Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai....

Laba diena panelės. Norėčiau sulaukti patarimo... Gal kuriai yra taip buvę...kažkaip jaudinuosi ar galiu būti nėščia ? Paskutinės mėnesinės buvo spalio 19 dieną, ciklas 24-25d. mylėjomės nesisaugodami 2 kartus, tik tiksliai datų nepamenu, bet apie spalio 30- lapkričio 4 dieną. Anos savaitės pabaigoje skaudėjo pilvą, ar tai pilvo apačią... pora dienų, dabar kiekvieną rytą ir dieną toks šleikštulys...kad ir dabar guliu atrodo skrandis sustojas...Nėštumo testo nesidariau dar, bet manau dar nieko ir neparodytų. Įdomu, ar gali taip greitai pasireikšti nėštumas? Ar čia mano išsigalvojimai jau ? Padėkit panelės smile.gif) lauksiuuuu
Atsakyti
Laba,
pabandysiu nupasakoti ir as savo situacija ir lauksiu jusu nuomones:)
spalio 17d mmm, na santykiai dazni (saugomes nutrauktu aktu). Lapkricio 9d pakraujavimas, bet nepasakyciau, kad tik patepliojimas...pamaniau, kad susirgau 4u.gif galvoju, dar ankstoka, bet nesureiksminau labai. Lapkricio 10d svaru, grazu kaip nieko ir nebutu buve.
dabar laukiu savo ateinanciu dienu, kazkoks keistas patepliojimas, nors anksciau prasidedavo aiskiai ir konkreciai. Savijauta tragiska jau nuo lapkricio pradzios, nugara ziauriai skauda, vis pilva pamaudena, krutine jautri (siandien gal labiau atsluges tas jautrumas), nemiga kankina, nors vakare atrodo tik ir svajoji anksciau eiti gult. Pilva pastarosiom dienom skauda, kaip pries mmm, bet labai tikiuosi nesusirgti....nors jau minejau patepliojimai kazkokie prasideje, todel ir neskubu teswto darytis, bet laaabai viliuosi

Ka manot?
Atsakyti
QUOTE(medamedute @ 2012 11 13, 17:08)



QUOTE(lannri @ 2012 11 14, 08:28)


Merginos, medamedute ir lannri,
jūs laukiatės, ar ne, gali parodyti tik nėštumo testas arba dar geriau - HCG tyrimas. Tikimybė pastoti, mylintis per vaisingas dienas visada yra.
Atsakyti
labuka rytuka merginos smile.gif taip ir nutinka jei nesisaugoji per vaisingas dienas nestuke.gif nes visvien abu su vyru zinai kokios pasekmes buna
Atsakyti
Sveikos mergaitės, noriu paprašyti patarimo nes jau nebežinau ka toliau daryti
Paskutinės mėnesinės buvo 2012-10-09, ciklas 29-30 d.
šiandien 37 ciklo diena.
32 c.d. padariau NT - neigiamas,
35 c.d. pakartojau NT- matosi toks jau labai labai vaiduoklis, vos iziuriu (nufotografuoti nepavyko).
36 c.d. neiškenčiau pasidariau HCG iš kraujo - atsakymas mažiau už 0,1 taigi nėštumo nėra
Bet ir mėnesinių nėra ir net nepanašu kad jos artėtų, nei pilvo skauda, nei krutinės maudžia, o nuo vakar pykinti pradėjo. Nebežinau kas su manimi darosi.
Nėštumo labai laukiu , planuojame jau 4 metus
Kaip galvojate ar gali HCG dar nerodyti nėštumo jei nėštumas vėlyvas? nes su dukra pastojau 23 ciklo dieną? (gydytoja sakė kad neįmanoma, bet as tą mėnesį tik tą dieną turėjau santykių ir iš to auginu jau 9 metų dukrytę).

Atsakyti
juratele206-------> manyciau kraujo tyrimas turetu parodyti nes kazkur niestumas jeigu jis yra turetu buti apie 4sav. o menesiniu gali nebuti del ivairiu priezasciu streso itampos nervu pasikeitusios mitybos
Atsakyti
QUOTE(saldainiuke45 @ 2012 11 14, 10:52)
juratele206-------> manyciau kraujo tyrimas turetu parodyti nes kazkur niestumas jeigu jis yra turetu buti apie 4sav. o menesiniu gali nebuti del ivairiu priezasciu streso itampos nervu pasikeitusios mitybos


