Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 15:35)

HCG 10.36 (penktadieni buvo 9.38). ziauriai nesivystantis nestumas.

Maide> net nežinau-džiaugtis ar liūdėti??? Kaip tu pati jautiesi? unsure.gif Taip norėčiau sveikinti, o dabar net neaišku, ką tavo organizmas krečia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 15:35)
HCG 10.36 (penktadieni buvo 9.38)


o kas čia S neaišku? viskas aišku, neštumas nesivystantis, kam tas hcg penktadienį, apribojimai..? dar su tokiais skaičiais būna negimdinis, todėl linkiu, kad geriau jau mmm ateitų. sorry, gražiau neišėjo parašyt 4u.gif tik labai gaila, kad tau visa tai tenka iškęsti verysad.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 15:55)
yra tokia daktaru nuomone, kad perstiprus imunitetas neleidzia prikibti


čia jau turbūt, kai daugiau nėra prie ko tiems daktarams prikibti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 12 lapkričio 2012 - 16:10
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 15:23)
*** kuo baigesi?

vis dar nepasamdžiau, nes maniškio kartais pavargę, bet visai nieko darbininkai anot S. Tik sakyčiau nelabai atkaklūs:)

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 15:35)
HCG 10.36 (penktadieni buvo 9.38). ziauriai nesivystantis nestumas. Jau nebebiocheminis. isskaiciau, kad pilnavertiskai nesivystantis laikomas, e


jo nu čia ... tai jo..pasityčiojimas...nu bet gal vilties nevarykim į šalį verysad.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 15:55)
* nezinau. genetika manes tik laukia.
**O vat pas mus sporto saleje, viena sportininke susigriebe, kad nera mmm. bet ji profe, su stanga pritupia kaip reikiant. nu ka. 12 savaiciu. ir jokios stangos, jokie papildai, jokie hanteliai nieko nepakenke..


*tikrai je šįkart nepavyks varyk pas genetikus.
**kadangi ji tuos krūvius visąlaiką turėjo, todėl ir viskas gerai. Juk ne viena sportininkė nėščia pirmais mėnesiais yra net medalius iškovojusi.

QUOTE(zuzla @ 2012 11 12, 16:08)
*o kas čia S neaišku? viskas aišku, neštumas nesivystantis, kam tas hcg penktadienį, apribojimai..? dar su tokiais skaičiais būna negimdinis, todėl linkiu, kad geriau jau mmm ateitų. sorry, gražiau neišėjo parašyt 4u.gif tik labai gaila, kad tau visa tai tenka iškęsti verysad.gif
**čia jau turbūt, kai daugiau nėra prie ko tiems daktarams prikibti..

*sakai jokių vilčių?
**man irgi nepatinka ta mintis apie perstiprų imunitetą. Kažkaip nepatinka ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(velnyte @ 2012 11 12, 16:23)
**kadangi ji tuos krūvius visąlaiką turėjo, todėl ir viskas gerai. Juk ne viena sportininkė nėščia pirmais mėnesiais yra net medalius iškovojusi.

*sakai jokių vilčių?


tikrai taip. daug blogiau būna, kai moterys pastoja ir prasideda - jogos, baseinai, aerobikos ir t.t. ko prieš tai nebuvo dariusios, ir atvažiuoja paskui į priimamąjį su gręsiančiais..

praėjo trys paros, jei viskas būtų gerai, mažiausiai padvigubėtų tokiam ankstyvam laike...
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 12, 16:55)
kazkokie x-failai,Maide,su tavim vyksta-tai pastojimas nuo autobuso kreslo,tai dabar uzsislapstines nestumas g.gif
nesivystantis mirksiukas.gif kaip visada.

QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 12, 17:07)
Maide> net nežinau-džiaugtis ar liūdėti??? Kaip tu pati jautiesi? unsure.gif Taip norėčiau sveikinti, o dabar net neaišku, ką tavo organizmas krečia g.gif

Nieko nedaryti. Papykina ir tiek. Gailiuosi, kad vyrui tamoxi be reikalo suseriau. su kuo sveikinti? su HCG 10 miu/ml 40-ta cd? Tu save pasveikintum?

