Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Sveikos, o man su sportais sunku dabar. Nuo antradienio nebuvo laiko sportuot, nes dirbau nuo 8 iki 8, o dar ir savaigaliais po 8h. doh.gif Laiko kaip ir būčiau radus, ale jėgų tam neturėjau. blush2.gif
Savaitė be sporto ir kelį skaudėt pradėjo. Jei būčiau sportavus sakyčiau nuo fizinio krūvio, o dabar...? Gal nuo fizinio krūvio nebuvimo, kažin ar taip būna?
Atsakyti
o gal dėl drėgnų orų ir čia tik sutapimas? g.gif 4u.gif
aš šiandien baigiu insanity 4 savaitę thumbup.gif kaip greit laikas bėga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2013 02 20, 14:31)
Sveikos, o man  su sportais sunku dabar. Nuo antradienio nebuvo laiko sportuot, nes dirbau nuo 8 iki 8, o dar ir savaigaliais po 8h.  doh.gif Laiko kaip ir būčiau radus, ale jėgų tam neturėjau.  blush2.gif
Savaitė be sporto ir kelį skaudėt pradėjo. Jei būčiau sportavus sakyčiau nuo fizinio krūvio, o dabar...? Gal nuo fizinio krūvio nebuvimo, kažin ar taip būna?

man būna, jeigu priverstinė pertrauka nuo sporto, ima nugarą skaudėt- silpnąją vietą unsure.gif

QUOTE(vasara_ @ 2013 02 20, 15:38)
o gal dėl drėgnų orų ir čia tik sutapimas? g.gif  4u.gif
aš šiandien baigiu insanity 4 savaitę thumbup.gif kaip greit laikas bėga ax.gif

tikrai greitai bigsmile.gif šaunuolė 4u.gif kaip rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 02 20, 20:37)
tikrai greitai  bigsmile.gif šaunuolė  4u.gif kaip rezultatai?

greit ir man, net nesitiki kad jau mėnuo diena iš dienos sportuoju ir dar nemečiau biggrin.gif blush2.gif šiaip rezultatų akivaizdžių nėra, aišku sutvirtėjau, daugiau ištvermės atsirado, prasitampiau jau neblogai, ant rankų ir kojų formuojasi raumenukai ax.gif bigsmile.gif ryt jeigu bus galimybė su metru save apibėgsiu, galėsiu palygint kaip pasikeičiau per dvi savaites ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 02 20, 21:12)
greit ir man, net nesitiki kad jau mėnuo diena iš dienos sportuoju ir dar nemečiau biggrin.gif  blush2.gif šiaip rezultatų akivaizdžių nėra, aišku sutvirtėjau, daugiau ištvermės atsirado, prasitampiau jau neblogai, ant rankų ir kojų formuojasi raumenukai ax.gif  bigsmile.gif ryt jeigu bus galimybė su metru save apibėgsiu, galėsiu palygint kaip pasikeičiau per dvi savaites ax.gif

įdomu bus išgirst 4u.gif
Atsakyti
Merginos,prisiminiau albumo duomenis bigsmile.gif blush2.gif gal kuri norėsit pasirodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 02 20, 23:01)
Merginos,prisiminiau albumo duomenis  bigsmile.gif  blush2.gif gal kuri norėsit pasirodyt  ax.gif


Pas mane pokyčių nesimatys. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2013 02 21, 08:29)
Pas mane pokyčių nesimatys.  biggrin.gif

na, tiesiog šiaip, gal kurios jau ilgokai bendraujančios nori pasirodyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 02 21, 11:26)
na, tiesiog šiaip, gal kurios jau ilgokai bendraujančios nori pasirodyti  4u.gif

norėčiau, jeigu skaitausi ilgiau bendraujanti 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 02 21, 13:03)
norėčiau, jeigu skaitausi ilgiau bendraujanti 4u.gif  biggrin.gif

oki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 02 21, 14:02)

einu įmesiu prieš ax.gif labai nesibaisėkit, dirbu dirbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 02 21, 16:00)
einu įmesiu prieš ax.gif labai nesibaisėkit, dirbu dirbu biggrin.gif

kojau ten baisėtis biggrin.gif įmetei?
Atsakyti