Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

Laba diena, ar butu protinga jei buto pirkimui ieskociau turto agenturos/bokerio paslaugu, esme ta kad ieskom buto pirkt Kaune, bet vos tik ideda skelbima kas nesuspejam, be to mes kitame mieste tai net atvaziuot nespetume, manua gal brokeris galetu pagelbet ar tai bloga mintis? arba gal zinot patikima agentura/brokeri i kuri butu galima kreiptis? zinau sakysit pilna ju patkekit ne visos agenturos net i kalbas leidzias, aciu
Atsakyti
Turiu tokį klausimėlį: dabar, kaip suprantu, prašymą turto įregistravimui pateikia notaras po pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo, o ką toliau daryt? Savitarnoj tiesiog sumokėt už įregistravimą? Ar reikės bankui pažymos apie įregistravimą? Pirkimas su paskola. Daug klausimų... gal kas galėtų paiškint? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chuchundra: 10 liepos 2016 - 20:12
Kadangi notaras uzsako, tai jam ir susimokesit, kartu su pirkimo-pardavimo sutarties iregistravimo mokesciais 4u.gif i registru centra bent jau man paciai reikejo eiti tik pacioje pabaigoje, iregistruojant visiska atsiskaityma.
Kai notaras iregistruos sutarti (priklausomai nuo pasirinkto termino), atsiimsit dokumentus ir tada nuvesit bankui tolimesniam pirkimo etapui (hipotekai pas banko nurodyta notara) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mureanda: 10 liepos 2016 - 22:15
QUOTE(Mureanda @ 2016 07 10, 23:11)
Kadangi notaras uzsako, tai jam ir susimokesit, kartu su pirkimo-pardavimo sutarties iregistravimo mokesciais  4u.gif i registru centra bent jau man paciai reikejo eiti tik pacioje pabaigoje, iregistruojant visiska atsiskaityma.
Kai notaras iregistruos sutarti (priklausomai nuo pasirinkto termino), atsiimsit dokumentus ir tada nuvesit bankui tolimesniam pirkimo etapui (hipotekai pas banko nurodyta notara)  4u.gif

Ačiū labai labai! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mureanda @ 2016 07 10, 23:11)
Kadangi notaras uzsako, tai jam ir susimokesit, kartu su pirkimo-pardavimo sutarties iregistravimo mokesciais  4u.gif i registru centra bent jau man paciai reikejo eiti tik pacioje pabaigoje, iregistruojant visiska atsiskaityma.
Kai notaras iregistruos sutarti (priklausomai nuo pasirinkto termino), atsiimsit dokumentus ir tada nuvesit bankui tolimesniam pirkimo etapui (hipotekai pas banko nurodyta notara)  4u.gif

Mums visai neteko patiems eiti į registrų centrą 4u.gif viską notarai sutvarko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 07 11, 08:29)
Mums visai neteko patiems eiti į registrų centrą  4u.gif  viską notarai sutvarko 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2016 06 26, 00:20)
Sveikos  4u.gif
Nelabai radau panašios temos ir mano klausimas kaip ir būtų apie buto pirkimo etapą. Esu padavusi rankpinigius už butą, bankas jau davė garantinį, laukia pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymas. Butas buvo areštuotas, buvę nuomininkai pridarė skolų, dabar jau šie reikalai yra sutvarkyti, areštas nuimtas. Kadangi visi aplink žmonės darė tą patį, aš ir išreiškiau norą agentui, per kurį perku butą, sutikrinti skaitiklių duomenis, kad viskas būtų tvarkinga ir apmokėta prieš perkant, juolab, kai butas buvo problematiškas. Agentas jau porą kartų man gražiai supasakojo, kad notariškai aš jokių buto įsiskolinimų nepaveldėsiu, kad galiu būti tuo rami, tai bus įtraukta į sutartį, tariamai bet kuris notaras man tą patvirtintų. Ir nesuprantu, ar čia tiesa, ar jis gražiai mane mulkina. Notarą jis rekomenduoja savo pažįstamą (galimai jį rinkčiausi dėl kainos), apie skaitliukų parodymus nelabai į kalbas leidžiasi, tad realiai susirinkus jau visiems pasirašyti sutarties aš ir turėčia pasitikslinti, kaip čia dėl tų įsiskolinimų paveldėjimo. Skaičiau savo draugo būsto pirkimo - pardavimo sutartį, kuri pasirašyta prieš porą metų. Joje aiškiai parašyta, kad pirkėjas turi jam priimtinu būdu įsitikinti, kad komunaliniai mokesčiai sumokėti. Turiu draugę agentę, kuri nieko negirdėjusi apie tokius triukus, kokius kalba mano agentas ir sako, kad visada naujieji ir senieji savininkai viską susitikrina. O man čia sako atsipalaiduoti ir kad nieko nebus. Ar kas žino, kaip yra iš tikrųjų? Nejau čia man taip meluoja smile.gif?

