Įkraunama...
Įkraunama...

Planavome kartu, auginame kartu

QUOTE(braskeles @ 2012 11 14, 17:15)
lotuliukas.gif na ji man sake, kad jei bus galimybe, man pranes  ax.gif

va cia jau geriau smile.gif
Mano mergos kosti tai abi namie, man jau stoga nuo ju rauna. Negali jos pazais tarpusavy vis mane kisa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 14, 16:17)
va cia jau geriau smile.gif
Mano mergos kosti tai abi namie, man jau stoga nuo ju rauna. Negali jos pazais tarpusavy vis mane kisa smile.gif

maniskis aciu D i darza vaiksto , bet dicke namie ir tai prota knisa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2012 11 14, 17:20)
maniskis aciu D i darza vaiksto , bet dicke namie ir tai prota knisa  doh.gif

O dar viena nelaime tai dabar TV negali ijungti, nes viens zaislu reklamos, o tos dvi vistos vis man gieda, as to noriu, as to noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 14, 16:23)
O dar viena nelaime tai dabar TV negali ijungti, nes viens zaislu reklamos, o tos dvi vistos vis man gieda, as to noriu, as to noriu  doh.gif

lotuliukas.gif eik tu sau doh.gif pas mane kazkaip paprasciau, mazas dar nesugeba pasakyt o dicke jau zaislu nepraso, telefono naujo praso doh.gif mastau jei gausis gal nupirksiu kaledoms g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2012 11 14, 17:28)
lotuliukas.gif  eik tu sau  doh.gif  pas mane kazkaip paprasciau, mazas dar nesugeba pasakyt o dicke jau zaislu nepraso, telefono naujo praso  doh.gif  mastau  jei gausis gal nupirksiu kaledoms  g.gif

o mano abi rekia smile.gif Vakar su maze buvom maximoj, tai vyras nuvare prie zaislu, uzsimane sau to skraidancio malunsparnio doh.gif tai ir maze tai vaiksciojo ir vis noriu to, noriu ano, o as vis ne, ne tai prie vienos atsistojo ir taip gailiom akytem ziuri ir praso, noriu to, prasau smile.gif tai neatsilaikiau ir leidau pasiimti smile.gif As siaip stengiuos ta skyriu nedaeiti smile.gif sirdies neskaudint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 14, 16:34)
o mano abi rekia smile.gif Vakar su maze buvom maximoj, tai vyras nuvare prie zaislu, uzsimane sau to skraidancio malunsparnio  doh.gif  tai ir maze tai vaiksciojo ir vis noriu to, noriu ano, o as vis ne, ne tai prie vienos atsistojo ir taip gailiom akytem ziuri ir praso, noriu to, prasau smile.gif tai neatsilaikiau ir leidau pasiimti smile.gif As siaip stengiuos ta skyriu nedaeiti smile.gif sirdies neskaudint smile.gif

lotuliukas.gif turbut visi vaikai tokie lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2012 11 14, 17:42)
lotuliukas.gif  turbut visi vaikai tokie  lotuliukas.gif

na jo, bet dicke jau masto ir su ja gali susitart, o maze dar nelabai suvokia tai bent gerai, kad nesidrasko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 14, 16:47)
na jo, bet dicke jau masto ir su ja gali susitart, o maze dar nelabai suvokia tai bent gerai, kad nesidrasko smile.gif

As jau ir ziurineju dovanas Kaledoms, bet pagrinde vaikams pirksiu, ten tevams, seneliui, sesems su vaikais jau iekucius nupirksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2012 11 14, 18:00)
As jau ir ziurineju dovanas Kaledoms, bet pagrinde vaikams pirksiu, ten tevams, seneliui, sesems su vaikais jau iekucius nupirksiu  ax.gif

as tai savo brolio seimai pranesiau, kad suaugusiems neperkam tik vaikams, nes brangiu nepirksim, o niekuciu man nereik smile.gif Tevams ir pasakysiu, kad nieko nereik, va tik su vyro seima gali but sunku susitart jauciu reiks galva lauzyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 14, 17:54)
as tai savo brolio seimai pranesiau, kad suaugusiems neperkam tik vaikams, nes brangiu nepirksim, o niekuciu man nereik smile.gif Tevams ir pasakysiu, kad nieko nereik, va tik su vyro seima gali but sunku susitart jauciu reiks galva lauzyt  doh.gif

na niekutis tai as darysiu tokius rinkinukus - idesiu i maisiuka medziagini kokiu mandarinu, riesutu, saldainiu, gal iskepsiu kalediniu sausainiu dar ir psio , taip simboliskai , ir taip pinigu nera o dar niekada negaunu is nieko doh.gif per amzius as visiem padovanoju o pati negaunu lotuliukas.gif dzyn, man kad ir tokia smulkmenele suteikia paciai dziaugsma kad kazkam padovanoju smile.gif man dovanu nereikia, man Kaledos megstamiausia svente, man nuo to gera, ne nuo dovanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2012 11 14, 20:20)
na niekutis tai as darysiu tokius rinkinukus - idesiu i maisiuka medziagini kokiu mandarinu, riesutu, saldainiu, gal iskepsiu kalediniu sausainiu dar ir psio , taip simboliskai , ir taip pinigu nera o dar niekada negaunu is nieko  doh.gif per amzius as visiem padovanoju o pati negaunu  lotuliukas.gif  dzyn, man kad ir tokia smulkmenele suteikia paciai dziaugsma kad kazkam padovanoju  smile.gif man dovanu nereikia, man Kaledos megstamiausia svente, man nuo to gera, ne nuo dovanu  smile.gif

Nu nesugedus esi, o as tai paskaiciavau, kad ant tu niekuciu daug pinigeliu isbyra, kad geriau vaikams geresne dovana nupirsiu, o suauge tikrai nenumirs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 14, 20:04)
Nu nesugedus esi, o as tai paskaiciavau, kad ant tu niekuciu daug pinigeliu isbyra, kad geriau vaikams geresne dovana nupirsiu, o suauge tikrai nenumirs smile.gif

tiesa pasakius man rupi tik mano vaikai, jiems pasistengsiu normalias dovanas nupirkt , o visi kiti tai jau antram plane ax.gif dar vyrui normalia dovanodavau, o siaip kaledos juk pacios savaime yra malonios, juk vaikai tik dziaugiasi dovanom , na kazkada as ir dziaugdavausi, bet tik is vyro sulaukdavau to ko norejau, t. y uzsakoma dovana buvo blush2.gif
Atsakyti