Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai....

QUOTE(Miglužė @ 2012 11 17, 13:50)
Vakar dariausi, tai nieko nerodo. Na, lyg ir yra kažkokia silpna žymelė, bet laaabai sunkiai įžiūrima. Taigi, šiandien padariau pertrauką ir kartosiu ryt.

parasyk kaip sekes,gal reiks sveikint jau 4u.gif wub.gif ..
Atsakyti
QUOTE(ramiii25 @ 2012 11 17, 13:10)
parasyk kaip sekes,gal reiks sveikint jau 4u.gif  wub.gif ..

Ačiū 4u.gif
Kažkodėl abejoju, kad bus su kuo sveikinti verysad.gif Šiaip ar taip parašysiu bet kuriuo atveju smile.gif
Atsakyti
Sveikos planiukes 4u.gif

Vietoje mmm sulaukiau tąsių kaip kiaušinio baltymas išskyrų. Tai galėtų būti kokia nors gera žinia? 4u.gif Nes tokios pas mane būna tik ciklo viduryje,o dabar...


Prisiskaičiau kad iš karto po mmm gali būti ovuliacija,tai jai skaičiuojant žirniukui apie 3-4 savaites galėtų būti,bet ar tokios išskyros būna mėnesinių dieną? (beje mm vėliausios man būna kiekvieno mėnesio 16 dieną)


Gal žino tos mamytės kurios jau ne vieną leliuką turi ir buvo panašiai? bigsmile.gif Nekantriai lauksiu atsakymo. smile.gif
Atsakyti
O man si menesi kazkaip pilvo apacia nejuokais buvo sueme, bet gal cia ovliacija skausminga tokia papuole... blink.gif po to dar ir nugaros apacia maude pora dieneliu g.gif kazi kaip reikia dar 5 dieneles sulaukt iki nestumo testo lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(San* @ 2012 11 17, 19:27)
Vietoje mmm sulaukiau tąsių kaip kiaušinio baltymas išskyrų. Tai galėtų būti kokia nors gera žinia? 

O kelinta tau dabar ciklo diena? (skaičiuojant nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos)

QUOTE(mitochondrija @ 2012 11 17, 21:01)
kazi kaip reikia dar 5 dieneles sulaukt iki nestumo testo  lotuliukas.gif  ax.gif

Va su tuo išlaukimu ir sunkiausia biggrin.gif O už tų 5 dienų kelinta bus DPO?
Atsakyti
jau butu 11-ta rolleyes.gif bet neturiu dideliu vilciu tiek istempti lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2012 11 17, 21:11)
O kelinta tau dabar ciklo diena? (skaičiuojant nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos)
Va su tuo išlaukimu ir sunkiausia  biggrin.gif O už tų 5 dienų kelinta bus DPO?



Šiandien jau 32 CD,bet nereguliarūs mano ciklai pradėjo darytis tai jau nežinau kaip čia bus,bet mmm pasirodo iki 16 men dienos o siandien jau 17 ir jokiu pozymiu,bet gal dar nevelu jom pasirodyt.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mitochondrija @ 2012 11 17, 21:19)
jau butu 11-ta  rolleyes.gif bet neturiu dideliu vilciu tiek istempti  lotuliukas.gif  tongue.gif

Koks pažįstamas jausmas lotuliukas.gif Šį ciklą aš nuo 6DPO pradėjau NT gadint. Nėr kantrybės, oj nėr lotuliukas.gif
Rytojau jau bus 11-12DPO, tai net baisu darytis, nes neigiamas NT gali nepalikti vilties, kad šį mėnesį žirniukas užkibo unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(San* @ 2012 11 17, 21:23)
Šiandien jau 32 CD,bet nereguliarūs mano ciklai pradėjo darytis tai jau nežinau kaip čia bus,bet mmm pasirodo iki 16 men dienos o siandien jau 17 ir jokiu pozymiu,bet gal dar nevelu jom pasirodyt..  verysad.gif

Aš tavo vietoj ryt iš pat ryto pasidaryčiau NT smile.gif
O vaisingos gleivės tau šį mėnesį jau buvo pasirodžiusios ankščiau? Svarstau gal tokia vėlyva ovuliacija, nu bet šiaip tai neturėtų būti 32CD. Kita vertus, pastojus vaisingų gleivių irgi neturėtų būti.
Man pačiai prieš mm visada gleivių padaugėja, šį mėnesį jos gana skaidrios irgi truputį primena vaisingas, tai nežinau ar čia prie mm visa tai ar nestuke.gif g.gif
Atsakyti
Aš tavo vietoj ryt iš pat ryto pasidaryčiau NT smile.gif
O vaisingos gleivės tau šį mėnesį jau buvo pasirodžiusios ankščiau? Svarstau gal tokia vėlyva ovuliacija, nu bet šiaip tai neturėtų būti 32CD. Kita vertus, pastojus vaisingų gleivių irgi neturėtų būti.
Man pačiai prieš mm visada gleivių padaugėja, šį mėnesį jos gana skaidrios irgi truputį primena vaisingas, tai nežinau ar čia prie mm visa tai ar nestuke.gif g.gif
[/quote]



Na žinok buvo,gal net kokias 3 dienas tąsios kaip kiaušinio baltymo,o dabar panašios bet gal ne tokios tada schmoll.gif nežinau,sau prisižadėjau iki 20 dienos nieko nedaryt nei NT,bet gal ryte jau reiks pagadint,nes tas smalsumas vis mano doh.gif
Atsakyti
QUOTE(San* @ 2012 11 17, 21:41)
Na žinok buvo,gal net kokias 3 dienas tąsios kaip kiaušinio baltymo,o dabar panašios bet gal ne tokios tada  schmoll.gif  nežinau,sau prisižadėjau iki 20 dienos nieko nedaryt nei NT,bet gal ryte jau reiks pagadint,nes tas smalsumas vis mano  doh.gif

Va čia yra neblogas straipsnis apie gleives su foto, pasižiūrėk, gal aiškiau bus ...aklelio-gleives
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2012 11 17, 21:49)
Va čia yra neblogas straipsnis apie gleives su foto, pasižiūrėk, gal aiškiau bus ...aklelio-gleives



Pasiskaitinėjau,labai aiškios foto ir aprašymai smile.gif bet ir suglumino,nes jau po O jos būna tirštesnės,lipnios ir iki mmm maždaug tokios būna,taip buvo ir man bet šiandien nesupratau nu grynai kaiušinio baltymo ir kaip trečioje foto galėjau ištempti jas iki 2 cm,niekada to nebuvo tai ir galvoju gal pagaaaaliau pastojau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(San* @ 2012 11 17, 22:22)
tai ir galvoju gal pagaaaaliau pastojau.  verysad.gif

linkiu, kad būtum nestuke.gif 4u.gif
Mėgink NT, jau turėtų vaiduokliuoti
Atsakyti