Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(Satine @ 2017 03 04, 12:23)
Sveiki, norejau paklausti, kiek preliminariai kainuoja visi dokumentu tvarkymai imant paskola ir perkant irengta nama?

Niekas jums nepasakys, nes kainos už daugelį paslaugų priklauso nuo konkretaus namo vertės.
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2017 03 04, 12:23)
Sveiki, norejau paklausti, kiek preliminariai kainuoja visi dokumentu tvarkymai imant paskola ir perkant irengta nama?
Papildyta:
Sveiki, norejau paklausti, kiek preliminariai kainuoja visi dokumentu tvarkymai imant paskola ir perkant irengta nama?

absoliučiai daug ir santykinai mažai. Jei perkate namą Vilniuje ar jo apylinkėse ir imat daugiau nei 100 000 eur paskolą:
Turėkit atsidėjusi minimum kokius 2000 eur - vertinimas (~300 eur), notarinė pirkimo-pardavimo sutartis ir su tuo susiję formalumai (~500-700 ar daugiau, 045 proc. nuo sumos, bet ne daugiau nei 5800 eur), draudimas (~200 eur), hipoteka ir jos registravimas (~500 eur).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 06 kovo 2017 - 12:35
laba, buciau be galo dekinga jei kas pasakytu kokiu nutarimu ir kur ji rast, kad nupirkus buta senas skolas/mokescius, sumoka buves savininkas, " kauno vandenys"sito nepripazysta ir sako kad skolas sumokes tas kas nupirko, skolos ten tokos paslaugos, vanduo uz praejusi menesi, mes nupirkom 02.27, tai iki tos dienos butas buvo ne musu tai ir turetume sumoketi ne mes? notaras man irgi taip issaiskino, net punktas yra kad atsiradusias skolas sumokas padavejas, ir sako kads jie klaidina zmones taip teigdami. vakar nusisunciau prasyma kad pakeistu savininkas, ir galvoju jei pasirasysiu ant atsiustu sutarciu tai uz vasario menesi i atsiskaityma irasys mano pavarde ir atsius man moket, galvoju gal nepasirasyt dar , kai gausiu saskaitas seno savininko vardu uz 02 men, tada jau pasirasysiu sutartis ir kita men saskaitos bus mano vardu?

tai vat ieskau kazkio istatymo kad tai motereliai galeciau nusiust, prasau patarimo? labai labai aciu visoms kas pades issprest tai, juk sakaiu jai ne as viena perku buta, ji desto savo, ai adr paminesiu skaitliuku parodymus nusirasem ir pasirasem
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2017 03 09, 06:41)
laba, buciau be galo dekinga jei kas pasakytu kokiu nutarimu ir kur ji rast, kad nupirkus buta senas skolas/mokescius, sumoka buves savininkas, " kauno vandenys"sito nepripazysta ir sako kad skolas sumokes tas kas nupirko, skolos ten tokos paslaugos, vanduo uz praejusi menesi, mes nupirkom 02.27, tai iki tos dienos butas buvo ne musu tai ir turetume sumoketi ne mes?  notaras man irgi taip issaiskino, net punktas yra kad atsiradusias skolas sumokas padavejas, ir sako kads jie klaidina zmones taip teigdami.  vakar nusisunciau prasyma kad pakeistu savininkas, ir galvoju jei pasirasysiu ant atsiustu sutarciu tai uz vasario menesi i atsiskaityma irasys mano pavarde ir atsius man moket, galvoju gal nepasirasyt dar , kai gausiu saskaitas seno savininko vardu uz 02 men, tada jau pasirasysiu sutartis ir kita men saskaitos bus mano vardu?

tai vat ieskau kazkio istatymo kad tai motereliai galeciau nusiust, prasau patarimo? labai labai aciu visoms kas pades issprest tai, juk sakaiu jai ne as viena perku buta, ji desto savo, ai adr paminesiu skaitliuku parodymus nusirasem ir pasirasem

Ne nutarimas, o Civilinis kodeksas reglamentuoja šiuos santykius.
Jūs turėtumėte su Kauno vandenimis sudaryti naują paslaugų sutartį. Psairašius naują sutartį, Kauno vandenys neturi teisės reikalauti sumokėti už paslaugas, kurios turi būti apmokamos senojo savininko pagal jo sudarytas su Kauno vandenimis paslaugų tiekimo sutartį.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2017 03 09, 10:38)
Ne nutarimas, o Civilinis kodeksas reglamentuoja šiuos santykius.
Jūs turėtumėte su Kauno vandenimis sudaryti naują paslaugų sutartį. Psairašius naują sutartį, Kauno vandenys neturi teisės reikalauti sumokėti už paslaugas, kurios turi būti apmokamos senojo savininko pagal jo sudarytas su Kauno vandenimis paslaugų tiekimo sutartį.

