Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

aš ND su kamščiais būčiau užskaičiusi, man jie visai patiko.

Isora, nu priimk kaip pozityvą tą vakarykštę fotosesiją. Išmokai kad nereik nosies akcentuoti fotografuojant sesę, ir su mezginiais atsargiau fotografijose, nes nu ne visada gražu. T.y. retai kada gražu. Vat ir pamoka. Kitąkart to nedarysi ara prieš darydama n kartų pamąstysi ar tikrai taip norėtum.
Atsakyti
Taip.... mirksiukas.gif

Kaip ir rėkiau visą laiką, sučiaupk lūpas, nedaryk Duck face, išsitiesk, pakelk pečius, nevaidink ir t.t., buvau minčių n kvadratu prigalvojus, tempėm nuo kalno per klampynus visą mantą, žmonės galvojo, gal kas iš namų išvarė mus... biggrin.gif
Bet... O kaip tokiu oro fotografuot lauke... unsure.gif Su paltu man kažko nesižiūrėjo ji, nuogos neišrengsi, su vasariniais drabužiais irgi "be ryšio"....

Na, kažkada ir klaust nereiks, praktka, praktika ir dar kartą praktika.. 4u.gif

<...> Aš žinau.. Aš tikiu.. Išsipildys, ko geidžiu...... ax.gif

Dėl ND su kamščiai, tai man jie irgi, estetiški, tvarkingi ir visai šauniai žiūrisi, švarūs, gražūs ND.
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2012 11 18, 20:40)
Kaip ir rėkiau visą laiką, sučiaupk lūpas, nedaryk Duck face, išsitiesk, pakelk pečius, nevaidink ir t.t., buvau minčių n kvadratu prigalvojus, tempėm nuo kalno per klampynus visą mantą, žmonės galvojo, gal kas iš namų išvarė mus... biggrin.gif
Bet... O kaip tokiu oro fotografuot lauke...  unsure.gif  Su paltu man kažko nesižiūrėjo ji, nuogos neišrengsi, su vasariniais drabužiais irgi "be ryšio"....


Na, kažkada ir klaust nereiks, praktka, praktika ir dar kartą praktika..  4u.gif

<...> Aš žinau.. Aš tikiu.. Išsipildys, ko geidžiu......  ax.gif



aš tokiu atveju paklausiu klausimo - o nafig žiemą lauke fotkint? to paties kadro negalėjai namie pagaut? labai reikšmingas tas fono nebuvimas, kad lauke reikėjo? vėją su fenu arba ventiliatorium galėjai pasidaryt, šviesos namie, kiek pamenu, turi. kam laukan reikėjo trenktis? namie galima jaukią žiemišką fs padaryti.
Atsakyti
Balsavau konkurse..

Beje, vakar fotografavau temai šokis, tik dar neperkėliau, šiom dienom užsiimt žadu...kaži kas ten pavyko man g.gif

Gerulis naujas nikas pas mus biggrin.gif
Atsakyti
alio alio biggrin.gif kaip ten su mano foto spalvom? gal kas koki patarima?
Atsakyti
naują niką, tą gerulinį, reik varyt ND daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2012 11 18, 20:46)
alio alio biggrin.gif kaip ten su mano foto spalvom? gal kas koki patarima?


man spalvų makalynė. ir geltonuoja. aktioną kokį metei ar ką stumdei?
kai tiek spalvų ir jos blogai dera, kalk jb, visada pasiteisina smile.gif
Atsakyti
Va jums 4u.gif

tiesiog neturiu zodziu...
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 11 18, 20:42)
aš tokiu atveju paklausiu klausimo - o nafig žiemą lauke fotkint? to paties kadro negalėjai namie pagaut? labai reikšmingas tas fono nebuvimas, kad lauke reikėjo? vėją su fenu arba ventiliatorium galėjai pasidaryt, šviesos namie, kiek pamenu, turi. kam laukan reikėjo trenktis? namie galima jaukią žiemišką fs padaryti.

Yra tų foto ištikro ir kitų, na kur daugiau jos matos... blush2.gif Ir tų smilgų, kol atradau vietą, uff.... Bet...

Na pvz.

http://www.flickr.co...N07/8196057201/
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 11 18, 20:48)
man spalvų makalynė. ir geltonuoja. aktioną kokį metei ar ką stumdei?
kai tiek spalvų ir jos blogai dera, kalk jb, visada pasiteisina smile.gif



cia ir stumdziau, ir actiona bandziau, bet del to ir klausiau, nes nebuvau isitikinus smile.gif perdarysiu smile.gif aciu!
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 11 18, 20:48)
man spalvų makalynė. ir geltonuoja. aktioną kokį metei ar ką stumdei?
kai tiek spalvų ir jos blogai dera, kalk jb, visada pasiteisina smile.gif

nenervuok doh.gif

pas mane per monitorių negeltonuoja g.gif schmoll.gif ir jau kelintą sykį tu kitaip matai spalvas nei aš, sprendžiant iš komentarų doh.gif ech...reik manyt, kad mano monikas irgi šūdą mala doh.gif
Atsakyti
Ačiū, D, ryt šitą sukalibruos, tai galėsiu db aiškint kuri čia grybaujat su spalvom, maž aš pradėsiu kitaip matyt... karsta.gif

Ups... Gal tylėt reiktu, db, kai nuspalvinu, tai moniką kaltinu, kad nerodo normaliai, o td jau jūs žinosit, kad čia ne jis,o aš.. scare.gif lotuliukas.gif


O dėl naujos narės, naujo niko, marš ND daryt... thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti