Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

QUOTE(pienia @ 2012 12 30, 19:51)

aciuks.gif
Pirmą kartą naudosiu formą ir kepsiu keksą, matysim kaip gausis
Atsakyti
Jūs man dar atsakykite, o iš kepimo formos (silikoninės) reikia keksą išimti kol karštas ar atvėsinti pirmiau??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2012 12 31, 13:21)
Jūs man dar atsakykite, o iš kepimo formos (silikoninės) reikia keksą išimti kol karštas ar atvėsinti pirmiau??? 4u.gif


atvėsintą
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2012 12 31, 14:00)
atvėsintą

Išėmiau karštą ax.gif Iškepė greičiau nei atsakėt blush-anim-cl.gif bet jam nieko neatsitiko ir karštam..
Kaip pirmuoju keksu esu labai patenkinta.
Atsakyti
Vakar išsikepiau keksiukų su mascarpone sūriu - labai patiko thumbup.gif Purūs, drėgni, tiesiog burnoje tirpsta smile.gif Greit neliko, ir vyras labai gyrė, nors nėra saldumynų mėgėjas smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
as pirma karta cia, ir labai prasau nepykit jeigu jau bus anksciau senesnese tempose kazkur apie tai kalbeta, bet norejau paklausti kaip daryti tuos grazius keksiuku virsus - glajus, ar tia kremas koks? bet tiesiog jau labai graziai vienodai atrodo smile.gif

pvz:

------------------
---------------
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 15 sausio 2013 - 16:16
[quote=loretam,2013 01 03, 22:32]
Sveikos,
as pirma karta cia, ir labai prasau nepykit jeigu jau bus anksciau senesnese tempose kazkur apie tai kalbeta, bet norejau paklausti kaip daryti tuos grazius keksiuku virsus - glajus, ar tia kremas koks? bet tiesiog jau labai graziai vienodai atrodo smile.gif

Sumažinkite foto, nes moderatorė ištrins visai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2012 12 30, 19:42)
Sveikos,

turiu klausimą ax.gif Turiu silikoninę kekso kepimo formą, ar reikia ją prieš kepant keksą ištepti kokiu sviestu ar pan..?

pas mane istrukcijoje parasyta kad reikia plonai aliejum istepti, tai irgi pirma kart kepiau, tai istepiau su teptuku, puikiai gavosi
cia maniskis keksas, ir vaiku puosti keksiukai biggrin.gif

http://www.facebook....5...e=1

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 07 sausio 2013 - 05:01
QUOTE(loretam @ 2013 01 03, 20:32)
norejau paklausti kaip daryti tuos grazius keksiuku virsus - glajus, ar tia kremas koks? bet tiesiog jau labai graziai vienodai atrodo smile.gif  

Prašau, žiūrėkit ir mokykitės, tikrai nieko sunkaus smile.gif O kremas keksiukų dekoravimui dažniausiai sviestinis arba kreminio sūrio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorceress: 07 sausio 2013 - 21:35
gal kazkam tiks ideja

user posted image
Atsakyti
Labas rytas,
mergaitės, ar galėtumėt pasakyti, kiek ml skaitosi stiklinė šiame recepte? ar visur vienodai? nes vienur rašo, kad 200ml, kitur, kad 250ml ax.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2008 11 08, 16:44)
Pakartosiu ir cia recepta, ka siandien kepiau smile.gif

Keksas "NEGRIUKAS"



Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 01 17, 09:22)
Labas rytas,
mergaitės, ar galėtumėt pasakyti, kiek ml skaitosi stiklinė šiame recepte? ar visur vienodai? nes vienur rašo, kad 200ml, kitur, kad 250ml ax.gif


As dedu mazesnes, 200 ml, bet man atrodo nelabai ten skirtumas butu g.gif
Atsakyti