Įkraunama...
Įkraunama...

Planavome kartu, auginame kartu

dirbu administratore, na pokolkas neblogai darbo nelabai yra, bet sake taip ramu cia labai retai, tai man kol priprasiu pats tas tas ramumas
Ka tu veiki braske ? Darbuojies kur?
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2013 07 12, 16:40)
dirbu administratore, na pokolkas neblogai darbo nelabai yra, bet sake taip ramu cia labai retai, tai man kol priprasiu pats tas tas ramumas
Ka tu veiki braske ? Darbuojies kur?

As tai jau antra menesi pradejau smile.gif Dirbu valstybes tarnyboj ax.gif kolkas patenkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2013 07 12, 20:34)
As tai jau antra menesi pradejau smile.gif Dirbu valstybes tarnyboj  ax.gif kolkas patenkinta  ax.gif

o tai fainiai, tu pagal profesija radai?
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2013 07 12, 20:51)
o tai fainiai, tu pagal profesija radai?

na ne, bet patinka ten dirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2013 07 12, 22:38)
na ne, bet patinka ten dirbti  smile.gif

na tas ir svarbiausia, kad tau gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2013 07 13, 11:04)
na tas ir svarbiausia, kad tau gerai smile.gif

kaip tavo mergaites? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2013 07 13, 14:50)
kaip tavo mergaites?  smile.gif

Na normaliai. Dickei jau reiks gi kuprine pirkt smile.gif O maze kieta mano smile.gif vadovauja smile.gif
Bet siaip tai viskas kaip ir gerai. Dabar kai ilindau dirbt, tai su uosviene jos sedi smile.gif
Imesiu kelias fotkes i fotki wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2013 07 14, 21:49)
Na normaliai. Dickei jau reiks gi kuprine pirkt smile.gif O maze kieta mano smile.gif vadovauja smile.gif
Bet siaip tai viskas kaip ir gerai. Dabar kai ilindau dirbt, tai su uosviene jos sedi smile.gif
Imesiu kelias fotkes i fotki wink.gif

grazios tavo mergytes wub.gif gal man atrodo tik, bet dicke man gryna tu o mazoji i vyra labiau uznesa!? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2013 07 15, 19:57)
grazios tavo mergytes  wub.gif gal man atrodo tik, bet dicke man gryna tu o mazoji i vyra labiau uznesa!? g.gif

ai zinok as pati nezinau, vieniems vienaip kitiems kitaip smile.gif Man asmeniskai atrodo, kad mazoji i mane smile.gif, bet esu girdejus ir tavo variantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2013 07 16, 18:08)
ai zinok as pati nezinau, vieniems vienaip kitiems kitaip smile.gif Man asmeniskai atrodo, kad mazoji i mane smile.gif, bet esu girdejus ir tavo variantu smile.gif

ne esme, svarbiausia kad sveikos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2013 07 16, 19:53)
ne esme, svarbiausia kad sveikos  mirksiukas.gif  4u.gif

na taip. Tikiuosi rudeni nelabai ims sirgt, nes as biuliotenio nepaiminesiu smile.gif teks vyrui mano vaikus priziuret smile.gif
Atsakyti
Sveikos, as sekmadieni buvau sostinej smile.gif Nu orelis kaip zapadlo lietus, bet ka darysi toki kelia nulekus po miesta vaiksciojom ir tokiu oru smile.gif Aplankem Jusu izimybes ir vakare namo smile.gif Kita syk sakiau reik su nakvyne varyt permazai laiko buvo
Atsakyti