Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Krikščioniškieji Gimdymo Namai (KKGN)

QUOTE(damora @ 2012 11 25, 22:52)
as cia gimdziau pries  3 men, o pries 3 m klinikose tai tokios mano pastabos. Klinikose ir nemokamos palatos grazios, jaukios, o cia dvelkencios senove smile.gif, bet tai labai netrukde. Labiausiai kas uzkiuvo tai anesteziologe epidura kol padare, pribade nugara niekaip nepataike. Su dar dviem moterim teko bendrauti, tai pats geriausias rezultatas is 2 karto. Ji prasitare, kad ja suo uzpuoles buvo ir rankas sukandziojo ir jai skauda. mad.gif (jei negali tegul nedirba)  O klinikose is pirmo karto pataike.


blink.gif blink.gif is tiesu, gan keista.. Arba taip pasitaike pabendraut, kad visoms nepataike, arba as net nezinau.. g.gif Keista, jei toki anesteziologa laiko, cia jau pakomentuot negaliu - epiduro bijau labiau, nei gimdymo skausmo... doh.gif o jei dar reiketu "antro dublio"...
A nezinau, kokia dabar KKGN statistika del epiduro, bet paprastai jie to epiduro ten i kaire ir i desine nesiulo ir stengiasi propaguoti naturalu gimdyma ir naturalu nuskausminima..
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 11 26, 15:50)
blink.gif  blink.gif is tiesu, gan keista.. Arba taip pasitaike pabendraut, kad visoms nepataike, arba as net nezinau.. g.gif  Keista, jei toki anesteziologa laiko, cia jau pakomentuot negaliu - epiduro bijau labiau, nei gimdymo skausmo... doh.gif o jei dar reiketu "antro dublio"...
A nezinau, kokia dabar KKGN statistika del epiduro, bet paprastai jie to epiduro ten i kaire ir i desine nesiulo ir stengiasi propaguoti naturalu gimdyma ir naturalu nuskausminima..

Jie tik taip sako ...
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 11 26, 13:50)
blink.gif  blink.gif is tiesu, gan keista.. Arba taip pasitaike pabendraut, kad visoms nepataike, arba as net nezinau.. g.gif  Keista, jei toki anesteziologa laiko, cia jau pakomentuot negaliu - epiduro bijau labiau, nei gimdymo skausmo... doh.gif o jei dar reiketu "antro dublio"...
A nezinau, kokia dabar KKGN statistika del epiduro, bet paprastai jie to epiduro ten i kaire ir i desine nesiulo ir stengiasi propaguoti naturalu gimdyma ir naturalu nuskausminima..


nu kad nepasakyčiau g.gif siūlė man "vaistukų" vos rimčiau skausmas suėmė, nors atvykau ramiausiai su 6cm gimdydama trečią ir dar valandą pliurpėm su akušere. mane net prajuokino tada blush2.gif tai buvo maždaug 8cm, o už nepilnos val. gimė. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sandriuke @ 2012 11 12, 17:46)
Džiaugiuosi, kad kitoms šie gimdymo namai kelia pačias šilčiausias emocijas. Čia matyt tik man taip nenuskilo  ax.gif
Jautrumas taip, manau padidėjęs buvo - vis tik gimdymas ant nosies, o dar ir pirmas leliukas. Bet paskui viską blaiviu protu permąsčiau, tai vis tiek man pikta... labiausiai turbūt dėl to, kad naktį buvau palikta vos ne likimo valiai, kad net neturėjau teisės pasirinkt: noriu epidūro ar ne. Pralaukė kol viskas atsidarė, o tada jau stumk...
Smulkmenų dar labai daug, grožio šiems namams nepridedančių, bet tiek jau to smile.gif
Dėl aparatūros na man vis tiek keista: kodėl tuomet ryte per silpnesnius skausmus dienos stacionare rodė 80??? O nakti su geroookai baisesniais skausmais - nuliai??  g.gif
Dėl žindymo - na taip, neišmokė, bet tai neatmušė man noro pačiai maitinti savo vaiką. Namie vargais negalais išmokau pati, kaip taisyklingai maitinti, ir po šiai dienai mano kleckas nežino mišinukų skonio wink.gif
Tikiuosi antro leliuko (jei suplanuosim) atėjimas bus paprastesnis. Sėkmės visoms būsimoms mamytėms  4u.gif



