Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Negaliu be bananų biggrin.gif Po du per dieną tai visada suvalgau, o kartais ir tris biggrin.gif . Kai gyveni be cukraus ir be miltų, bananai svorio neprideda. Puikiai nuridenau valgydama juos
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 02 19, 22:04)
drinks_cheers.gif  Iš savo patirties galiu pasakyt, kad atsisakius cukrinių ir miltinių patiekalų, galima vaisius pilna burna bet kada valgyt, svoris krenta kuo puikiausiai  thumbup.gif

vasara, kodėl nesportuoji pvz. iškart, kai grįžti namo iš darbo 17-18 val?
Man tai labai gerai taip. 17 grįžus iš karto sportas, tada jau visi kiti reikalai, ir vakarienė lengva normaliu laiku po sporto gaunasi. O kad tuščiu pilvu nestraksėt, nes po pietų jau išalkus būnu, valandą prieš treniruotę suvalgau pvz. didelį bananą, arba duoniukų kokių, arba ruginės grūdėtos duonos riekę (specialiai būnu įsimetusi į darbą, kad į jo pabaigą arba jau mašinoj užkąst)

Net nezinau biggrin.gif matyt ipratau prie tokio ritmo kad gryzus iskart maistas, paskui poilsis/kito maisto gamyba, o paskui sportas. Penktadieni kai baigiu darba anksciau tai pasportuoju iskart, nes nezinau ar vakarui planu neatsiras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 02 19, 22:04)

vasara, kodėl nesportuoji pvz. iškart, kai grįžti namo iš darbo 17-18 val?

na, bent jau aš tai taip neištverčiau, grįžtu namo vakare ir noriu valgyyyyt, tik tada sportuot biggrin.gif įsimesti kažką prieš vakarienę į skrandį ne visada yra sąlygų..

QUOTE(cushy @ 2013 02 19, 22:19)
Negaliu be bananų  biggrin.gif  Po du per dieną tai visada suvalgau, o kartais ir tris  biggrin.gif . Kai gyveni be cukraus ir be miltų, bananai svorio neprideda. Puikiai nuridenau valgydama juos

taip, jeigu neviršijama dienos kcal norma, tai ir nestorėjama nuo jų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2013 02 19, 22:02)
Hm..
Kad as vakare galiu uzvalgyti liesos varskes su kiviu ar kefyro su puse oboulio arba greipfruta - svoris krenta..
..
O kai sportuoju namie, tai apie 19 val. pavalgau ramiai vakariene (salotos, liesa miesyte, tunas arba varske su vaisiais, kiausinis) ir paskui apie 21 val. sportuoju, paskui jau nebevalgau, einu miegoti apie 23-23.30 val.


Bet jus paziurekit ka rasot apie savo vakariene - idealu, pagrindas baltymai biggrin.gif Puse obuolio ar greifruktas juk tai juokas, pries toki tvarkinga maitinimasi ir kaip MO sako, nevirsyta dienos kaloriju norma. Puse obuolio tokiu dalyku sugadinti nepajegus.

Kas turit svarstykles su skysciu ir riebalu matuokliu,galit pamatyti akivaizdziai,kaip veikia keli vakare suuzkandziauti obuoliai ar kticukraus turintysdalykai. Man tai ryte is karto matosi praejusios dienos visos nuodemes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 19 vasario 2013 - 23:30
QUOTE(Just a girl @ 2013 02 19, 22:02)
namie buvau tik 20.30. Pavalgiau liesos varskes, 50 gr. virtos vistienos ir puse pomidoro, bet nenormalu cia man, as jau pripratau po 19-19.30 vakarais nevalgyti,

Bet kas čia nenormalaus ir kam dėl to nervintis? Juk ne nuo valandų svoris krenta, jei reikia jį mesti. Na aišku, nekalbam čia apie tai, kad pasikėlei naktį trečią, priryjai ir į lovą.
Atsakyti
Vasara .. Isijungiau skipe .. bet taves nematau unsure.gif Paliksiu ijungta jei kartais uzmatysi zinute mano .. smile.gif

Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(gitulia @ 2013 02 19, 23:28)
Kas turit svarstykles su skysciu ir riebalu matuokliu,

įdomu,kiek tikslios tos svarstyklės g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2013 02 20, 09:52)
Vasara .. Isijungiau skipe .. bet taves nematau  unsure.gif  Paliksiu ijungta jei kartais uzmatysi zinute mano ..  smile.gif

man tave su klaustuku rodo g.gif pasiunciau dar karta pakvietima
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 02 20, 10:38)
Sveikos,
įdomu,kiek tikslios tos svarstyklės  g.gif


Tikslumas turbut nera visai toks kaip vaistines, bet kai pastoviai lipi ant tu paciu, tai bent pokycius galima stebeti ir daryti kazkokias isvadas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2013 02 20, 11:42)
Tikslumas turbut nera visai toks kaip vaistines, bet kai pastoviai lipi ant tu paciu, tai bent pokycius galima stebeti ir daryti kazkokias isvadas wink.gif

dėl to tai taip.
o vaistinėj irgi pasitikrinti galima g.gif blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif ne cia tik toks posakis - "tikslu kaip vaistinej" biggrin.gif
Rimtus medicininius aparatus tai dietologai turi, teikia tokia paslauga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 20 vasario 2013 - 12:59
QUOTE(gitulia @ 2013 02 20, 12:58)
biggrin.gif ne cia tik toks posakis - "tikslu kaip vaistinej"  biggrin.gif
Rimtus medicininius aparatus tai dietologai turi, teikia tokia paslauga.

aa lotuliukas.gif lotuliukas.gif tundra doh.gif negirdėjau blush2.gif
Atsakyti