Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Sveikutės naujuose, puikiuose namučiuose bigsmile.gif Aš nebesuspėju su jumis blush2.gif Tiek darbo su pirmokiukais, o norisi vis ką nors įdomaus sugalvoti. Tik labai sunkiai sekasi kai kuriems skaityti, nebežinau ko imtis ax.gif Gal pirmokiukės turi kokių nors minčių dėl skaitymo mokymo blush2.gif Noriu paklausti vilniečių, gal žinote kokį autobusą, kad tilptų dvi klasės. Užsisakėme ekskursiją į Anykščius, į adventinę vakaronę, dabar ieškome autobuso. Per agentūras labai brangu.
Atsakyti
Ačiū už patarimus dėl elgesio. Jūratės ir Kastyčio temai tai kažko ypatingo nesiruošiu, darysiu pagal mokytojo knygą, nes veiklos pakankamai: ir muzikos išklausymas, ir piešimas, ir aptarimas, o dar pašte yra vakar atsiųstos medžiagos.
Papildyta:
Dar dėl elgesio. Ar galiu rašyti patenkinamas, ar kaip kitaip įvardinti. Gal čia irgi iš sovietų likęs. Na, jei vaikas nedrausmingas pamokoje ar pertraukų metų siaučia klasėje.
Atsakyti
4u.gif Labas vakarėlis naujuose namuose. Smagaus ir prasmingo bendravimo.
Šiandien per matematiką dalinom picą į dalis, mokėmės trupmenas.
Gal kam pravers smile.gif
Pica
Skaitiklis-vardiklis
Atsakyti
QUOTE(kusju @ 2012 11 07, 00:32)
4u.gif Labas vakarėlis naujuose namuose. Smagaus ir prasmingo bendravimo.
Šiandien per matematiką dalinom picą į dalis, mokėmės trupmenas.
Gal kam pravers smile.gif
Pica
Skaitiklis-vardiklis

Man antro neatidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokiukė @ 2012 11 06, 20:54)
4u.gif Sveikutės naujuose, jaukiuose, TOBULUOSE namučiuose.  thumbup.gif
Vos spėju paskaityti, apie ką diskutuojat, o jau parašyt, tai kaip antrokė -  schmoll.gif
kreipiuosi į antrokes - gal kuri ruošiatės projektui "Jūratė ir Kastytis" ar jau pernai darėte?.. Labai reiktų kokių idėjų pamokoms.  blush2.gif

o knygą. Matematiką irgi susiejau, dariau užduotis įv. susietas su jūra, gintarais ir t.t. Per muziką klausėme Čiurlionio "Jūra", per etiką žiūrėjoma filmuką "Jūratė ir Kastytis", aptarėm veikėjus, kalbėjome apie jausmus ir t.t.. 4u.gif Aš dariau visą projektinę dieną mirksiukas.gif
Aš pernai dariau. Per lietuvių k. kažko ypatingo nekeičiau, dariau pagal mokytoj
QUOTE(pirmokiukė @ 2012 11 06, 21:44)
4u.gif kažkada buvo 1 klasė - 30 žodžių,  2 klasė - 50 žodžių, 3 klasė - 70 žodžių ir 4 klasė - 90 žodžių per minutę.


Ačiū 4u.gif Tai dabartiniai pvz. antrokai jau turi orientuotis į 50? ar baigdami antrą klasę?
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2012 11 06, 23:38)
Man antro neatidaro g.gif

Gal taip pavyks?

http://nlvm.usu.edu/*en/*nav/*frames_asid_104_g_1_t_1.html

ištrinkit žvaigždutes
Atsakyti
QUOTE(kusju @ 2012 11 07, 00:49)
Gal taip pavyks?

http://nlvm.usu.edu/*en/*nav/*frames_asid_104_g_1_t_1.html

ištrinkit žvaigždutes

Cia gali buti maco problema, nera tos programos. Pabandysiu darbe atsidaryt, tev windowsai
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 11 06, 17:58)
Po atostogų gavau 26 vaiką  doh.gif ............................ O dar pirmokai  doh.gif .........................

Iš kur jis atsirado? Ar jau mokykla kuri nors netiko?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 11 07, 12:31)
Iš kur jis atsirado? Ar jau mokykla kuri nors netiko?

Atsikraustė iš kito miesto mirksiukas.gif
Atsakyti
Pabaigė mano antrokai skaityti "Gilės nuotykius Ydų šalyje", atsiskaitė, atšventėm. Kimbam į naują knygą, gal kas turite PDF Lotą iš Pramuštgalvių gatvės? labai praverstų, o gal žinote iš kur atsisiųsti e-knygos variantą. g.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Dar patrukdysiu dėl elgesio. Ar galiu rašyti patenkinamas elgesys, ar čia irgi iš senų laikų. Gal turite kitą žodį pasiūlyti.
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2012 11 07, 00:38)
Cia gali buti maco problema, nera tos programos. Pabandysiu darbe atsidaryt, tev windowsai

ar pavyko? g.gif
Atsakyti