Sveiki 4u.gif
Aprasei mano istorija, as irgi cia gimdziau pries 4 menesius, tokia nuojauta, kad pas ta pacia gydytoja gimdem doh.gif As taip pat buvau prisiskaiciusi geru atsiliepimu, tad nutariau cia gimdyti, ko dabar gailiuosi. As atvaziavau su nubegusiais vandenimis 3 nakties, pagimdziau tik 11 vakaro. Gydytoja atejo sako kas kiek laiko saremius jauti, sakau kas 15 min. tai gali vaziuot namo, akusere sako, tai kad jai vandenys nubege, tai ji sako tai tada jau niekur nedingsi gimdysi, apziura net nemoku pasakyt kokia skasminga, grubi, as iskarto sakau noresiu epiduro, tai gydytoja tokiu pasaipiu tonu, tai aisku kaip gi jau tu kitaip doh.gif Nu zozdziu kulturos nulis. Vyras taip pat lakste ieskoti akuseriu, mat buvo sekmadienis tai nezinau ka jos veike. Apie dusa ar kamuolius tai net kalbu nebuvo. As gimdziau pirma karta, vaikelis svere 4 kg. gydytoja to net nezinojo. Pas mane stipri trumparegyste, akiu gydytoja buvo parasius, kad viskas spresis gimdymo metu ar reikes CP, bet sake, kad tikriausiai galesi pagimdyti tik nedidelio svorio vaikeli, kai joms ta pasakiau tai joms visiskai dzin buvo, jos net nezinojo kokio svorio vaikelis. Ir ka pasekme aku minusas buvo -6, po gimdymo -8 doh.gif Vaikeliui virkstele buvo 3 kartus apsivyniojusi, tai aciu joms, kad viskas jam gerai. Bet kita karta tai tikrai taip nerizikuociau. Po gimdymo 2 valandu gimdykloj neisbuvau, gal tik kokia valanda, nezinau kodel, visokiu klausimu kyla,gal miegot personalas norejo g.gif
Prieziura po gimdymo negaliu skustis, rupinosi, vizitavo, bet zindyti irgi neismoke, viena karta parode, bet as pati labai norejau ir ismokau smile.gif

Smagu, kam pasiseke siuose gimdymo namuose, neteigiu, kad jie blogi, taciau manau viskas labai priklauso nuo gydytojos.
Atsakyti
kaip po gimdymo gali iš -6 pasidaryt -8? smile.gif neįsivaizduoju.
Mano toks pats minusas, su pirmais vaikais ėjau ir tikrinausi, nieko neatsitiko, nors ir pirmąją stūmiau 2 valandas iš visų jėgų. Žiūri okulistas gi ne minusą, o tinklainę... o su trečiu nėštumu net nesitikrinau ir ramiai laukiau gimdymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2012 12 06, 16:52)
kaip po gimdymo gali iš -6 pasidaryt -8? smile.gif neįsivaizduoju.
Mano toks pats minusas, su pirmais vaikais ėjau ir tikrinausi, nieko neatsitiko, nors ir pirmąją stūmiau 2 valandas iš visų jėgų. Žiūri okulistas gi ne minusą, o tinklainę... o su trečiu nėštumu net nesitikrinau ir ramiai laukiau gimdymo smile.gif


zinok, gali... mano tik -3, bet po pirmo gimdymo visos akys kruvinos buvo... ir regejimas pasilpo. Paskui, tiesa, atsistate, bet pries antra gimdyma teko privalomai eiti pas gydytoja patikrint regejimo ir akyspudzio. Nesinorejo juokauti. Galetu bent jau prie didelio minuso skatinti vertikalius gimdymus.. g.gif

Gal del to as ir nenorejau daugiau gimdyti horizontaliai, bet ir ka - dar 2 kartus teko "nenoreti" lotuliukas.gif bet po paskutinio 4 kg. vaikiuko gimimo akims nieko...

O del epiduro siulymo - as tikrai nustebus, kad dabar ji ten taip siulo, nepasiulydami kitu, naturalesniu nuskausminimo budu.. unsure.gif
Negi ir ta ligonine "nusiris" iki eilines ligonines gimdymo naturalumo prasme g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2012 12 06, 15:52)
kaip po gimdymo gali iš -6 pasidaryt -8? smile.gif neįsivaizduoju.
Mano toks pats minusas, su pirmais vaikais ėjau ir tikrinausi, nieko neatsitiko, nors ir pirmąją stūmiau 2 valandas iš visų jėgų. Žiūri okulistas gi ne minusą, o tinklainę... o su trečiu nėštumu net nesitikrinau ir ramiai laukiau gimdymo smile.gif


