QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 27, 16:08)
Kalba ejo apie konkretu atveji, kur buvo parasyta kad dirba tik vienas seimos narys. Tai kitas, manau turi laiko tam, jeigu jau ukiskai gyvena. O tokie kurie ukiskai gyvena, paprastai turi kur sandeliuoti, ir kaimiskose vietovese tu vagysciu ir darzu kazkaip maziau tenka girdet (savo kaine net neteko), nei priemiesciuose.
Ir kodel Jus galvojate, kad pakelyje yra tik 10 seklu?
Siaip Kriksto mama grynai del ivairoves seja 3 pakelius (3 rusis), daigais apdalina dar ir giminaicius, veliau siltnamio gerybes valgo, konservuoja ir dar lieka
O siltnamyje juk jokio ypatingo apdirbimo nera, sakemis zeme "varpo", o atnaujina dirvozemi kompostuodami ir tas nieko nekainuoja. Tai cia 36 Lt (jei pakelis seklu 12 Lt), gal dar vanduo laistymui kainuoja, jei nera sulinio, o visa kita laikas. Tas pats su kitom darzovem.
Ir kodel Jus galvojate, kad pakelyje yra tik 10 seklu?


Jūsų nuorodoj nerašo, kiek sėklų pakelyje, tik kiek 1 g. Uošviai perka šitas, tai čia rašo, 10 vnt. Aš labai nesigilinu, bet žinau, kad perka ir mėšlą, ir durpes ir dar kažką, ir šiltnamio stiklas po žiemos, pasitaiko, suskyla.
O komentavau ne apie tą atskirą atvejį, bet apskritai. Šitoj temoj vis laikas nuo laiko pasigirsta, kad užsiauginti yra pigiau.