Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2012 11 29, 13:21)
Smulkmenėlė...

Nuostabu wub.gif
QUOTE(Padangele @ 2012 11 29, 15:36)
mano damutė surėminta smile.gif fone Sobieskos auksinėm rankom dekoruota papuošalinė...  wub.gif

thumbup.gif rėmas labai gražus, labai tinka 4u.gif
QUOTE(Katusik @ 2012 11 29, 16:25)
o cia mano niekuciai...  ax.gif tik dar niekur "neimontuoti"

mieli labai wub.gif
QUOTE(Loote @ 2012 11 29, 19:51)
Isduosiu paslapti ax.gif  visa tai darau su skalpeliu, gal kur yra ir geresniu priemoniu pirkti, bet as netycia toki daikta gavau is brolio, jis uzsieny dirba su parseliais ir parveze. blush2.gif
Nesidomejau bet gal kas uzsiima atviruku gamyba pasakys kur galima nusipirkti spec priemoniu popieriui pjauti. g.gif

aš irgi su skalpeliu išpjaunu, labai gerai smile.gif Jei ovalas, tai kartais iškerpu su lenktom žirklutėm ax.gif
Atsakyti
Turiu klausimą: Atvirutes gaminatės, išpjaudamos viršelį, o iš galinės pusės siuvinio, priklijuodamos kitą popierių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 11 29, 20:53)
Reikia skirtukų pagamint, bet  visos gyvetėlės jau tokios gyvatės- didelės labai. Radau kelis paveiksliukus ir pati pasidariau schemukę, bet vaikišką tik vieną radau- dažniausiai tokie kvadratiniai paveiksliukai, o skritukui netinka...
Hortenzijos laukia savo eilės, kol buvau ligoninėj pradėjau kitą- mažesnį Hydrangea in bloom.

a tai tau tokios apvalesnės reikia ?

taipat pasakiško grožio rinkinukas wub.gif


QUOTE(unkind @ 2012 11 30, 00:36)
Turiu klausimą: Atvirutes gaminatės, išpjaudamos viršelį, o iš galinės pusės siuvinio, priklijuodamos kitą popierių?  ax.gif

viskas va taip

ir čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 lapkričio 2012 - 00:24
ta rivilija ar kokia ji ten vel reiskias kiek suprantu FB siulydama schema padaryt doh.gif blogiausia kad turi tiek advokatu kad doh.gif visi komentarai pries yra istrinami doh.gif gaila man tu kurios siuvines is jos schemu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 11 30, 11:21)
ta rivilija ar kokia ji ten vel reiskias kiek suprantu FB siulydama schema padaryt doh.gif blogiausia kad turi tiek advokatu kad doh.gif visi komentarai pries yra istrinami doh.gif gaila man tu kurios siuvines is jos schemu doh.gif


tai kad visa diskucija istrinta doh.gif
Atsakyti


jei idėjos autorė nesupyks.....o čia mano variantas 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangele: 30 lapkričio 2012 - 10:26
QUOTE(Averita @ 2012 11 30, 10:23)
tai kad visa diskucija istrinta doh.gif

taip taip as apie tai ir sneku ir kiek suprantu palikta tik rivilijos pasiulymas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Padangele @ 2012 11 30, 10:25)
jei idėjos autorė nesupyks.....o čia mano variantas  4u.gif


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 11 30, 11:37)
taip taip as apie tai ir sneku ir kiek suprantu palikta tik rivilijos pasiulymas doh.gif
Papildyta:


tai gal ten Rivija patepa lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 11 30, 10:21)
ta rivilija ar kokia ji ten vel reiskias kiek suprantu FB siulydama schema padaryt doh.gif blogiausia kad turi tiek advokatu kad doh.gif visi komentarai pries yra istrinami doh.gif gaila man tu kurios siuvines is jos schemu doh.gif
QUOTE(Averita @ 2012 11 30, 10:23)
tai kad visa diskucija istrinta doh.gif

ziauru ten doh.gif diskusija apie siuvinejima pagal schema ar ne (del fono) irgi buvo greitai istrinta. Apskritai, kai pradeda kalbeti apie zmoniu ismetima is grupes, jei nori patarti ir paraginti tobulejimui, juokinga ir taip silpna, kad doh.gif toks vaizdas, kad is darbo ismestu ir paliktu be pajamu lotuliukas.gif

QUOTE(Padangele @ 2012 11 30, 10:25)
jei idėjos autorė nesupyks.....o čia mano variantas  4u.gif


koks saunus ireminimas bigsmile.gif thumbup.gif


*************
as siandien gavau kasiulu siuntinuka. Kaip smagu visada is ju gauti ne tik savo uzsakyma, bet ir dovanu wub.gif : assa.gif
jau pradejau siuvineti vestuvems
user posted image darysiu jausmu akmenuku dezute
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 11 30, 10:47)
ziauru ten  doh.gif diskusija apie siuvinejima pagal schema ar ne (del fono) irgi buvo greitai istrinta. Apskritai, kai pradeda  kalbeti apie zmoniu ismetima is grupes, jei nori patarti ir paraginti tobulejimui, juokinga ir taip silpna, kad  doh.gif toks vaizdas, kad is darbo ismestu ir paliktu be pajamu  lotuliukas.gif
koks saunus ireminimas  bigsmile.gif  thumbup.gif
*************
as siandien gavau kasiulu siuntinuka. Kaip smagu visada is ju gauti ne tik savo uzsakyma, bet ir dovanu  wub.gif : assa.gif
jau pradejau siuvineti vestuvems


kraupu..reik jauciu rinktis cemodanus is ten ir kurt kita grupe biggrin.gif ten nieko neina pries pasakyt viskas priimama ne kaip pastebejimas ar patarimas o kaip izeidimas doh.gif


ka gavot dovanu? bigsmile.gif as tai antra kart is eiles gaunu tokia pacia schema doh.gif
Atsakyti
vasarė grazi bus dezute wub.gif

man tai graudu, kai klausi patarimo ir viska istrina...juk is klaidu mokomes..,

tik man juokinga, kad pati ji kitu klaidas pastebi, kai moteris kazkokia idejo siuvineta portreta, tai jai taisyt liepia baltus plemus, o savo vejaraupiu nepastebi lotuliukas.gif

nesu as profe, portretu esiuvineju, schemi nedarau, bet jei nemoki geriau ir nekist ranku schmoll.gif schmoll.gif ir aplamai dar siulytis darytis schemas pas ja doh.gif TRAEDIJA doh.gif juk kiek zmogus sugais laiko, pinigu ir kantrybes...
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 11 30, 11:01)
vasarė grazi bus dezute wub.gif

man tai graudu, kai klausi patarimo ir viska istrina...juk is klaidu mokomes..,

tik man juokinga, kad pati ji kitu klaidas pastebi, kai moteris kazkokia idejo siuvineta portreta, tai jai taisyt liepia baltus plemus, o savo vejaraupiu nepastebi lotuliukas.gif

nesu as profe, portretu esiuvineju, schemi nedarau, bet jei nemoki geriau ir nekist ranku schmoll.gif  schmoll.gif ir aplamai dar siulytis darytis schemas pas ja doh.gif TRAEDIJA doh.gif juk kiek zmogus sugais laiko, pinigu ir kantrybes...

ir sugais nes visi pries komentarai istrinti....
tik keistai pasirode vieni komentarai kas Dangiros Rankdarbiai schemas dare.atseit ta pati rivilija.bet jos idialios blink.gif gaila istikro kad istrinta butu idomu suzinot ar buvo atejus Dangira ir ar tai patvirtino g.gif
Atsakyti