Nezinau kaip jums atsakyti i sita klausima, kaip gali g.gif Bet pasirodo gali, mano minusas buvo didelis, astigmatizmas didelis ir tinklaine isplonejusi, nes kuo didesnis minusas, tuo plonesne tinklaine. Kaip jau minejau akiu gydytoja nenorejo prisiimti atsakomybes ir spresti pagimdysiu as pati ar ne be neigiamu pasekmiu, todel pasake, kad viska spres ginekologai, bet ji uzsimine,kad nedideli vaika tikrai tureciau pagimdyti, bet zalos akims.
Po gimdymo praejus 3 menesiam nuejau gamintis nauju akiniu, nes su esamais nelabai ka iziurejau ir suzinojau dabartine padeti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(RitaRazi @ 2012 12 06, 17:52)
zinok, gali... mano tik -3, bet po pirmo gimdymo visos akys kruvinos buvo... ir regejimas pasilpo. Paskui, tiesa, atsistate, bet pries antra gimdyma teko privalomai eiti pas gydytoja patikrint regejimo ir akyspudzio. Nesinorejo juokauti. Galetu bent jau prie didelio minuso skatinti vertikalius gimdymus.. g.gif 

Gal del to as ir nenorejau daugiau gimdyti horizontaliai, bet ir ka - dar 2 kartus teko "nenoreti" lotuliukas.gif bet po paskutinio 4 kg. vaikiuko gimimo akims nieko...



Dziugu, kad jums atsistate regejimas mirksiukas.gif Man dejo raisti slapia ant akiu, nes matyt pamate, kad lengvai niekas nevyksta, bet nelabai jis ka gelbejo schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
4u.gif

Norui paklausti mamyciu, kurios neseniai ten gimdete ir gyvenote mokamose naujose palatose.
Kaip del vaikuciu prieziuros, ar sesutes daznai ateina? Jei vaikucio nesiseka maitinti ir reikia jam misinuko tai ar ji kas atnesa, ar pati su vaikuciu turi keliausti i ta senaji korpusa?
Man tas aktualu, nes su pirmu pirmomis dienomis nebuvo pieno ir reikejo primaitinti su taurele misnuko, bet tada gyvenom nemokamoj palatoj šale sesučiu. Tai reikėdavo nueiti pasakyti, kad paruoštų mišinuka ir tada nunešdavau vaikuti. O kaip butu jei bučiau toli nuo sesučiu posto...Tokiu atveju manau jos tikrai nevaikščioja.
Gal kas galit papasakoti kaip sekėsi gyventi naujam korpuse ir kaip priežiūra?
Nes reikia kaip ir atvykus gimdyti pasakyti ar norėsis mokamos palatos ar nea.
Dėkui iš anksto. nestuke.gif

Atsakyti
QUOTE(vasareleS @ 2012 12 12, 14:25)
Sveikos,
4u.gif

Norui paklausti mamyciu, kurios neseniai ten gimdete ir gyvenote mokamose naujose palatose.
Kaip del vaikuciu prieziuros, ar sesutes daznai ateina? Jei vaikucio nesiseka maitinti ir reikia jam misinuko tai ar ji kas atnesa, ar pati su vaikuciu turi keliausti i ta senaji korpusa?
Man tas aktualu, nes su pirmu pirmomis dienomis nebuvo pieno ir reikejo primaitinti su taurele misnuko, bet tada gyvenom nemokamoj palatoj šale sesučiu. Tai reikėdavo nueiti pasakyti, kad paruoštų mišinuka ir tada nunešdavau vaikuti. O kaip butu jei bučiau toli nuo sesučiu posto...Tokiu atveju manau jos tikrai nevaikščioja.
Gal kas galit papasakoti kaip sekėsi gyventi naujam korpuse ir kaip priežiūra?
Nes reikia kaip ir atvykus gimdyti pasakyti ar norėsis mokamos palatos ar nea.
Dėkui iš anksto. nestuke.gif


į seną korpusą einama skiepams.

lankymas tikrai pakankamas, yra iškvietimo mygtukas palatoj arba telefonas iškvietimui (jei nori konkrečiai išdėstyt, ko reik, pasitart) bendroj virtuvėj. tos mokamos palatos gana atokiai, bet yra viena budinti moteriškė, o kitos ateina, į palatą net svarstykles atveža
dėl palatos pasisakėm po gimdymo. tiesa, chalatą duoda, rankšluosčius, patiesalus vienkartinius, įrankius, indus...
buvom labai labai patenkinti. 10 balų
Atsakyti
QUOTE(vasareleS @ 2012 12 12, 14:25)


