Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(maika @ 2012 11 13, 15:26)
Aš dėjau druskos  blush2.gif

as darzoviu sultynio kubelius.
Papildyta:
QUOTE(Grim @ 2012 11 13, 15:37)
Tai aš turiu savo personalią bonkelą hihihi.gif Vyras nupirko, sakė kainos nesakys, nes sužinojus pilvą sutrauks biggrin.gif
Bijau kasdien gert, net nžn ar galima? Gyd. sakė gert, bet kaip dažnai, nepaklausiau...
Ale mano vaiko skonis formuojasi labai taisyklingas - prabangus konjakėlis, ne koks birzgalas biggrin.gif Ir panašu, kad jai patinka - vos išgeriu, kaip pradeda duotis smile.gif
O kodėl rytoj? smile.gif

Kiek galima nėštukėms kelt? Jaučiu, maniškis jau per sunkus man biggrin.gif

Skrybėlė liuks, labai stilingai atrodysi  mirksiukas.gif Kažkada norėjau ir aš, bet pagalvojau, kad neturėsiu prie ko nešiot.

-----------------
Merginos, tik ką paskambino mama - užmigdė katiną. Bliaunu... Aš jį kurį laiką auginau, paskui tėvai perėmė. Blem, negaliu, kaip liūdna. Pradėjo pilvas kietėt - gal konjako biškį dabar išgert? Kaip manot?
kiek zinau, tai per para galima 50 gr. Bet gal nestukes svoris irgi turi itakos? nezinau, tiesa pasakius.

Uzuojauta del katinuko.. Jezau, isivaizduoju, kaip as bliauciau. bet tau negalima, tu turi nusiraminti, isgerti 50 gr, pamiegoti ir pagalvoti, kad katukas danguje, jam niekas neskauda ir jis yra laimingas, stebi tave is virsaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 13, 14:44)
katukas danguje, jam niekas neskauda ir jis yra laimingas, stebi tave is virsaus smile.gif
Tą patį norėjau parašyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 13, 13:44)
jei reikės, tai ir pastimuliuos. tiesiog reikia žiūrėti visą "paveikslą" - tavo ciklą, echo, tyrimus, tada jau gydytojas spręs, ką daryti ir ar reikia kažką daryti smile.gif

o skrybėlė vo tokia, vyriška smile.gif

4u.gif ačiū, žiūrėsiu, ką ryt sakys dr.

Skrybėlė graži, bet čia stiliukas turi būti special, aš nerasčiau prie ko derint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 13, 14:44)
as darzoviu sultynio kubelius.
Papildyta:
kiek zinau, tai per para galima 50 gr. Bet gal nestukes svoris irgi turi itakos? nezinau, tiesa pasakius.

Uzuojauta del katinuko.. Jezau, isivaizduoju, kaip as bliauciau. bet tau negalima, tu turi nusiraminti, isgerti 50 gr, pamiegoti ir pagalvoti, kad katukas danguje, jam niekas neskauda ir jis yra laimingas, stebi tave is virsaus smile.gif

Ai... sad.gif

Aš gi žinojau, kad jis šiandien gali numirt, žinojau doh.gif Tik nieks manim netikėjo. Sakiau mamai, nelabai patikėjo. Aš gi prieš kažkieno išėjimą pranašiškus sapnus sapnuoju. Visad taip. Jau žinau, ką jie reiškia. Šiąnakt irgi sapnavau.

Nu jei per parą galima 50 g, tai biškį išgersiu. Po pusę stikliuko tik išgeriu, tai ir tiek nesusidaro, ir ne kasdien.

Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 13, 14:30)
labas smile.gif


ko? spermos?


Taip, butent spermos. Tikiuosi stebuklingo pagerejimo po tamoxifeno. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Grim @ 2012 11 13, 14:50)
Ai... sad.gif


Nu jei per parą galima 50 g, tai biškį išgersiu. Po pusę stikliuko tik išgeriu, tai ir  tiek nesusidaro, ir ne kasdien.

Nezinau kiek galima, tik zinau, kad tikrai nepakenks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 11 13, 13:56)
Aš net pamirštu, ar vaistus išgėriau  rolleyes.gif

Guliu, guliu... Nežinau, ar važiuot lašinių  g.gif Gyd. sakė žiūrėt, ar pilvą trauks. Nu traukia truputį, bet kad po lašinių irgi ne ką mažiau.

