Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

Na, jau keli portalai patvirtino, kad kainos kyla kaip ant mielių, galbūt pučiamas burbulas, o burbulai turi savybę sprogti. 

Aš žvelgiu ne tik į Vilnių, bet globaliau - ar ekonomika auga, ar letėja, t.y. kai ECB paskelbė ne tokias džiugias augimo prognozes, net tie steigiami aptarnavimo centrai man tokio džiugesio nekelia. 

Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2016 10 24, 06:52)
Gal kuri susidūrėt ar girdėjot, kokiai sumai maždaug vertina senos statybos butus tokiuose rajonuose kaip Karoliniškės? Iš ten jie tikrai graibstomi, bet įdomu, kiek tokius vertina vertintojai, nes buvom nusižiūrėję kitoj vietoj naujos statybos jau gyventą, tai priliminariai būtų vertinę maža suma, būtų susidaręs didelis skirtumas, tai taip ir nesupratau, kaip ten tas vertinimas vyksta  4u.gif

Kiek man teko susidurti, kai vertino mano butą, tai sakė jog vertinama pagal netoliese panašių butų pardavimus. Šiek tiek atsižvelgia į stovį, bet esmė yra namas, sienos, aukštas ir pan. Kai dabar žmonės užsiprašo kosmosinių kainų, tai dažnai vertinimas būna mažesnis.
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2016 10 24, 06:52)
Gal kuri susidūrėt ar girdėjot, kokiai sumai maždaug vertina senos statybos butus tokiuose rajonuose kaip Karoliniškės? Iš ten jie tikrai graibstomi, bet įdomu, kiek tokius vertina vertintojai, nes buvom nusižiūrėję kitoj vietoj naujos statybos jau gyventą, tai priliminariai būtų vertinę maža suma, būtų susidaręs didelis skirtumas, tai taip ir nesupratau, kaip ten tas vertinimas vyksta  4u.gif

Savo 2 kmb pardavimui nreikejo vrtinimo nes moteriske mokejo grynais. Perkama buta - vertino. Pardavejas pardave uz 57 000, o vertintojas ivertino uz 57 500. 3kmb, senos statybos, 8 ausktas is 9. Karoliniskes. Sutvarkyti 2 kambariai, wc, virtuve tvarkytina bet nebutina.
Pirmaji buta kai pirkom darem taip: nusiunciau foto buto ir aprayma keletui vertintoju, jie parase kiek jie vertina, atsirinkau su kuriais toliau bendrauti kol isirinkau man priimtiniausia ir susitarem viska iki galo ;)
Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2017 01 26, 10:14)
Galiu rekomenduoti patikimą ir nepriklausomą nekilnojamojo turto ekspertą (ne brokerį), turintį didelę patirtį statybų sferoje, mačiusį kokį broką daro statybininkai ir kaip statytojams tas tinka, tik kad greičiau pastatytų ir galėtų parduoti. Ekspertas apžiūrės butus/kotedžus/namus kartu su Jumis ir padės Jums išsirinkti kokybiškai pastatytus namus. Į pm  4u.gif


nepavargai dar per visas temas is eiles reklamuotis?
Atsakyti
Atleiskit jai pasikartosiu lyg ir skaiciau arba neradau arba nesupratau blink.gif
Perku pirma kart nekilnojama turta esu zalia visai.perku grynais arba pavedimu .tad iskilo klausimu .pardavejas praso avanso nes bute gyvena nuominikai tad man reikia sumoketi avansa .tik tada jis juos iskeldins
Klausimas nunesu avansa .tad jus turi pasirasyti .iskyla klausimas ar uztenka balto lapo ar yra koks domumentas i kuri turi buti irasta kad duodama avansas.
Antra kaip man suzinoti ar butas neturi skolu .ar nera ikeistas?
Atsakyti
QUOTE(ointriga @ 2017 03 02, 18:46)
Atleiskit jai pasikartosiu lyg  ir skaiciau arba neradau arba nesupratau  blink.gif
Perku pirma kart nekilnojama turta esu zalia visai.perku grynais arba pavedimu  .tad iskilo klausimu .pardavejas  praso avanso  nes bute gyvena nuominikai  tad man reikia sumoketi avansa .tik tada jis juos iskeldins
Klausimas nunesu avansa .tad jus turi pasirasyti .iskyla klausimas ar uztenka balto lapo ar yra koks domumentas i kuri turi buti irasta  kad duodama avansas.
Antra kaip man suzinoti ar butas neturi skolu .ar nera ikeistas?