QUOTE(zuzla @ 2012 11 12, 17:08)
o kas čia S neaišku? viskas aišku, neštumas nesivystantis, kam tas hcg penktadienį, apribojimai..? dar su tokiais skaičiais būna negimdinis, todėl linkiu, kad geriau jau mmm ateitų. sorry, gražiau neišėjo parašyt 4u.gif tik labai gaila, kad tau visa tai tenka iškęsti verysad.gif
čia jau turbūt, kai daugiau nėra prie ko tiems daktarams prikibti..
Man irgi viskas aisku, ir S viskas aisku. Tik kadaise ji man pasakojo istorija, po kurios ji niekada gyvenime daugiau nebediagnozuoja nesivystancio kol neprasides mmm arba kol bus akivaidziai nesivystantis.
As nieko kito nesitikejau po vos matomos antros juosteles ant NT. man jau tada buvo aisku. Kazin, kiek kainuotu genetikas. Zodziu, turiu veiklos, galiu pradeti.
A tu teisi, nesivystancio negimdinio as dar neturejau. matyt, Dievui dabar bloga nuotaika, kad jis taip negraziai su manim zaidzia. Jau galva nukastu, butu geriau.


QUOTE(velnyte @ 2012 11 12, 17:23)
jo nu čia ... tai jo..pasityčiojimas...nu bet gal vilties nevarykim į šalį verysad.gif
*tikrai je šįkart nepavyks varyk pas genetikus.

*sakai jokių vilčių?
taip, pasityciojimas.
Taip, reikia rpadziai surasti. kazin, kiek as privazinesiu i LV, jeigu nerasiu LT.
Taip, jokiu vilciu. Absoliuciai jokiu.
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2012 11 12, 17:52)
praėjo trys paros, jei viskas būtų gerai, mažiausiai padvigubėtų tokiam ankstyvam laike...

as tik nesuprantu, kas turi vykti organizme, kad HCG paaugtu 1 miu per 3 paras??? doh.gif
nu kad nera toks jau ankstyvas laikas. laikas nezinia koks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 12 lapkričio 2012 - 17:02
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 17:04)
nu kad nera toks jau ankstyvas laikas. laikas nezinia koks.


turėjau omeny neštumo laiką, kad nuo pradžių dvigubėja kas 2-3 paras, paskui, bijau suklysti, gal po ~poros mėn, auga lėčiau.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 12, 08:16)
man ir nesitiki unsure.gif
ir man kilo tokia mintis blush2.gif jei vaikų darymas moters reikalas, tai kažkaip ir kyla jausmas, kad auginimas ir auklėjimas irgi atiteks tik jai.. o šeimą kuria juk du žmonės.


Nuo pat pradziu buvau pasiruosus-jeigu ka,auginsiu viena...

Merginos,kalbejot cia apie jaunus donorus...Tai susitikinejau su vienu,24m.,po to senai pazistamas draugas pusiau juokais siulesi padet susilaukt vaiku (neturi jis dar seimos). Pajuokaut pajuokaujam, bet neisivaizduoju saves su jais lovoj... blush2.gif
As gal nelabai laiku su tokiom mintim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 12, 18:13)
turėjau omeny neštumo laiką, kad nuo pradžių dvigubėja kas 2-3 paras, paskui, bijau suklysti, gal po ~poros mėn, auga lėčiau.

aaa, tas tai taip... pas manes net augimu nepavadinsi smile.gif

QUOTE(briukele @ 2012 11 12, 18:16)
Nuo pat pradziu buvau pasiruosus-jeigu ka,auginsiu viena...

Merginos,kalbejot cia apie jaunus donorus...Tai susitikinejau su vienu,24m.,po to senai pazistamas draugas pusiau juokais siulesi padet susilaukt vaiku (neturi jis dar seimos). Pajuokaut pajuokaujam, bet neisivaizduoju saves su jais lovoj... blush2.gif
As gal nelabai laiku su tokiom mintim unsure.gif
as kartais pagalvoju, ar ne perdaug mes cia galvojam. ka galvojam, ta ir gaunam - vienos liekam, auginam vienos, donorai visokie..

as apskritai su draugais negaliu sves isivaizduoti lovoje. nu ne pro kur. man incestui prilyginamas sitoks... veiksnys..

kodel ne laiku? tai mano ketvirtas nesivystantis is eiles, tai as jau kaip ir imuniteta turiu siam reiklui. galetu dar nepykinti tie 10 miu, bet vkar uosvis atveze trilitrini rugintu agurku, tai as smaginuosi su kokiu treciu is eiles. laukiu kada nustos pykint..

Papildyta:
klausykit, o pakiles chorionas ar nera kazkokios onkologijos pozymis? kazka kaip per mygla pamenu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 17:41)
kodel ne laiku? tai mano ketvirtas nesivystantis is eiles, tai as jau kaip ir imuniteta turiu siam reiklui. galetu dar nepykinti tie 10 miu, bet vkar uosvis atveze trilitrini rugintu agurku, tai as smaginuosi su kokiu treciu is eiles. laukiu kada nustos pykint..