sesutės ateina kiekvieną rytą leliuką pasvert ir t.t. Jeigu reikia pagalbos, galima pasakyt ir ateina. Kartą naktį išsikviečiau.. blush2.gif Kadangi maniškiui gelta buvo, tai daktarės ateidavo keliskart per dieną. Mokino ir maitint, rodė daug būdų, kad atrast patogausią. Jei mišinuko reiktų, manau galima ir savo palatoj pasidaryt jo. Mokino ką daryt, kai pilvuką skauda, kaip panešiot, pamasažuot ir pan. Nors man, kai gimdžiau daktarė pareiškė, kad į tas palatas niekas neateina ir nesulauksiu pagalbos. doh.gif biggrin.gif (o tikrovė tokia, kad kai kurie ten užsirakina tas palatas ir neįsileidžia daktarų... doh.gif ) Plius ateina ir daktarės dėl kraujavimo pasiklaust, ar neskauda, ar nereikia žvakučių nuo skausmo. Naujam korpuse didžiausias privalumas, kad ten ramu. Galima pailsėt normaliai. Ir atneša maistą bei tvarko palatą labai fainos moterys, kai pamačiau kas darosi nemokamose palatose, kai atėjo vienai ir užrėkė dar nepavalgei??? ir trenkė durim, išėjo.. buvau pakraupus..(tekdavo ten eit, kai mažiuką paguldė fototerapijai dėl geltos) Plius naujose palatose labai šilta. O ir senose nenorėjau gulėt net nežinau, kaip švelniau ir pavadint... bet kai atvažiuoja gimdyt su didžiausiu fanaru po akim, tai....
Atsakyti
QUOTE(vasareleS @ 2012 12 12, 15:25)
Sveikos,
4u.gif

Norui paklausti mamyciu, kurios neseniai ten gimdete ir gyvenote mokamose naujose palatose.
Kaip del vaikuciu prieziuros, ar sesutes daznai ateina? Jei vaikucio nesiseka maitinti ir reikia jam misinuko tai ar ji kas atnesa, ar pati su vaikuciu turi keliausti i ta senaji korpusa?
Man tas aktualu, nes su pirmu pirmomis dienomis nebuvo pieno ir reikejo primaitinti su taurele misnuko, bet tada gyvenom nemokamoj palatoj šale sesučiu. Tai reikėdavo nueiti pasakyti, kad paruoštų mišinuka ir tada nunešdavau vaikuti. O kaip butu jei bučiau toli nuo sesučiu posto...Tokiu atveju manau jos tikrai nevaikščioja.
Gal kas galit papasakoti kaip sekėsi gyventi naujam korpuse ir kaip priežiūra?
Nes reikia kaip ir atvykus gimdyti pasakyti ar norėsis mokamos palatos ar nea.
Dėkui iš anksto. nestuke.gif


naujajame korpuse tikrai sulauksite visos pagalbos 4u.gif . Del misinuko - as manau, kad zinote, jog si ligonine turi kudikiui draugiskos ligonines statusa ir del misinuku i juos kreiptis nereiketu. Na, zinoma, tai jusu kudikis ir toj virtuvelej virkit jus misinuka - niekas neatims, bet seseles tikrai nebegios ir misinuko nenesios. Na, bent jau pagal ligonines statusa neturetu ax.gif o del maitinimo krutimi - tikrai ateis, pamokys, parodys, jei tik noresite, turetu patarti ir kaip elgtis, jei pradzioje pienuko mazai - juk tai naturalu.. smile.gif

O siaip - ateina ten ir seseles, ir akuseres, ir gydytojos paklausti kaip sekasi, seseles, jei reikia, vaikiukus issinesa proceduroms. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vanilėja @ 2012 12 07, 00:34)
Dziugu, kad jums atsistate regejimas mirksiukas.gif Man dejo raisti slapia ant akiu, nes matyt pamate, kad lengvai niekas nevyksta, bet nelabai jis ka gelbejo schmoll.gif


ar jums nebuvo pasiulyta vertikaliai gimdyti? Nes tik del tos galimybes as vaziavau i Kauna gimdyti is sostines
del akiu - man reikejo pagerti askorutino...
Atsakyti
Labai aciu visoms atsakiusioms.

Aš žinau, kad mišinukų neduoda, aš su mielu noru iš karto maitinčiau. Bet aš jau antram ruošiuosi. Su pirmu tris paras nebuvo nei lašo pienelio, visos mane ištikrino, bet trečioje paroje atsirado, ko pasekoje, su taurele atnešdavo pamaitinti. Tačiau išvykus iš ligoninės mišinuko jau ir nereikėjo, sėkmingai išmaitinau iki metukų. Gal, kad gimdymas buvos sunkus.
Todėl ir klausiau, kaip tokiu atveju ar atneša? Nes kai buvo tik viena mokama palata, draugei teko nakti per koridorius vaiką nešti pamaitinti tamsiais koridoriaus. Ir sesutės sakė, kad joms į mokamą nepriklauso lakstyti. To išsigandus rinkausi nemokamą palatą, bet labai trūko ramybės ir patogumo kai viską skauda.
Todėl šį kartą rimtai svarstau imti mokamą naujam korpuse.
Tik bėda ta, kad likčiau naktim viena, ne su vyru, nes jam teks pas vyresnįjį grįšti miegoti. Gal pavyktų tada gauti vienvietę, ji ir pigesnė, bet ji tik viena...
Atsakyti