Įkraunama...
Įkraunama...

Planavome kartu, auginame kartu

QUOTE(Kam @ 2013 04 24, 21:19)
Sveika,
O del alergijos moket reikejo tyrimus kai daret ar galima gaut ir nemokamai???

uz viena palete mokejome 170lt,daremes iskarto dvi,prie vienos paletes gavome 3 nemokamus produktus.
man labai keista,kad uz tyrimus reikia moketi tokius pinigus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2013 04 25, 09:56)
uz viena palete mokejome 170lt,daremes iskarto dvi,prie vienos paletes gavome 3 nemokamus produktus.
man labai keista,kad uz tyrimus reikia moketi tokius pinigus doh.gif

va , va as ir zinau, kad tie alerginiai ziauriai brangus, o as noreciau abi istirt, nes biski man nelabai aisq kai kas ir krauja kai davem sake rodo alergija, nesuprantu kas ten kaip rodo, bet kita men eisim pas gydytoja tai reiks paklaust kas ten ka rodo ir jei toliau rodis tai reiks tirtis
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2013 04 25, 10:16)
va , va as ir zinau, kad tie alerginiai ziauriai brangus, o as noreciau abi istirt, nes biski man nelabai aisq kai kas ir krauja kai davem sake rodo alergija, nesuprantu kas ten kaip rodo, bet kita men eisim pas gydytoja tai reiks paklaust kas ten ka rodo ir jei toliau rodis tai reiks tirtis

kai mums poliklinikoje dare kraujo tyrima alergijos jokios nerode,bet kai alergologe padare tyrimus (mums krauja eme) tai rado alergija ir taip abu kartus doh.gif kokias paletes nori daryti?
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2013 04 25, 14:38)
kai mums poliklinikoje dare kraujo tyrima alergijos jokios nerode,bet kai alergologe padare tyrimus (mums krauja eme) tai rado alergija ir taip abu kartus doh.gif  kokias paletes nori daryti?

Nu zinok as net neisivaizduoju, pirma reiks nueit su gydytoja pakalbet, nes as nieko nepastebiu tik kartais pas dicke ant ranku virsutines puses paraudimas atsiranda ir dar esu pastebejus, kad abi cia jau kai miega pilva kasosi karts nuo karto, tai as kaip su tuo niekad nesusidurus net nezinau nuo ko reiks pradet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2013 04 25, 15:43)
Nu zinok as net neisivaizduoju, pirma reiks nueit su gydytoja pakalbet, nes as nieko nepastebiu tik kartais pas dicke ant ranku virsutines puses paraudimas atsiranda ir dar esu pastebejus, kad abi cia jau kai miega pilva kasosi karts nuo karto, tai as kaip su tuo niekad nesusidurus net nezinau nuo ko reiks pradet smile.gif

pirmas klausimas bus ar turite suni arba kate biggrin.gif o jus kiek pamenu turite smile.gif pastebek ka ji daro kai atsiranda berimas,gal ka uzvalgo pries tai,o gal apsirengia svarius rubus,gali buti nuo milteliu,minkstikliu ir pan.o jei miegant kasosi tai gali buti nuo dulkiu erkiu,nuo patalynes sintetines,o gal kokiai medvilnei alergija,na zodziu cia nuo bet ko gali buti doh.gif o tu alergijos paleciu yra daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2013 04 25, 22:26)
pirmas klausimas bus ar turite suni arba kate biggrin.gif o jus kiek pamenu turite smile.gif pastebek ka ji daro kai atsiranda berimas,gal ka uzvalgo pries tai,o gal apsirengia svarius rubus,gali buti nuo milteliu,minkstikliu ir pan.o jei miegant kasosi tai gali buti nuo dulkiu erkiu,nuo patalynes sintetines,o gal kokiai medvilnei alergija,na zodziu cia nuo bet ko gali buti doh.gif o tu alergijos paleciu yra daug doh.gif

Na jo cia nezinosi nuo ko, nu kai nueisiu ziuresim ka nuspres daryt, o del to berimo tai nezinau nu nesurisu ji su nieko, neisivaizduoju nuo ko jis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kam: 25 balandžio 2013 - 21:34
sveikos mergaites,
visai jau nebeuzsukat cia. As tai jau isvis apsileidus, na, bet ziuriu is Jus matyt vasarojat. Mes tai jau po atostogu. Visa seima vel atostogavom Venspilyje ir 3 dienom buvom nuleke iki Saremo salu ir Talino, labai patiko. Ir siaip kaip su trim vaikais tai galima sakyt nelabai ir pavargau smile.gif vaikai kazkaip klusnus buvo. Maze jau kazkaip po biski protingeja.
Mamyciuk mano dicke turi tokia pat alergija ir bronchine astma, tai ta problema kaip prasideda sloga, o baigiasi plauciu uzdegimu puikiai zinoma. Zinai kada atrado ir patvirtino mums bastma, tai prirase tuos inhaliuojamus vaistus ir dabar jau galim kontroliuot, tiesiog paumeja, tai pradedam kvept savo vaistus ir nenueina i plaucius. Galvojau tik dickei bus astma, bet kur gi, abi mazos jau kaip gydytojas sake yra potencialios svokstikes.
Papasakokit kaip laikotes, kur atostogaujat. Ir man priminkit prisijungima, tai imesiu foto. ax.gif
Atsakyti
o pasirodo gyvu yra smile.gif
Mes tai duodames po LT, vyras uzsikabliavo ant zvejybu tai jau du kart kaimo sodybas kur pazvejot galima. Bet dabar noreciau tiesiog su palapinem. Sakiau reik pasidaryt pasus panom, nes net iki Latvijos negalim davaziuot
wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mes keliom dienom buvom svetojoj, bet niekur kitur su vaikais viena ir negaliu isvaziuot doh.gif Siandien susitariau su kunigu ir kita menesi pagaliau pakrikstysiu savo maziuka ax.gif
Atsakyti
Jo, pakrikstyt reikia. O su vaikais tai sunku, bet tavo dicke labai pagalbininke. Bet Jus braskele kaima turit, tai vaikams pats geriausias dalykas, grynas oras.
Kam as Tau siulau varyt i Venspili, Jums gi ten ir visai netoli gaunasi. Nu ten taip faina, taip grazu ir patogu su vaikais: parkai, baseinai, jura su dideliu pliazu, gelynai ir kas svarbiausia viskas nemokai, parkingas prie pat juros nemokamas. O ten beje ir kempingas prie juros yra, tai ir namukus galima issinomuot ir palapine. Nu zinok mano vaikai euforijoj ten buna kiek visokios veiklos ir nemokamai. Aisku trakinuku aplink parka vaziuot, ar lainu upe plaukt tai mokama, net lavais 5 lt suaugusiam tai juokinga kaina.
Atsakyti
Sveikos, va as jau darbely sedziu pirma sav. Tai va baiges mano katino dienos smile.gif
Kaip Jus begyvuojat?
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2013 07 11, 16:20)
Sveikos, va as jau darbely sedziu pirma sav. Tai va baiges mano katino dienos smile.gif
Kaip Jus begyvuojat?

Smagu thumbup.gif kur dirbi?
Sveikos 4u.gif
Atsakyti