Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2012 11 18, 19:38)
juk ne apie mano foto kalba, o apie Tavo, tad Marijana, būk vyras, priimk kritiką kaip sveikas žmogus. nes išgirdus kritiką savo kūrinukui argumentas "tu geriau savo parodyk" yra kvailas, mano asmenine nuomone; "išsitraukim ir pasimatuokim"  nėra pats geriausias atsakymo į normalią kritiką būdas. ar gal kuo nors įžeidžiau Tave? kas nutiko? ko purkšt norisi?


drinks_cheers.gif

isora - aš ir norėjau savo nuomonę brūkštelt, bet perskaičius tavo atsakymą say - praėjo tas noras. Nesupyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2012 11 18, 20:23)
Tikriausiai dar sūrio, o ant sūrio žiurkės reiktų, kad būtų įdomiau  doh.gif
anilorak, net labai UŽSKAITAU.

(rg)


Sūris tikrai tiktų, o gal ir kokia vynuogė smile.gif Bandau kitą objektą jūsų vertinimui:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 11 18, 19:38)
kas Tau? savi..sos vakarėlis ar šiaip nėra nuotaikos?



manau yra taip del to, kad fotografuoti daznai netenka, o kai tenka, tikiesi, kad padarysi daug daug graziu foto, kuriomis visi zavesis ir bent viena grazia vieta jose ras smile.gif as irgi to kiekviena karta tikiuosi biggrin.gif atrodo, va, kaip si karta gerai pavyko, ateini cia, parodai, ir tik idejes, pats pradedi matyti minusus, o dar ir kitos i juos pirstais pabado, nusiimi rozinius akinius ir pradedi analizuot, ka kita karta darytum kitaip smile.gif
Isora, man rodos tau tiesiog reikia daugiau praktikos. Mums mazai tenka fotografuoti, tad geru rezultatu reikes ilgiau palaukt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2012 11 18, 19:35)
isora, o kodel jau istrynei foto? g.gif ar cia man vienai nerodo?

Neeee, aš netryniau.. g.gif Aj padariau, kad tik FLICKR`o draugeliai matytu, matyt, tu, manęs, ten neturi.. g.gif

QUOTE(sayonara @ 2012 11 18, 19:38)
kas Tau? savi..sos vakarėlis ar šiaip nėra nuotaikos?

dabar man nuoširdžiai pasakyk - Tau nereikia kritikos? Tu nori tik pagyrimų? Tu nenori paskatinimo, spyrio šiknon, Tu nenori, kad atvirai analizuotų nuotraukų? Tau tereikia tik pasakyti, ir - jokių problemų, nebelįsčiau niekada į akis.

ko lendi į asmeniškumus? kas nors prikapsėjo?

juk ne apie mano foto kalba, o apie Tavo, tad Marijana, būk vyras, priimk kritiką kaip sveikas žmogus. nes išgirdus kritiką savo kūrinukui argumentas "tu geriau savo parodyk" yra kvailas, mano asmenine nuomone; "išsitraukim ir pasimatuokim"  nėra pats geriausias atsakymo į normalią kritiką būdas. ar gal kuo nors įžeidžiau Tave? kas nutiko? ko purkšt norisi?


O kaip tas daroma, bet, kad nuotaika ..... nesikeikiant, tai žinok žiauriai... tik ir ieškau kam gelt, spirt, žnybt ar pirštą parodyt.. doh.gif

Nu toookia savim nusivylus, kad... Bet ne klausykla, ne bažnyčia, čia, tai nesibėdavosiu... Kritikos lblb noriu, bet va, truputi kluptelėjau.. Ok, būsiu vyras... Uhhh.... Nuleidžiu garą balkone, vinį į plaučius susikalu ir toliau kulniuoju..
Bet.. Tas "išsitraukim ir pamatuokim"... lotuliukas.gif Susižvengiau su garsu, būtume vyrai, tai pasiūlyčiau.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nea, neįžeidei, tik iki galo įsitikinau, kad vakar šalau, ko ne be reikalo.. lotuliukas.gif Nors praktika visada yra pats geriausias mokytojas... Taip? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2012 11 18, 19:46)
manau yra taip del to, kad fotografuoti daznai netenka, o kai tenka, tikiesi, kad padarysi daug daug graziu foto, kuriomis visi zavesis ir bent viena grazia vieta jose ras smile.gif as irgi to kiekviena karta tikiuosi biggrin.gif atrodo, va, kaip si karta gerai pavyko, ateini cia, parodai, ir tik idejes, pats pradedi matyti minusus, o dar ir kitos i juos pirstais pabado, nusiimi rozinius akinius ir pradedi analizuot, ka kita karta darytum kitaip smile.gif
Isora, man rodos tau tiesiog reikia daugiau praktikos. Mums mazai tenka fotografuoti, tad geru rezultatu reikes ilgiau palaukt 4u.gif