Kaip toje reklamoje sakoma- vienąkart išgersi Ginkobil, kitąkart nebereikės prisiminti tongue.gif

Išgulėsi duobę sofkutėje lotuliukas.gif Saugok save ir Grimytę wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Grim @ 2012 11 13, 14:50)

Aš gi prieš kažkieno išėjimą pranašiškus sapnus sapnuoju. Visad taip. Jau žinau, ką jie reiškia. Šiąnakt irgi sapnavau.

Nu jei per parą galima 50 g, tai biškį išgersiu. Po pusę stikliuko tik išgeriu, tai ir  tiek nesusidaro, ir ne kasdien.

O tu nebijai tokių sapnų? blink.gif Kita vertus,juk nieko negali pakeisti, jei taip vyksta, bet jausmas jaučiu nemalonus- iš ryto prisiminus bijočiau kiekvieno skambučio, gal kam kas nutiko blush2.gif

Tikrai galima po 50gr, mano ginė sakydavo, kad gero konjako tiek galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 13, 14:30)
9IVF.. 120.000,00 LTL


aha unsure.gif

QUOTE(Grim @ 2012 11 13, 14:37)
O kodėl rytoj? smile.gif

Kiek galima nėštukėms kelt? Jaučiu, maniškis jau per sunkus man biggrin.gif

Merginos, tik ką paskambino mama


šian šiaip pagulinėk smile.gif

iki 5 kg.

kaip gaila 4u.gif

ačiū už pagyras skrybėlei smile.gif
kas dėl derinimo, tai pažiūrėkit gatvėj, kas kaip nori, tas taip vaikšto rolleyes.gif man gerai žiūrisi prie mano trumpo paprasto paltuko irnesakyk.gif
Atsakyti
Ufff, nusiraminau truputį... Bet konjako dar negėriau. Reiks, jaučiu, išgert ir pamiegot bandyt...

QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 13, 15:07)
O tu nebijai tokių sapnų? blink.gif Kita vertus,juk nieko negali pakeisti, jei taip vyksta, bet jausmas jaučiu nemalonus- iš ryto prisiminus bijočiau kiekvieno skambučio, gal kam kas nutiko blush2.gif

Bijau...
sapnuoju daug ir kasnakt, bet dauguma sapnų iš pasąmonės atplaukę, susigulėję dienos įvykiai ar pan. O kai kurie doh.gif Jie būna kitokie. Va tokių tai nemėgstu...

QUOTE(zuzla @ 2012 11 13, 15:19)

Mano kašaras tiek ir sveria, tai gal nekilosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 13, 15:50)
4u.gif ačiū, žiūrėsiu, ką ryt sakys dr.

Skrybėlė graži, bet čia stiliukas turi būti special, aš nerasčiau prie ko derint blush2.gif

as su savo fantazija galeciau su bile kuo tokia nesioti.

QUOTE(Grim @ 2012 11 13, 15:50)
Nu jei per parą galima 50 g, tai biškį išgersiu. Po pusę stikliuko tik išgeriu, tai ir  tiek nesusidaro, ir ne kasdien.

nu tai su tiek tikrai nepakenksi. nestukiu knygoje parasyta, kad glima 500 ml lengvo alaus per para. bet gal tiek perdaug..

QUOTE(,,Selina'',2012 11 13, 15:58)
Taip, butent spermos. Tikiuosi stebuklingo pagerejimo po tamoxifeno.  doh.gif
bus pagerejimas. pamatysi. kiek jau dienu geria?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 13, 16:19)

bus pagerejimas. pamatysi. kiek jau dienu geria?

siandien jau 42 diena. Tikiuosi is tikruju, nes jau taip dakase mane ta sperma wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(,,Selina'',2012 11 13, 17:28)
siandien jau 42 diena. Tikiuosi is tikruju, nes jau taip dakase mane ta sperma wacko.gif

Kaip tave suprantu wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(,,Selina'',2012 11 13, 17:28)
siandien jau 42 diena. Tikiuosi is tikruju, nes jau taip dakase mane ta sperma wacko.gif

tu ertimiausiu metu neovuliuoji? nes pirma vaisinga banga, galima ND bandyti. po to kris ir po 80-90 bus antrojoi banga. turetu apie pusmeti laikytis.
Atsakyti