Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(zuzanele @ 2012 11 06, 20:36)
Toks yra. Bet... Ką tada daryti toliau, nes skaitau instrukciją, o ten kitaip... g.gif

susirask mygtuka CREAT ir pasirink form manau, kad toliau bus viskas taip pat kair ir instrukcijoje. Pas mane angliskai viskas, tad jei pas tave lietuviskai tai pavadinimai turi sutapti
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2012 11 06, 21:07)
Mergaitės, patarkit dėl skaitymo patikrinimo... Ar darote ir kaip?  unsure.gif

Dėl skaitymo diskutavome. Aš tai tikrinu kiek žodžių perskaitė per minutę ir taip orientuojuosi.
Mergaitės, patarkit, ar gali būti mokinio elgesys nepatenkinamas. Susikūriau tokią sistemą: puikus, pavyzdingas, patenkinamas, nepatenkinamas. Kaip dar kitaip paskutinį elgesį apibūdinti(na, pavyzdžiui jei susimušė, tyčia kažką sulaužė). Ar galiu vertinti kaip nepatenkinamą elgesį? Gal turite kitokių apibūdinimų. Pasidalinkite.
Atsakyti
4u.gif Sveikutės naujuose, jaukiuose, TOBULUOSE namučiuose. thumbup.gif
Vos spėju paskaityti, apie ką diskutuojat, o jau parašyt, tai kaip antrokė - schmoll.gif
kreipiuosi į antrokes - gal kuri ruošiatės projektui "Jūratė ir Kastytis" ar jau pernai darėte?.. Labai reiktų kokių idėjų pamokoms. blush2.gif
Atsakyti

PELIUK, tu nuostabi 4u.gif
Ačiū už namučius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 11 06, 20:39)
susirask mygtuka CREAT ir pasirink form manau, kad toliau bus viskas taip pat kair ir instrukcijoje. Pas mane angliskai viskas, tad jei pas tave lietuviskai tai pavadinimai turi sutapti

Kažką pabandžiau sukurt, nors nesu garantuota, kad gerai. O kaip ją išsaugoti ir kaip patalpinti svetainėje, kad matytųsi kaip anketa? g.gif
Atsakyti
Smagu gauti nuorodą apie naujus namelius 4u.gif Visada žinai, kur sugrįžti. Ačiū.
user posted image
Atsakyti
Aciu, 22peliuk22, uz namucius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokiukė @ 2012 11 06, 21:54)
4u.gif Sveikutės naujuose, jaukiuose, TOBULUOSE namučiuose.  thumbup.gif
Vos spėju paskaityti, apie ką diskutuojat, o jau parašyt, tai kaip antrokė -  schmoll.gif
kreipiuosi į antrokes - gal kuri ruošiatės projektui "Jūratė ir Kastytis" ar jau pernai darėte?.. Labai reiktų kokių idėjų pamokoms.  blush2.gif


Labas, tuoj bus pašte šis tas šiai temai. Gal prisitaikysit.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2012 11 06, 20:52)
Dėl skaitymo diskutavome. Aš tai tikrinu kiek žodžių perskaitė per minutę ir taip orientuojuosi.
Mergaitės, patarkit, ar gali būti mokinio elgesys nepatenkinamas. Susikūriau tokią sistemą: puikus, pavyzdingas, patenkinamas, nepatenkinamas. Kaip dar kitaip paskutinį elgesį apibūdinti(na, pavyzdžiui jei susimušė, tyčia kažką sulaužė). Ar galiu vertinti kaip nepatenkinamą elgesį? Gal turite kitokių apibūdinimų. Pasidalinkite.

Aš vertinu papildomą skaitymą ir perskaitytus žodžius per 1 min. Labai prašau, gal kas primins, kažkur buvo duotas visom klasėm perskaitomų žodžių per minutę skaičius. Nerandu doh.gif doh.gif doh.gif
O dėl elgesio, tai rašyčiau netinkamas, nepriimtinas, netoleruojamas ar dar kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 06 lapkričio 2012 - 21:36
QUOTE(b.s @ 2012 11 06, 22:29)
Aš vertinu papildomą skaitymą ir perskaitytus žodžius per 1 min. Labai prašau, gal kas primins, kažkur buvo duotas visom klasėm perskaitomų žodžių per minutę skaičius. Nerandu  doh.gif  doh.gif  doh.gif 
O dėl elgesio, tai rašyčiau netinkamas, nepriimtinas, netoleruojamas ar dar kitaip.


Aš taip pat pritarčiau tokiam elgesio vertinimui. Nepatenkinamas elgesys likęs nuo sovietinių laikų...
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 11 06, 21:29)
Aš vertinu papildomą skaitymą ir perskaitytus žodžius per 1 min. Labai prašau, gal kas primins, kažkur buvo duotas visom klasėm perskaitomų žodžių per minutę skaičius. Nerandu  doh.gif  doh.gif  doh.gif 
O dėl elgesio, tai rašyčiau netinkamas, nepriimtinas, netoleruojamas ar dar kitaip.


4u.gif kažkada buvo 1 klasė - 30 žodžių, 2 klasė - 50 žodžių, 3 klasė - 70 žodžių ir 4 klasė - 90 žodžių per minutę.
Papildyta:
QUOTE(Iruciukass @ 2012 11 06, 21:27)
Labas, tuoj bus pašte šis tas šiai temai. Gal prisitaikysit.


AČIŪ, Iruciuk, kokia tu greituolė clap.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokiukė @ 2012 11 06, 21:44)
4u.gif kažkada buvo 1 klasė - 30 žodžių,  2 klasė - 50 žodžių, 3 klasė - 70 žodžių ir 4 klasė - 90 žodžių per minutę.
Papildyta:
notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif

user posted image
ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 06 lapkričio 2012 - 21:46