Kaip sakoma,reikia atsargiai galvot-mintys gali virst realybe... doh.gif vienu zodziu,dar buvau prigalvojus,kad per gimine eina - mociute neturejo vyro,buvo neistekejus, o turejo 3 vaikus. As panasi i mociute, neistekejus,bet vaiku net be vyro negaliu susilaukt schmoll.gif kas per nesamone...

Tas jaunas kaip ir ne draugas, bet manes netraukia doh.gif Nors gal reik susitikt - o vdrug prades traukt lotuliukas.gif vel nesamone...

As irgi pirktus marinuotus valgau, o su nesivystanciais reik ieskot sprendimo...
As dar prisigalvojau,kad galbut reik Graikijoj zarazas tirtis,nes anksciau turejau chlamidijas, o jeigu jos ir dabar pasislepusios yra...Dar gali koja pakist mano endo arba mioma,nors gydytoja sake,kad neturetu...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 18:44)
aaa, tas tai taip... pas manes net augimu nepavadinsi smile.gif

as kartais pagalvoju, ar ne perdaug mes cia galvojam. ka galvojam, ta ir gaunam - vienos liekam, auginam vienos, donorai visokie..

as apskritai su draugais negaliu sves isivaizduoti lovoje. nu ne pro kur. man incestui prilyginamas sitoks... veiksnys..

kodel ne laiku? tai mano ketvirtas nesivystantis is eiles, tai as jau kaip ir imuniteta turiu siam reiklui. galetu dar nepykinti tie 10 miu, bet vkar uosvis atveze trilitrini rugintu agurku, tai as smaginuosi su kokiu treciu is eiles. laukiu kada nustos pykint..

Papildyta:
klausykit, o pakiles chorionas ar nera kazkokios onkologijos pozymis? kazka kaip per mygla pamenu.

as ir skaiciau,kad jis padideja del nestumo arba vezio
Atsakyti
QUOTE(briukele @ 2012 11 12, 17:16)
Pajuokaut pajuokaujam, bet neisivaizduoju saves su jais lovoj... blush2.gif


viskas priklauso nuo išgerto alkoholio kiekio irnesakyk.gif hihihi.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 17:44)
klausykit, o pakiles chorionas ar nera kazkokios onkologijos pozymis? kazka kaip per mygla pamenu.


neprisigalvok ir neieškok smegenų ten, kur jų nėra.. jei ir būtų pakilęs dėl onko, tai tikrai ne 10 miu.
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 11 12, 16:18)
Taip, ruosiuos... Bet pries oprecija turiu diferelino dvi dozes susivaryt, kad nenukraujociau negyvai ant operacinio stalo, tad gaunasi tik sausi... O planavimai geriausiu atveju 3 men po operacijos...  4u.gif Tad griusiu netrukus i, tikiuosi, laikina klimaksa...

Tau daug 4u.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 12, 16:35)

HCG 10.36 (penktadieni buvo 9.38).

unsure.gif

QUOTE(zuzla @ 2012 11 12, 16:37)
nežinau, jei kibs, tai ir prikibs, o jei ne, tai tikrai ne dėl imuniteto stiprumo. bet čia mano nuomonė.

Per IVF kai kurioms moterims skiria imuniteta slopinancius vaistus (prednisolona). Nors gal ten del kitu priezasciu, o ne del per stipraus imuniteto.

QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 12, 16:38)
P.S. Dar užvesiu kartą kalbą apie feritiną- juk prisiminiau, kad pavasarį dariausi biocheminį kraujo tyrimą, paskambinau šeimos dr. ir štai ką turiu- 13,8 (norma: 7,2-27,7). Mažoka g.gif

Kazkokios keistos normos, kokie cia matavimo vienetai? Nes mano tyrimu lapuose virsutine normos riba apie 150.

QUOTE(maika @ 2012 11 12, 16:56)
Hmm... iš principo tiek 20, tiek ir 36 į normas įsipaišo, tai gal todėl nieko tokio ir nesakė mastau.gif Pas mane kai buvo žemiau apatinės ribos tai gal ir buvo tikslas užkelti rimčiau, nu tipo papildyti atsargas mastau.gif Nežinau aišku... Tik garsiai galvoju...  blush2.gif


Gal... Zodziu, negersiu dar to gelezies, uzteks man folines r.
Atsakyti