Bet man asmeniškai, sudarant sutartį, vilniaus vandenys nurodė skaitiklio rodmenis nuo kuriu reiks pradėt mokėt. O skirtuma teko aiškintis su pardavėju asmeniškai.
Ir taip buvo su visais skaitikliais.
Atsakyti
Perkant būstą skaitiklių rodmenų suderinimo aktus reikia atskirai pasirašyti, jo reikės pasirašant sutartį su tinklais, akto blanką galima atsisiųsti iš ESO svetainės:

(IMG:http://i1190.photobucket.com/albums/z449/anglessimo/rodmenu%20suderinimo%20aktas_zpsscndztb2.jpg)

Atsakyti
sveiki, kas galetu padeti, nupirkom buta, o ua vasario men kai dar mes jo neturejom kauno energija vistiek mums skaiciuoja skolas, kaip jiems irodyt ir ka daryt.. visi dok. nusiusti , kaip kitiem pavyko issiaiskint? aciu
gal zinot kuris civ.kodekso straipsnis, bandau ieskot ,bet susinervavau nebesiseka rast
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 14 balandžio 2017 - 19:39

Aš pati nuvažiavau į Kauno energija su pirkimo pardavimo sutartimi ir nuosavybės dokumentais. Ten parašiau prašymą, kad man mokesčius skaičiuotų nuo įsigijimo datos. Ir viskas, jokių problemų nebuvo, nors butas turėjo skolų nuo ankstesnio savininko.

Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2017 04 17, 06:38)
<p>Aš pati nuvažiavau į Kauno energija su pirkimo pardavimo sutartimi ir nuosavybės dokumentais. Ten parašiau prašymą, kad man mokesčius skaičiuotų nuo įsigijimo datos. Ir viskas, jokių problemų nebuvo, nors butas turėjo skolų nuo ankstesnio savininko.</p>

tai as irgi taip padariau, be kazkodel skaiciuoja
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2017 04 17, 07:02)
tai as irgi taip padariau, be kazkodel skaiciuoja

Tai kada jusu butas nupirktas?.t.y. kada surasyta pirkimo pardavimo sutartis bei pardavimo aktas?

Mes pvz buvome sutare, kad pardavejai, man gavus saskaitas (nes jos gi ateina veliau), man perduos pinigus ir as apmokesiu. Tai itraukem ir i sutarti.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 04 17, 10:17)
Tai kada jusu butas nupirktas?.t.y. kada surasyta pirkimo pardavimo sutartis bei pardavimo aktas?

Mes pvz buvome sutare, kad pardavejai, man gavus saskaitas (nes jos gi ateina veliau), man perduos pinigus ir as apmokesiu. Tai itraukem ir i sutarti.

2017-02-27 pasirasyta pas notara, skola atejo uz 02 men, faktiskai iki 02-27 butas dar nepriklause man, dokumentus "K.energijai"pateikiau ir paprasiau kad IKI 02-27 paslaugas siustu senam savininkui, bet atejo saskaita uz kovo men, ir ten ipleskinta eilute" skola" tiek it tiek euru(uz vasario men) plius uz kovo men paslaugas(jos jau mano)
Papildyta:
QUOTE(Realesne @ 2017 04 17, 10:17)
Tai kada jusu butas nupirktas?.t.y. kada surasyta pirkimo pardavimo sutartis bei pardavimo aktas?

Mes pvz buvome sutare, kad pardavejai, man gavus saskaitas (nes jos gi ateina veliau), man perduos pinigus ir as apmokesiu. Tai itraukem ir i sutarti.

2017-02-27 pasirasyta pas notara, skola atejo uz 02 men, faktiskai iki 02-27 butas dar nepriklause man, dokumentus "K.energijai"pateikiau ir paprasiau kad IKI 02-27 paslaugas siustu senam savininkui, bet atejo saskaita uz kovo men, ir ten ipleskinta eilute" skola" tiek it tiek euru(uz vasario men) plius uz kovo men paslaugas(jos jau mano)
Papildyta:
QUOTE(Realesne @ 2017 04 17, 10:17)
Tai kada jusu butas nupirktas?.t.y. kada surasyta pirkimo pardavimo sutartis bei pardavimo aktas?

Mes pvz buvome sutare, kad pardavejai, man gavus saskaitas (nes jos gi ateina veliau), man perduos pinigus ir as apmokesiu. Tai itraukem ir i sutarti.

2017-02-27 pasirasyta pas notara, skola atejo uz 02 men, faktiskai iki 02-27 butas dar nepriklause man, dokumentus "K.energijai"pateikiau ir paprasiau kad IKI 02-27 paslaugas siustu senam savininkui, bet atejo saskaita uz kovo men, ir ten ipleskinta eilute" skola" tiek it tiek euru(uz vasario men) plius uz kovo men paslaugas(jos jau mano)
Papildyta:
2017-02-27 pasirasyta pas notara, skola atejo uz 02 men, faktiskai iki 02-27 butas dar nepriklause man, dokumentus "K.energijai"pateikiau ir paprasiau kad IKI 02-27 paslaugas siustu senam savininkui, bet atejo saskaita uz kovo men, ir ten ipleskinta eilute" skola" tiek it tiek euru(uz vasario men) plius uz kovo men paslaugas(jos jau mano)
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2017 04 14, 20:27)
sveiki, kas galetu padeti, nupirkom buta, o ua vasario men kai dar mes jo neturejom kauno energija vistiek mums skaiciuoja skolas, kaip jiems irodyt ir ka daryt.. visi dok. nusiusti , kaip kitiem pavyko issiaiskint? aciu
gal zinot kuris civ.kodekso straipsnis, bandau ieskot ,bet susinervavau nebesiseka rast

Važiuuoti i energiją su pirkimo dokumentais... o ne siusti. Ten nauja sutarti pasirašyt reikia, jums ir siunčia pagal sena, jei jus naujos nesudarėt
Atsakyti