Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai....

QUOTE(Jorinte @ 2013 02 10, 14:38)
Laba diena, pacituosiu is medikes kalbos  smile.gif
Lytiniams santykiams apribojimų nėra, jeigu nėra su pačiu nėštumu susijusių problemų – nekraujuojama, nekamuoja spazminio pobūdžio skausmai ir pan. Juolab kad 45-50 proc. nėščių moterų lytinių santykių poreikis netgi būna didesnis nei iki pastojimo.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiski migdolai @ 2013 02 10, 13:21)
sakykite o jus nebijote  smileysex.gif? na man menesines turetu apie 18 diena buti ir galvoju jei pastojau pries savaite ar nieko kad dabar mylimes  g.gif

Man asmeniškai yra visada baimė. Tai kas, kad gerai jaučiuosi kol kas, bet atrodo, o jeigu per smarkiai ten viskas vyks, gal ir susikomplikuos reikalai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2013 02 10, 13:38)
Laba diena, pacituosiu is medikes kalbos  smile.gif
Lytiniams santykiams apribojimų nėra, jeigu nėra su pačiu nėštumu susijusių problemų – nekraujuojama, nekamuoja spazminio pobūdžio skausmai ir pan. Juolab kad 45-50 proc. nėščių moterų lytinių santykių poreikis netgi būna didesnis nei iki pastojimo.

nerealus poreikis atsirado. Todėl kasdien smileysex.gif , savaitgaliais ir ne po kartą happy.gif
Atsakyti
planuojam vaikeli ir man penktadieni patepliojo, vakar patepliojo. pagal visus pasiskaitymus tai gali buti implantacinis kraujavimas. o kiek laiko taip gali pateplioti? siandien dar pradejo kirksnis skaudineti unsure.gif ar tempti, nezinau kaip pavadinti unsure.gif jausmas kaip vakar duciau daug sportavus, tempimo pratimu darius.
Atsakyti
sveikutes,

Baigiu isdurnet:(

Virsutines testukas 02 09, poto 10 d, apatinis 11 (sio ryto), jis blyskeja:(
Bijau blogiausio:(, pirmi 2 mano nestumai buvo nesivystantys, 3 Aciu Dievui sekmingas, dabar vel panasu kad bus ne kazka....sad.gif Gal kuriai nors panasiai buvo? Kaip baiges?
user posted image
Cia 9 dienos, sestadienio, pats ryskiausias...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazuliuke159 @ 2013 02 11, 19:05)
sveikutes,

Baigiu isdurnet:(

Virsutines testukas 02 09, poto 10 d, apatinis 11 (sio ryto),  jis blyskeja:(
Bijau blogiausio:(, pirmi 2 mano nestumai buvo nesivystantys, 3 Aciu Dievui sekmingas, dabar vel panasu kad bus ne kazka....sad.gif Gal kuriai nors panasiai buvo? Kaip baiges?
user posted image
Cia 9 dienos, sestadienio, pats ryskiausias...

user posted image


Manau galime Tave sveikinti smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2013 02 11, 20:24)
Manau galime Tave sveikinti  smile.gif  thumbup.gif

Bet jis blyskeja;((( nu ryt pasidarysiu kitos firmos....paziuresim kas bus..
Atsakyti
QUOTE(mazuliuke159 @ 2013 02 11, 20:35)
Bet jis blyskeja;((( nu ryt pasidarysiu kitos firmos....paziuresim kas bus..


As isvis tais juosteliniais nepasitikedavau, visada perku kasetes.
Tai blysketi ir turi, juk negalima testo vertinti veliau nei po 5min ar po kiek yra rasoma ant pakuotes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jorinte: 11 vasario 2013 - 19:41
Vyras nupirko 2 kasetinius, tai ryt matysiu kas kaip...
Atsakyti
QUOTE(mazuliuke159 @ 2013 02 11, 20:43)
Vyras nupirko 2 kasetinius, tai ryt matysiu kas kaip...


As pirkausi tuos, kur galima naudoti bet kurio paros laiko slapima. Neraso taip ant testo?
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2013 02 11, 20:47)
As pirkausi tuos, kur galima naudoti bet kurio paros laiko slapima. Neraso taip ant testo?

neraso, ryte pasidarysiu ir cia ikelsiu foto.... taip noriu,kad viskas butu gerai...
Atsakyti
QUOTE(mazuliuke159 @ 2013 02 11, 20:58)
neraso, ryte pasidarysiu ir cia ikelsiu foto.... taip noriu,kad viskas butu gerai...


Tai jau yra gerai smile.gif Sveikinu drasiai! wub.gif
Atsakyti