Kas keisčiausia, kad nepatyriau jokio streso, jokių pasikeitimų mano gyvenimeneivyko ir mityba nepasikeiti. Bijau kad kas negero nebutų užaugę verysad.gif

prieš 2,5 metu turėjau negimdinį nėštumą, tai jį ekoskopas parodė tik 8 savaičių, o testas tai jau nepamenu, gal kai savaite nesulaikiau mėnsinių, nes tada buvau tik pradėjusi dirbti kitame darbe ir visai užsimiršau, kad mėnesines pražiopsojau. susivokiau tik tada kai miegas žiauriai imdavo 13.00 valandą. atrodo dėsiu galvaą antstalo ir miegosiu, tada kolegės ir pasiūlė susimastyti, kad gal laukiuosi.
O HCG tada dariausi tik po 6-7 savaičių nuo paskutinių mėnesinių, nes testas buvo teigiamas, o ekoskopas nerodė, tai HCG pirma karta parodė gal kokus 700 su trupučiu.
Atsakyti
QUOTE(saldainiuke45 @ 2012 11 14, 10:43)
labuka rytuka merginos smile.gif  taip ir nutinka jei nesisaugoji per vaisingas dienas nestuke.gif  nes visvien abu su vyru zinai kokios pasekmes buna

pasekmes, tai taip smile.gif juk ir nesakau, kad nestumas butu nepageidaujamas ar pan. O galiausiai sesutei liudna vienai augti, gal jau laikas butu ir dar vienam vaikeliui seimoje.
parasiau temoje, nes norejau nuomones, o ne "moralo" tongue.gif
testa darytis bijau, dar laukiu
Atsakyti
Neiskentusi nezinios, dar siandien nuejau pas ginekologe, padare ekoskopija ir nestumo nemate, ti kazkoki juoda zirniuka, kuris tikriausiai kraujo kresuliukas. Bet liepe po savaites pakartoti HCG kad netycia nebutu negimdinio nestumo cry.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2012 11 14, 10:45)
Paskutinės mėnesinės buvo 2012-10-09, ciklas 29-30 d.
šiandien 37 ciklo diena.
32 c.d. padariau NT - neigiamas,

Man kadaise panašiai buvo, tai daktarė rado cistą verysad.gif
Atsakyti
vienus zodziu schmoll.gif ..... Buvau rasiusi, kad likus 6 d iki mm jauciau pavargima, laikesi temperatura apie 37, vakarais papykindavo bei jausdavau pilvo apacios maudima. Pasidariau tada testuka, atsakymas neigiamas. dar tikejausi, nes minejo merginos kad per anksti dariau. staiga po nestumo testo atlikimo, dingo temperatura, vakarinis pykinimas.

Pilvo skausmai nemazejo, prasidejo nemalonus slapinimas, o pasirodo slapimo uzdegimas, dabar kai rasau net juokas ima paciai is saves.

O dabar jau jauciu pirmus mm pozymius.... manau ryt jau bus atejusios mm.... Stai ir baigesi viltis apie nestuma tongue.gif



Papildyta:
QUOTE(Suzibejo @ 2012 11 15, 19:56)
vienus zodziu schmoll.gif  ..... Buvau rasiusi, kad likus 6 d iki mm jauciau pavargima, laikesi temperatura apie 37, vakarais papykindavo bei jausdavau pilvo apacios maudima. Pasidariau tada testuka, atsakymas neigiamas. dar tikejausi, nes minejo merginos kad per anksti dariau. staiga po nestumo testo atlikimo, dingo temperatura, vakarinis pykinimas.

Pilvo skausmai nemazejo, prasidejo nemalonus slapinimas, o pasirodo slapimo uzdegimas, dabar kai rasau net juokas ima paciai is saves.

O dabar jau jauciu pirmus mm pozymius.... manau ryt jau bus atejusios mm.... Stai ir baigesi viltis apie nestuma  tongue.gif

Papildymas:

Juokas pro asaras, bet pradedu prarasti vilti, nes niekada nesitikejau kad teks taip laukti sito dziaugsmo. Visa gyvenima buvau isitikinusi, kad man uzteks tik panoreti ir susilauksiu mazo stebuklo....
O pasirodo, viskas atvirksciai.
Atsakyti
Suzibejo 4u.gif ..
taip visada buna kai lb lauki ir be galo nori ir neiseina..pradedi jausti visus pozymius ir se parsivelka mmm,kad jas kur velniai nunestu doh.gif lotuliukas.gif ..o kiek laiko jau bandai pastoti mirksiukas.gif ?mes dar tik antra cikla bandom,tikiuos pasiseks si karta..man dar tik kelios dienos po ovuliacijos ir nuolatos galvoju ar pavyks si karta ar ne,lb bijau prisisvajoti,kad poto netektu skaudziai nusivilti doh.gif ..
Atsakyti