skolų, kurios suidarė nepriklausomai nuo skaitliukų, esančių iki turto pikrimo-pardavimo sutarties "nepaveldėsit", o skaitliukų duomenų aktas būtinas, nes kitaip skolą "paveldėsit" nuo paskutinio apmokėto skaitliuko.
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 07 11, 08:29)
Mums visai neteko patiems eiti į registrų centrą  4u.gif  viską notarai sutvarko 4u.gif

Matyt del to, kad galutini atsiskaityma tvirtinot pas notara - imone per kuria pirkau isdave pazyma apie galutini atsiskaityma, kurios nesti pas notara nereikejo, tik iregistruoti registru centre, tai del to ir teko ten apsilankyti 4u.gif Bankininke minejo, kad dabar vis daugiau statytoju tokia praktika verciasi.
Atsakyti
Ciccio visiškai teisingai pasakė. Gal jis išvis moka pagal Normą. Mums iš viso buvo palikta staigmenėlė- įdaužtas skaitliukas. Tai dar turėjom įrodinėti, kad čia ne mes tą padarėm. Atvyko ir paėmė skaitiklį patikrai. Baudos išvengėm, bet jūs nerizikuokit. Viską patikrinkit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2016 06 27, 15:10)
Laba diena, ar butu protinga jei buto pirkimui ieskociau turto agenturos/bokerio paslaugu, esme ta kad ieskom buto pirkt Kaune, bet vos tik ideda skelbima kas nesuspejam, be to mes kitame mieste tai net atvaziuot nespetume, manua gal brokeris galetu pagelbet ar tai bloga mintis? arba gal zinot patikima agentura/brokeri i kuri butu galima kreiptis? zinau sakysit pilna ju patkekit ne visos agenturos net i kalbas leidzias, aciu

Nemanau kad brokeris pagelbės jus turėsit buta apžiūrėt gyvai katės maiše nepirksit gi, tai va tiesiog daugiau laiko prie interneto... butai per dieną nedingsta... čia tik nuomuojamiems taip būna. tiesiog pati esu pirkusi 2 butus viena 150 km kita 60 km atstumu... tas atstumas iveikiamas.. tiesiog turit šeimoj sutart aiškiai ko ieškot. na pigaus be remonto ar su remontu... ir ieškt mes faktiškai bandėm apžiurėt 3 butus tik. taip kad nedaug to važiavimo , o i 3 iškart su rankpinigiais nukakom...


Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2016 06 27, 13:10)
Laba diena, ar butu protinga jei buto pirkimui ieskociau turto agenturos/bokerio paslaugu, esme ta kad ieskom buto pirkt Kaune, bet vos tik ideda skelbima kas nesuspejam, be to mes kitame mieste tai net atvaziuot nespetume, manua gal brokeris galetu pagelbet ar tai bloga mintis? arba gal zinot patikima agentura/brokeri i kuri butu galima kreiptis? zinau sakysit pilna ju patkekit ne visos agenturos net i kalbas leidzias, aciu


manau padetu
QUOTE(rimulėėė @ 2016 07 13, 05:33)
Nemanau kad brokeris pagelbės jus turėsit buta  apžiūrėt  gyvai katės maiše nepirksit gi, tai va tiesiog daugiau laiko prie interneto... butai per dieną nedingsta...  čia tik nuomuojamiems taip būna. tiesiog pati esu pirkusi 2 butus viena 150 km kita 60 km atstumu... tas atstumas iveikiamas.. tiesiog turit šeimoj sutart aiškiai ko ieškot. na pigaus be remonto  ar su remontu... ir ieškt  mes faktiškai bandėm apžiurėt 3  butus tik. taip kad nedaug to važiavimo , o i 3 iškart su rankpinigiais nukakom...

savo buta pries menesi pardavem per 4 val..... skambuciu laaaaab daug. musu rajone juos tiesiog graibsto, normalus pasiulymai neuzsilaiko ilgiau kaip 1 diena, o musu pirkeja atejo iskart su rankpinigiais jau nes sake per nakt begalvodama jau prarado 2 butus......taip kad ziurint kur ieskot ir ko
Atsakyti
QUOTE(Aliepa... @ 2016 08 05, 08:01)
manau padetu

savo buta pries menesi pardavem per 4 val..... skambuciu laaaaab daug. musu rajone juos tiesiog graibsto, normalus pasiulymai neuzsilaiko ilgiau kaip 1 diena, o musu pirkeja atejo iskart su rankpinigiais jau nes sake per nakt begalvodama jau prarado 2 butus......taip kad ziurint kur ieskot ir ko


Koks cia stebuklingas rajonas?smile.gif
Atsakyti