Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Krikščioniškieji Gimdymo Namai (KKGN)

o kodėl jūs manot, kad PIENO turi būti pirmas dvi paras? smile.gif Normalu, kai pienas atsiranda 2-3 parą, iki tol tra priešpienis- bet jo gi vos keli lašai. Pirmasis vaikas klykė rėkė ir kabėjo prie krūties po kelias valandas. Gulėjom nemokamoj palatoj, viską aiškino, rodė, mokė ir t.t., bet pasidavėmm baimėm, ir antrą parą davėm 1 ml mišinuko (seselė atnešė su švirkštu, įlašinom). Pienas atsirado po 3 parų.
Su antru irgi gulėjom nemokamoj, bet lygiai taip pat- buvom trise, su vyru ir naujagimiu. KAdangi labai greit išvykom namo (mažiau nei po paros), man ten buvo labai ramu vakare ir naktį smile.gif irgi pienas atsirado po 2 parų, taigi namo važiavom dar pienui neatsiradus smile.gif jokios baimės, panikos kad kas negerai smile.gif
su trečiu ėmėm mokamą palatą, "sau leidom pasimėgauti", taip sakant smile.gif priežiūra taip pat puiki, tiek, kad aplinka gražesnė, gal tylos daugiau, na ir šiaip viskas nauja, šviežia, gru, smagu, gerokai patogiau dėl normalios ne ceratinės lovos. Kai ateidavo kas nors, visiems sakydavau, kad viskas aišku, dėkui, jokios pagalbos nereikia, juk trečias vaikas smile.gif Apie mišinukus niekas net neužsiminė, nes pienas atsirado po 2 parų ir viskas buvo gerai.

Gal kuo padėjau smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, smile.gif

Norejau pasiteirauti del KKGN, žinau,kad ten gyva eilė, taigi reikia laukti eilėje,tada tave priregistruoja ir tą pačią dieną skiria vizitą pas gydytoją? ar pas gydytoja paskiria kitą dieną? gal kas žinot? smile.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(princese333 @ 2012 12 26, 17:42)
Sveikos merginos, smile.gif

Norejau pasiteirauti del KKGN, žinau,kad ten gyva eilė, taigi reikia laukti eilėje,tada tave priregistruoja ir tą pačią dieną skiria vizitą pas gydytoją? ar pas gydytoja paskiria kitą dieną? gal kas žinot? smile.gif ačiū


čia apie dienos stacionarą kalbat?jei taip, tai užregistruoja ir laukt reikia, priima tą pačią dieną. Tik reikia eiti ryte, nes iki 13h tik priima.
Atsakyti
as abu vaikucius gimdziau siuose nemauose. Likau patenkinta,nors antru kartu personalas nelabai patiko. Pirma karta buvo akusere Dalia ir gyd. Banga, tai man labai padejo, super smile.gif, atsidekojau tok po visko su saldainiais. Palatos buvo nemokamos. Netgi pasitaike su tv..zodziu po antro gimdymo pailsejau ,nes vaikas daug ramesnis nei pirmasis biggrin.gif galim sakyti turejau tikras atostogas,kol vyras buvo su didziuoju lotuliukas.gif , o su maitinimu man problemu neiskilo. Pirma karta gydytoja vaikui ibruko ir viskas ejosi labai gerai, tik zinoma, skausma reikejo zindymo pergyvent.
Dabar pasiskaiciau,tai trecia karta noreciau i privacia
Atsakyti
Būtų gerai, kad tos, kurios rašo neigiamus atsiliepimus apie gydytojas, parašytų ir pavardes. Juk nieko blogo nuo to neatsitiks, o čia daugumai manau įdomu pas ką neapsimoka papulti.
Aš gimdžiau prieš tris metus, tai likau tikrai viskuo patenkinta. Gulėjau nemokamoje palatoje. Palatos kaimynė pasitaikė super, personalas nuostabus. Maitinti man iš pradžių nesisekė, nes nemokėjau paduoti normaliai krūties lėliukui, taigi ėjo pas mane kiek reikėjo ir dieną, ir naktį kol išmokė. Neturiu visiškai kuo skųstis. Apie patį gimdymą taip pat nieko blogo negaliu pasakyti, rūpinosi 100%, o ir gimdymas mano ne iš lengvųjų buvo. Gimdžiau nesitarusi, niekam nieko nedaviau. Džiaugiuosi, kad šiuos gimdymo namus pasirinkau. thumbup.gif
Dabar taip pat šiuose gimdymo namuose ruošiuosi gimdyti. Tik paskaičiusi komentarus galvoju, kad gal visai nieko būtų rinktis mokamą palatą ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Foxy_ @ 2013 01 06, 22:22)
Būtų gerai, kad tos, kurios rašo neigiamus atsiliepimus apie gydytojas, parašytų ir pavardes. Juk nieko blogo nuo to neatsitiks, o čia daugumai manau įdomu pas ką neapsimoka papulti.
Aš gimdžiau prieš tris metus, tai likau tikrai viskuo patenkinta. Gulėjau nemokamoje palatoje. Palatos kaimynė pasitaikė super, personalas nuostabus. Maitinti man iš pradžių nesisekė, nes nemokėjau paduoti normaliai krūties lėliukui, taigi ėjo pas mane kiek reikėjo ir dieną, ir naktį kol išmokė. Neturiu visiškai kuo skųstis. Apie patį gimdymą taip pat nieko blogo negaliu pasakyti, rūpinosi 100%, o ir gimdymas mano ne iš lengvųjų buvo. Gimdžiau nesitarusi, niekam nieko nedaviau. Džiaugiuosi, kad šiuos gimdymo namus pasirinkau.  thumbup.gif
Dabar taip pat šiuose gimdymo namuose ruošiuosi gimdyti. Tik paskaičiusi komentarus galvoju, kad gal visai nieko būtų rinktis mokamą palatą ...  g.gif


