Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

QUOTE(rugiagele26 @ 2013 01 17, 09:27)
As dedu mazesnes, 200 ml, bet man atrodo nelabai ten skirtumas butu  g.gif

ačiū
o aš privariau po 250ml ir visai pamiršau, kad kakavą turiu tik tą saldžią, tai dar tos įdėjau...tikiuos bus dar valgomo saldumo biggrin.gif

Atsakyti
Manau viskas bus gerai smile.gif tai labai skanus keksas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2013 01 17, 11:21)
Manau viskas bus gerai smile.gif tai labai skanus keksas smile.gif

aš kepiau jau vaikui į darželį keksiukus pagal šį receptą, bet pačiai neteko paragaut, tai šiandien kepu keksą. bet man jo vidus ko tai labai sunkiai kepa. labai ilgai reik kept, kad iškeptų, nes viršus dega, o vidus žalias. sumažinau tempą, tai išvis atrodo nebekepa doh.gif
Atsakyti
Idėja pavasariui biggrin.gif labai sužavėjo wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 17 sausio 2013 - 13:46
QUOTE(Rožinė @ 2013 01 17, 13:44)
Idėja pavasariui biggrin.gif labai sužavėjo  wub.gif

thumbup.gif

o negriukas...aš gal palauksiu geresnių laikų, kai turėsiu normalią orkaitę. nes keksas kepė apie geras dvi val, viršus gavos kietas, vos ne kaip morengas, o apačia skystoka vistiek sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 01 17, 11:48)
aš kepiau jau vaikui į darželį keksiukus pagal šį receptą, bet pačiai neteko paragaut, tai šiandien kepu keksą. bet man jo vidus ko tai labai sunkiai kepa. labai ilgai reik kept, kad iškeptų, nes viršus dega, o vidus žalias. sumažinau tempą, tai išvis atrodo nebekepa doh.gif


Gal labai aukstoj formoj kepat? nes man per valanda iskepa, standartinej apvalioj keksinej.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2013 01 17, 16:05)
Gal labai aukstoj formoj kepat?  nes man per valanda iskepa, standartinej apvalioj keksinej.

ne, forma žema, keksas nestoru sluoksniu... orkaitė lieva, šitoj orkaitėj žiūriu geriau nieko nekept sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2013 01 17, 11:44)
Idėja pavasariui biggrin.gif labai sužavėjo  wub.gif



pakerejo ir mane bigsmile.gif kokiai zemes dienai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Sumasčiau šiandien išsikepti keksą. Nusipirkau tą vienkartinę aliuminę formą iš senukų. Sakykite, ar reikia tą formą ištepti sviestu ir miltais prieš pilant tešlą? Ir kiek tos tešlos pilti? Puse formos ar 2/3? O gal iki viršaus?
Atsakyti
Sveikutės, norėčiau šeimynai keksiukų iškept, esu kepusi su kondensuotu pienu pagal Beatą, gavosi skanūs bet tokie sprangūs, norėčiau šlapesnių, sunkesnių, gal padėsit su receptu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2013 01 23, 11:06)
Sveikutės, norėčiau šeimynai keksiukų iškept, esu kepusi su kondensuotu pienu pagal Beatą, gavosi skanūs bet tokie sprangūs, norėčiau šlapesnių, sunkesnių, gal padėsit su receptu rolleyes.gif

šokoladiniai keksiukai su vyšniomis smile.gifšitie skanūs ir šlapi smile.gif o gal tiesiog perkepėt savo keksus, dėl to ir gavosi sausi?smile.gif
Atsakyti
Nemėgstu saldžių keksiukų, bet patinka kai juose kas nors traškaus būna, gal turit kokių išbandytų receptų?! ax.gif

QUOTE(Rožinė @ 2013 01 17, 13:44)
Idėja pavasariui biggrin.gif labai sužavėjo  wub.gif

Superinė idėja bigsmile.gif
Atsakyti