As mokeciau pavedimu. Arba pasirasyti preliminaria pirkimo pardavimo sutarti, ir pagal ja padaryti pavedima.
Jei norit zinoti, ar neikeistas-eikit registruoti preliminaria pas notara. Bet tai kainuos.

Skolas(komunalines) turi susitvarkyti iki pardavimo. Jei nesusitvarko, ir tai neaptarta sutartyje-pvz. kad jus perkat ir skolas kartu, ir jas apmokesit- tiekejams pateiksit pirkimo pardavimo sutarti, ir pareikalausit saskaitu muo pirkimo dienos.
Atsakyti
QUOTE(ointriga @ 2017 03 02, 19:46)
Atleiskit jai pasikartosiu lyg  ir skaiciau arba neradau arba nesupratau  blink.gif
Perku pirma kart nekilnojama turta esu zalia visai.perku grynais arba pavedimu  .tad iskilo klausimu .pardavejas  praso avanso  nes bute gyvena nuominikai  tad man reikia sumoketi avansa .tik tada jis juos iskeldins
Klausimas nunesu avansa .tad jus turi pasirasyti .iskyla klausimas ar uztenka balto lapo ar yra koks domumentas i kuri turi buti irasta  kad duodama avansas.
Antra kaip man suzinoti ar butas neturi skolu .ar nera ikeistas?

Aš ir manau kad pirma reiktu pasirašyti preliminarią sutartėlę ir pagal ją pervesti avansą, nes kitaip galite skaudžiai nukentėti. Saugumas visada gerai ax.gif
Dėl skolų, ar neįkeistas ir panašiai bent man patikrino brokeris ir paskui vėl tikrino notarė.
Atsakyti
QUOTE(ointriga @ 2017 03 02, 21:46)
balto lapo ar yra koks domumentas i kuri turi buti irasta  kad duodama avansas.
Antra kaip man suzinoti ar butas neturi skolu .ar nera ikeistas?

nebijokite , as irgi bijojau ir cia konsultavaus. mes pirmadieni irgi ka tik nupirkome. notaras patikrins ar neikeistas, skolos lieka senam savininkui
Atsakyti
Aciu uz pagalbą.
Bet man nesisku kaip ta sutarti pasirasyti avansui.praso grynais bet nedaug .
Pasirodysiu visai neismanele bet gal kokia forma tos sutarties yra? Ar tiesiog ant balto lapo rasyti kad as tokia ir tokia duodu pinigus tam ir tam .uz ta ir ta? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti

Agentas nedalyvauja perkant/parduodant? Jei dalyvauja, jis ir surašo. Jei ne, įveskite į google "preliminari buto pirkimo pardavimo sutartis" ir išmes jums visokių šablonų. Galite pataisyti pagal save.

Atsakyti
QUOTE(ointriga @ 2017 03 03, 11:40)
Aciu uz pagalbą.
Bet man nesisku kaip ta sutarti pasirasyti avansui.praso grynais  bet nedaug .
Pasirodysiu visai neismanele bet gal kokia forma tos sutarties yra? Ar tiesiog ant balto lapo rasyti kad as tokia ir tokia  duodu pinigus tam ir tam .uz ta ir ta? blush2.gif  blush2.gif

blink.gif mes jums aiskiai parasem, kad ne joks baltas popieriaus lapas, o preliminari pirkimo sutartis. blink.gif kam klaust, jei savaip norit. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 03 kovo 2017 - 20:32
Sveiki, norejau paklausti, kiek preliminariai kainuoja visi dokumentu tvarkymai imant paskola ir perkant irengta nama?
Papildyta:
Sveiki, norejau paklausti, kiek preliminariai kainuoja visi dokumentu tvarkymai imant paskola ir perkant irengta nama?
Atsakyti