Tikrai imkit mokama palata, jausites kaip namuose wink.gif ramybe, jaukumas, svara, patogi lova wink.gif As apie siuos gimdymo namus galiu pasakyti tik gera!! Gimdziau lygiai pries 5 men wub.gif su nostalgija atsimenu kiekviena momenta wub.gif Mielai viska pakartociau is naujo
Atsakyti
Abi savo peneles gimdžiau šiuose gimdymo namuose. Pirmąkart buvau susitarus,antrą kart ne,bet simboliškai atsiskaitėme ax.gif
Gulėjau nemokamoje palatoje. Priežiūra abu kartus buvo superinė,tiek prieš gimdymo,tiek po jo. Dėl maitinimo problemų neturėjau,abu kartus puikiai ėmė krūtinę smile.gif
Trečia kart gimdysiu tik tai čia,net kitų minčių neturiu 4u.gif

Tiesa,pirmąkart prireikė anestiozologo pagalbos,tai moteris pasitaikė tikrai ne iš maloniųjų g.gif . Antrajį kartą epidiūro jau nebenorėjau ax.gif

Sėkmės čia gimdančiom,ir būkime pačios malonios 4u.gif
Atsakyti
O ar visoms užtenka tų mokamų palatų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2013 01 09, 20:56)
O ar visoms užtenka tų mokamų palatų? 4u.gif


žiūrint kaip papulsit. Aš kai gimdžiau buvo 2palatos laisvos. O sekančią dieną jau visos buvo užimtos. O po poros dienų vienintelė buvau mokamoj palatoj. biggrin.gif
Atsakyti
Speju..kad cia rasyti neigiami atsiliepimai galejo buti apie Rasa Jakutiene rolleyes.gif is aprasymo labai panasu..mano nelaimei pas ja as buvau papuolus: nesiskaito su zodziais, izeidineja, apziuros grubios..zodziu, nesuprantu ka tas zmogus ten veikia, nei kodel tokia profesija pasirinko..gryna kaimo boba, jai tik bulves kasti doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

norėjau paklausti KKGN gimdžiusių mamyčių ką reikia neštis į gimdyklą mažiukui, ką šiaip reikia vežtis gimdant? ar naktinius duoda ar savo reikia turėti? liko dar kiek daugiau nei mėnuo, bet jau norisi po truputį ruoštis tam momentui.
Atsakyti
QUOTE(Delicacy @ 2013 01 10, 14:39)
Labas visoms  4u.gif

norėjau paklausti KKGN gimdžiusių mamyčių ką reikia neštis į gimdyklą mažiukui, ką šiaip reikia vežtis gimdant? ar naktinius duoda ar savo reikia turėti? liko dar kiek daugiau nei mėnuo, bet jau norisi po truputį ruoštis tam momentui.

gimdžiau ten antrą vaikiuką. Tai į gimdyklą reikėjo neštis tik kojinytes ir pampersiuką vaikui. Visą kitą davė. Naktinius duoda. paprašius-pakeičia.
Atsakyti