Įkraunama...
Įkraunama...

Planavome kartu, auginame kartu

QUOTE(braskeles @ 2012 11 14, 22:39)
tiesa pasakius man rupi tik mano vaikai, jiems pasistengsiu normalias dovanas nupirkt , o visi kiti tai jau antram plane  ax.gif dar vyrui normalia dovanodavau, o siaip kaledos juk pacios savaime yra malonios, juk vaikai tik dziaugiasi dovanom , na kazkada as ir dziaugdavausi, bet tik is vyro sulaukdavau to ko norejau, t. y uzsakoma dovana buvo  blush2.gif

o man nepatinka uzsakomos dovanos, as tai bandau isiklausyt ka manasis spangsta, ale ko nori, o blogiausiu atveju jam preabangus kvepalai visis limpa kuriuos pirkau tai va cia gali but atsarginis variantas, bet siemet tai nesigaus, nes jis jau turi pora geru tai gal trecio nebereik, nors nesupyktu smile.gif o as tai noriu tikrai kvepalu, mykiu jam namiokus, bet nezinau ar daeis.
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 14, 22:34)
o man nepatinka uzsakomos dovanos, as tai bandau isiklausyt ka manasis spangsta, ale ko nori, o blogiausiu atveju jam preabangus kvepalai visis limpa kuriuos pirkau tai va cia gali but atsarginis variantas, bet siemet tai nesigaus, nes jis jau turi pora geru tai gal trecio nebereik, nors nesupyktu smile.gif o as tai noriu tikrai kvepalu, mykiu jam namiokus, bet nezinau ar daeis.

na pas mus jau taip buvo paskutiniais metais, nes nezinojom ka viens kitam dovanot, nes kaip ir viska turejom ax.gif kaip pasiilgau geru dovanu doh.gif tik vyras tokias ir galejo padovanot verysad.gif bet tik siaip cia, as net kai per gimtadieni ateina, tikrai dovanu nelaukiu, turbut ipratus, kad nieko gero nelauk is sveciu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2012 11 14, 23:58)
na pas mus jau taip buvo paskutiniais metais, nes nezinojom ka viens kitam dovanot, nes kaip ir viska turejom  ax.gif kaip pasiilgau geru dovanu  doh.gif tik vyras tokias ir galejo padovanot  verysad.gif  bet tik siaip cia, as net kai per gimtadieni ateina, tikrai dovanu nelaukiu, turbut ipratus, kad nieko gero nelauk is sveciu  lotuliukas.gif

braske bus dar tu vyru, bus tas kur vel tave ant ranku nesios ir tavo svajoniu dovanas dovanos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 14, 23:01)
braske bus dar tu vyru, bus tas kur vel tave ant ranku nesios ir tavo svajoniu dovanas dovanos wink.gif

zinok netikiu kad bus tokiu schmoll.gif yra tu vyru, sutinku, bet kazkokie loxai like laisvi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2012 11 15, 00:31)
zinok netikiu kad bus tokiu  schmoll.gif yra tu vyru, sutinku, bet kazkokie loxai like laisvi  doh.gif

Na visada mes mandros pasidarom, as ir manau jei issiskirciau su savuoju tai gyvenciau viena, nes sunku rast gera, o i suda lipt nesinori, bet anksciau ar veliau manau atsiras.
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif

jau buvau issigandusi doh.gif galvojau nebebus naujos temos unsure.gif

braskele,tu dar neturi darbo?kaip Mantukas gyvena?

kam,kaip tau sekasi?kaip vaikai?

bonita,kaip tau su didziosiomis sekasi?kaip mazoji?
Atsakyti
As tai su panom namie, nes abi kosti, siandien buvom pas gydytoja tai dickei antibijotiku israse, nes joie paprasti vaistai nepadeda, o nakti tai varo istisai, kad net miegot neimanoma.
kaip tau einas? Kaip pupos eina i darza?
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2012 11 15, 13:39)
sveikos mergaites 4u.gif

jau buvau issigandusi doh.gif galvojau nebebus naujos temos unsure.gif

braskele,tu dar neturi darbo?kaip Mantukas gyvena? 

kam,kaip tau sekasi?kaip vaikai?

bonita,kaip tau su didziosiomis sekasi?kaip mazoji?

parsiradai doh.gif labas 4u.gif ne, darbo dar neturiu doh.gif Maza gerai, tusinasi darzelyje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 15, 13:15)
As tai su panom namie, nes abi kosti, siandien buvom pas gydytoja tai dickei antibijotiku israse, nes joie paprasti vaistai nepadeda, o nakti tai varo istisai, kad net miegot neimanoma.
kaip tau einas? Kaip pupos eina i darza?

sveikatytes 4u.gif
maze dar neina verysad.gif vis nepriima niekur doh.gif

QUOTE(braskeles @ 2012 11 15, 14:21)
parsiradai  doh.gif  labas  4u.gif  ne, darbo dar neturiu  doh.gif  Maza gerai, tusinasi darzelyje  thumbup.gif

kaip man cia susisviete,kad tu jau dirbi g.gif buciau zinojusi,kad dar ne tai buciau tave paemusi,pries menesi priemiau dvi darbuotojas,o daugiau nereikia unsure.gif
patinka Mantukui darze?
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2012 11 15, 15:59)
sveikatytes 4u.gif
maze dar neina verysad.gif vis nepriima niekur doh.gif
kaip man cia susisviete,kad tu jau dirbi g.gif buciau zinojusi,kad dar ne tai buciau tave paemusi,pries menesi priemiau dvi darbuotojas,o daugiau nereikia unsure.gif
patinka Mantukui darze?

doh.gif reiskias ne lemta buvo g.gif mazui patinka darze, labai net thumbup.gif
Atsakyti
Braske, o tai tu belekokio darbo ieskai. As galvojau, kad pagal profesija.
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 15, 20:10)
Braske, o tai tu belekokio darbo ieskai. As galvojau, kad pagal profesija.

ieskau pagal profesija kolkas ax.gif
Atsakyti