Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Katusik @ 2012 11 29, 15:10)
man tik pasirode, ar kai kurie siuvinukai is tiesu priklijuoti tiesiai ant popieriaus?



gal tik taip atrodo, g.gif bet tikrai visi langeliai ispjauti, nieko neklijavau ant virsaus. Man ne kaip atrodo kai ant virsaus uzdeta, atrodo lyg patingeta paslepti audinio krastus, todel viska klijuoju taip kaip su pirktiniais atviruku ruosiniais. Pasikrapstyt uztrunka ilgiau bet rzultatas geresnis.
Schemutes turiu zurnale todel jei reiks kam pasidalinsiu, tik atsiuskite el.pasta i AŽ thumbup.gif
Atsakyti
Tiek groziu prideta, tai tik akis paganau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

atnesu ir as ireminta busia dovana blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 11 29, 16:25)
o cia mano niekuciai...  ax.gif tik dar niekur "neimontuoti"
(degtukai salia kad matytusi, kokio dydzio siuvinukai  blush2.gif )

Mieli ir tuo pačiu šilti tokie niekučiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2012 11 29, 14:36)
mano damutė surėminta smile.gif fone Sobieskos auksinėm rankom dekoruota papuošalinė...  wub.gif

Labai įteisino paveiksliuką. Gražu.

O dėl smulkmenų - prijuostėlių buteliams, kad ir tokių kaip Sobieskos tikrai gražių darbelių - KUR JUOS DĖT?
Atsakyti
Sobieska, nezinau, ka naujo parasyti, apart eilinio - nuostabu wub.gif

Padangele, giriu uz kitoki reminima ir nematyta motyva 4u.gif

Katusik
, labai mieli wub.gif

Averita, puikiai dera remelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Loote @ 2012 11 29, 17:53)
gal tik taip atrodo,  g.gif  bet tikrai visi langeliai ispjauti, nieko neklijavau ant virsaus. Man ne kaip atrodo kai ant virsaus uzdeta, atrodo lyg patingeta paslepti audinio krastus, todel viska klijuoju taip kaip su pirktiniais atviruku ruosiniais. Pasikrapstyt uztrunka ilgiau bet rzultatas geresnis.
Schemutes turiu zurnale todel jei reiks kam pasidalinsiu, tik atsiuskite el.pasta i AŽ  thumbup.gif

Dabar pabūsiu blondinė.
Su kuo pjauni langelius atvirukams. Aš niekaip nepadarau gražių - lygių, todėl būnu ta blogietė kuri dažniausiai dvipusia lipnia juostele klijuoju tiesiai ant atvirutės.
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 11 29, 17:55)
atnesu ir as ireminta busia dovana blush2.gif


Puikiai dera rėmelis 4u.gif gražu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loote @ 2012 11 29, 16:53)
gal tik taip atrodo,  g.gif  bet tikrai visi langeliai ispjauti, nieko neklijavau ant virsaus.

bigsmile.gif tada lenkiu galva pries ta lygiai ispjauta apskritima. kaip taip pavyko? bigsmile.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 11 29, 16:55)
Mieli ir tuo pačiu šilti tokie niekučiai  4u.gif

aciuks.gif

QUOTE(libaja @ 2012 11 29, 17:56)
O dėl smulkmenų - prijuostėlių buteliams, kad ir tokių kaip Sobieskos tikrai gražių darbelių - KUR JUOS DĖT?

va va, sita mintis ir mane sustabdo nuo prijuosteliu g.gif
juk jei tai bus raudonas vynas, tai nori nenori, bet juos susitemps. o vynas gi beveik neissiskalbia.
tai gausis, kad visi tie groziai bus vienkartiniai? unsure.gif

QUOTE(vasarė @ 2012 11 29, 18:17)
Katusik, labai mieli  wub.gif

aciuks.gif

QUOTE(Dzenete @ 2012 11 29, 18:22)
Su kuo pjauni langelius atvirukams. Aš niekaip nepadarau gražių - lygių, todėl būnu ta blogietė kuri dažniausiai dvipusia lipnia juostele klijuoju tiesiai ant atvirutės.

ne manes klausei, bet as pjaunu paprastu kanceliariniu peiliu. tik pries kiekviena nauja atvirute nulauzau peiliuko galiuka, kad butu astrus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 11 29, 19:22)
Su kuo pjauni langelius atvirukams.


Isduosiu paslapti ax.gif visa tai darau su skalpeliu, gal kur yra ir geresniu priemoniu pirkti, bet as netycia toki daikta gavau is brolio, jis uzsieny dirba su parseliais ir parveze. blush2.gif
Nesidomejau bet gal kas uzsiima atviruku gamyba pasakys kur galima nusipirkti spec priemoniu popieriui pjauti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 11 29, 15:03)
o ku tu ieškai ? pati su programa schemą darysi ,ar šiaip gyvatėlių schemų ieškai ?

čia lygtai mudvi tą patį hortenzijų rinkinį rinkomės ?

Reikia skirtukų pagamint, bet visos gyvetėlės jau tokios gyvatės- didelės labai. Radau kelis paveiksliukus ir pati pasidariau schemukę, bet vaikišką tik vieną radau- dažniausiai tokie kvadratiniai paveiksliukai, o skritukui netinka...
Hortenzijos laukia savo eilės, kol buvau ligoninėj pradėjau kitą- mažesnį Hydrangea in bloom.
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 11 29, 19:17)

Averita, puikiai dera remelis  thumbup.gif


Aciu 4u.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 11 29, 19:28)
Puikiai dera rėmelis 4u.gif  gražu... 4u.gif


Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loote @ 2012 11 29, 18:51)
Nesidomejau bet gal kas uzsiima atviruku gamyba pasakys kur galima nusipirkti spec priemoniu popieriui pjauti. g.gif

ten, kur as perku paruostukus atvirutems, viskas pjaustoma lazeriu unsure.gif
nemanau, kad toks bus parduodamas kanceliariniu prekiu parduotuveje hihihi.gif
Atsakyti