žinai, aš irgi kas kartą to tikiuosi.. kad nueisiu, pafotkinsiu, prisigiriu iš anksto visiems, kaip eisiu, kaip darysiu, o jau koks modelis, o paskui žiūri, kad pššš gavosi. ir pati matau, ir dar draugai pasako, kad nu.. nekas.. arba nutyli.. nu tai susirenki sveikus likusius kiaušus į delnus ir eini toliau.
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2012 11 18, 19:41)
isora - aš ir norėjau savo nuomonę brūkštelt, bet perskaičius tavo atsakymą say - praėjo tas noras. Nesupyk  4u.gif

Vėl per tą ilgą liežuvį ignorą užsidirbau... pyyyp... user posted image Ir tikrai nepykstu, gi pati kalta.. mirksiukas.gif

QUOTE(Savory @ 2012 11 18, 19:46)
manau yra taip del to, kad fotografuoti daznai netenka, o kai tenka, tikiesi, kad padarysi daug daug graziu foto, kuriomis visi zavesis ir bent viena grazia vieta jose ras smile.gif as irgi to kiekviena karta tikiuosi biggrin.gif atrodo, va, kaip si karta gerai pavyko, ateini cia, parodai, ir tik idejes, pats pradedi matyti minusus, o dar ir kitos i juos pirstais pabado, nusiimi rozinius akinius ir pradedi analizuot, ka kita karta darytum kitaip smile.gif
Isora, man rodos tau tiesiog reikia daugiau praktikos. Mums mazai tenka fotografuoti, tad geru rezultatu reikes ilgiau palaukt 4u.gif

Joooo...... blush2.gif Šventas, naivume.. biggrin.gif Po galais, atrodo paslėpi tuos akinius, o vistiek jie mistiniu būdu ant nosies atsiduria.. lotuliukas.gif

Va va.... fotografuoju mažai... mielai fotografuočiau daugiau, apart daiktų, nes anie jau stačiai gerklėj stovi, už tai dar kai pati kreivom rankom, plius modeliukas vis sako ką daryt, už tai šnipštas ir gaunasi, kai tokios dvi į krūvą sueina... ax.gif

Plauksim, kur dingsim, tik va, kad išlenda tie mano spygliai tai negerai, kaip išmok išvis anuos paslėpt, arba nudepiliuot, nes poto pati prisiprašau ignorų.... doh.gif
Atsakyti
anilorak_b - man tai kažkaip nelabai ryškus tas fokusas g.gif tad neužskaitau blush2.gif

Lina1985 - neįdomu, galima ir kitą objektą susirasti, irgi neužskaitau ax.gif

LaToja - šaunuolė, kad stengies 4u.gif eik prie antrų ND 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Labai noreciau patarimo del spalvu, ar ne per daug nubalintas veidukas? Bandau kazka naujo, noriu visom spalvinguma vienoda padaryti, bet abejoju, ar ne per daug as cia persistengiau?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 11 18, 19:49)
žinai, aš irgi kas kartą to tikiuosi.. kad nueisiu, pafotkinsiu, prisigiriu iš anksto visiems, kaip eisiu, kaip darysiu, o jau koks modelis, o paskui žiūri, kad pššš gavosi. ir pati matau, ir dar draugai pasako, kad nu.. nekas.. arba nutyli.. nu tai susirenki sveikus likusius kiaušus į delnus ir eini toliau.

O kas bus, kai anuos visus išdaužys... fear.gif unsure.gif

Ar tu ne apie tuos iš pardės ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2012 11 18, 19:54)
O kas bus, kai anuos visus išdaužys...
Ar tu ne apie tuos iš pardės ?  biggrin.gif


ne, aš apie tuos, kuriuos ne tik vyrai turi smile.gif

Tu vis skubi papurkšt, bet ne man Tave moralizuot - aš pati itališko kraujo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 11 18, 19:49)
nu tai susirenki sveikus likusius kiaušus į delnus ir eini toliau.


biggrin.gif taip ir turi buti 4u.gif ir as vis mokausi priimt kritika ir nepult teisintis, ne visada, aisku, pavyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 11 18, 19:55)
ne, aš apie tuos, kuriuos ne tik vyrai turi smile.gif

Tu vis skubi papurkšt, bet ne man Tave moralizuot - aš pati itališko kraujo smile.gif

Tai va, papurškiu, paspaudžiu "atsakyti", o poto.. user posted image

Reik tikrai čia kažką apkaltint, tikrai, kraujas kaltas.. schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti