13:53)
o man jis labai  thumbup.gif  turiu jau visus metus ir vazinejam ne tik miesto gatvem,bet ir kaime teko po laukus pavazinet,taciau niekas nebarska  schmoll.gif


Turbūt neteko tau palygint jo su skėtuku, turinčiu guminius ratukus ir amortizatorius gerus biggrin.gif
Skirtumas tikrai jaučiasi mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
O kaip jis ziema per sniega vaziuoja? Ir ar stabilus, neapsivercia? O ir siaip mane domina ar geriau triratis vezimas ar keturiu ratu?
Atsakyti
Kniukse - važinėjom kaip tik šią žiemą ir nė karto nevirtom į sniegą smile.gif Aišku, nevažiavom į pusnynuotus miškus, bet važinėjom ne vien išvalytais šaligatviais. Žodžiu, išbandėm visokias sąlygas - atlaikė thumbup.gif O dėl to, kad jis triratis, jis yra super manevringas. Juk kai sukaliojasi 2 ratukai, jiem patiem dar reikia tarpusavy susiderint, o čia šast ir pasukai smile.gif
Atsakyti
Nu tikrai labai geras vežimas,man jis labiau patinka negi turėtas ABC design tech rider S turėtas universalas.Šis triratis labai lengvas, manevringas,visai nebarška.Nesvarbu kad ratai plastmasiniai užtat lengvesni ir svorio mažiau.Aš su savo universalu kartais ne visur praeidavau tekdavo per jėga stumt o su šiuo vežimuku labai lengvai pravažiuojam.
Atsakyti
mes turim ABC design Sinus Luxe. thumbup.gif
Esam patenkinti - labai praktiskas, manevringas, lengvas. Yra nesyne. nors musu zuika nelabai megsta joje buti, bet ji pravercia einant i poliklinika.
Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnie6ka @ 2006 03 28, 20:15)
Gal kas turite toki trirati?
Prasau atsiliepimu  smile.gif

Sveikos,
turiu si trirati vezimeli (lopsiukas, sportine dalis, plius pirkau Maxi cosi autokedute). Vezimelis puikus, man labai patinka, o ypac jei vaikelis gimsta pavasari, tai super. Kodel pavasari? Todel kad ziema(vaziuojant per sniega) priekinis ratas be amortiko truputi kieciau vaziuoja, o guli juk visai leliukas?...na o jei vaziuoti saligatviais, netgi smeliu, misko takeliu labai liuks, isbandem labai gerai. Maniskis gime rudeni, tai biski ziema sunkiau, dabar vaziuojam visur ir labai minkstai:) Aisku ratai didoki, bet cia ir yra privalumas, minkstai ir lygiai rieda. Uzkiek pirktumete naudota, jei noretumete? Nes mes jau dairomes i sketuka..
Jei reikia foto, parasykite i dijana@nkm.lt
Atsakyti
O as vis blaskausi tarp ABC design sinus lux ir ABC design tech rider. Kuris labiau tiktu spalio men gimsianciam mazyliui? Kitu nenoriu , nes jie sunkus , o as gyvenu 4 aukste doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2006 07 15, 11:57)
O as vis blaskausi tarp ABC design sinus lux ir ABC design tech rider. Kuris labiau tiktu spalio men gimsianciam mazyliui? Kitu nenoriu , nes jie sunkus , o as gyvenu 4 aukste  doh.gif



galiu patarti is savo patirties, nors gyvenu tik antrame aukste. Rinkausi ir as tarp siu vezimeliu, nes mano mergyte gimus sausio viduryje. Ziemai manyciau sinus luxe geresnis nes ratai didesni ir siltesnis, bet tas svoris. Nors raso kad 11 kg, bet kazkaip paiimti nelabai patogus ir todel atrodo labai sunkus. Maniske 6 men beveik 9 kg sveria, o tau dar ziema su visais adijaliukais kombinzoniukais doh.gif patikek bus labai sunku. Tech rideris man pasirode kazkoks lengvesnis ir nesti patogesnis, taciau ziemai nezinau ar rinkciausi, jis man kazkoks labiau vasarinis pasirode.
Mes isigijom BB comfort trophy ir auto kedute thumbup.gif , nors ziema turejom lenkiska universala (su juo net pasivaikzciojimai nemieli budavo, nes jau sunkumas doh.gif uznesti, bet vaziuoti tai labai minkstas). Tai visa pavasari ir jau va vasara baiginejasi tik autokedutej ir keliaujam, vaikuciui super patinka or ir man nusinesti lengva: kedute su vaiku vienoj rankoj, sulankstytas remas ant peties (7kg) ir zemyn ir aukstyn be didelio vargo. Na aisku tau ziemai kedutes nerekomenduociau pirkti nes su visais kombinezonais netilpsit bet rema ir lopsiuka tai tikrai rekomenduociau, jei ne nauja tai bent padeveta.Ziemai jums manau pats geriausias variantas butu, o pavasariui, patikek kad ir koks lengvas universalas, taciau ieskosi dar lengvesnio sportinuko ar sketuko, nes ir tie 10 kg pasirodys labai sunkus, nes pridejus paaugusio vaikucio svori jau apie 20 kg gausis. Cia tiek is mano patirties.

Atsakyti