Įkraunama...
Įkraunama...

Bendras ''siuvinėjimo kryželiu'' procesas

As jau pastebejau,kad ji nebepirmas kartas,kai savo darbo neparodo,o gal klystu g.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Rasiux turiu ,bet nebedaug beliko,negalejau pabaigt.rašiau kad negalesiu pasirodyt,nes ligoninen pagulde ,del kelio traumos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 spalio 2013 - 17:10
QUOTE(Uodegyte @ 2013 10 27, 17:55)
Rasiux turiu ,bet nebedaug beliko,negalejau pabaigt.rašiau kad negalesiu pasirodyt,nes ligoninen pagulde ,del kelio traumos. g.gif

Uiii...,pirma kart girdziu unsure.gif Kaip daba tavo kojyte,ar i gera puse taisos ? laikykis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 10 27, 19:08)
Uiii...,pirma kart girdziu unsure.gif Kaip daba tavo kojyte,ar i gera puse taisos ? laikykis  mirksiukas.gif  4u.gif

Jau buvau rašius,viskas susivarkė,va ka reiškia leistis nuo kalno dviračiu ,teškiausi ant šono ,ir kelis į asfaltą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 10 27, 18:17)
Jau buvau rašius,viskas susivarkė,va ka reiškia leistis nuo kalno dviračiu ,teškiausi ant šono ,ir kelis į asfaltą. g.gif

o aupsaugos kur g.gif g.gif gerai,kad labiau nenukentejai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 10 27, 19:59)
o aupsaugos kur  g.gif  g.gif gerai,kad labiau nenukentejai  mirksiukas.gif

Juokingai atrodyčiau ax.gif per plauką ,nes kreivai koją pradėjau dėt,buvau jau išsigandus ,bet masažai po truputį padeda.
Atsakyti
Tai sakai- geriau susižeidus, nei juokinga blink.gif . Dabar aš kaip vyresnė ciocė tave barsiu umn.gif Dabar jau aišku, šaukštai po pietų- sveik, ir daugiau taip neprotingai nedaryk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 10 27, 21:36)
Tai sakai- geriau susižeidus, nei juokinga  blink.gif . Dabar aš kaip vyresnė ciocė tave barsiu  umn.gif  Dabar jau aišku, šaukštai po pietų- sveik, ir daugiau taip neprotingai nedaryk  4u.gif

Na kvailokai išejo unsure.gif

O rasiux norejau paklaust,kur tu perki siuliukus,jai skubiai reikia.
Atsakyti
Uodegyte, sveikit. Labai baisiai nuskambejo unsure.gif
Atsakyti
oooo geras...tai va kur jūs visos bazuojatės...tylomis... biggrin.gif arba aš čia tokia laiką skirianti tik favoritams biggrin.gif ...būčiau žinojusi, kad Helovyno tema priklauso rudeniui, drąsiai būč sudalyvavusi su savo darbeliu ax.gif ...faini, faini, faini darbukai...uodegyt, kam stabdžiai reikalingi, kur ABI rankos buvo...o svarbiausia-kur žiūrėjai, biggrin.gif

Nugis traukiuosi temukę į favoritus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 27 spalio 2013 - 20:24
QUOTE(sobieska @ 2013 10 27, 22:23)
oooo geras...tai va kur jūs visos bazuojatės...tylomis... biggrin.gif  arba aš čia tokia laiką skirianti tik favoritams biggrin.gif ...būčiau žinojusi, kad Helovyno tema priklauso rudeniui, drąsiai būč sudalyvavusi su savo darbeliu ax.gif  ...faini, faini, faini darbukai...uodegyt, kam stabdžiai reikalingi, kur ABI rankos buvo...o svarbiausia-kur žiūrėjai,  biggrin.gif


Man tą patį vyras sakė doh.gif matyt man tie stabdžiai nesutverti ,o kur žiūrėjau nebuvo svarbu ,mėgavausi vėjo gūsiu biggrin.gif bet nesuvaldžiau blush2.gif
pamenu dar 13kametė būdama ,mokinasi su moterišku draugės mamos dviračiu ,nesėkmingas važiavimas baigėsi trenksmu į žibintą ,ir aštunkės formos ratu lotuliukas.gif
QUOTE(Streamy @ 2013 10 27, 22:06)
Uodegyte, sveikit. Labai baisiai nuskambejo unsure.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 spalio 2013 - 20:39
QUOTE(sobieska @ 2013 10 27, 21:23)
oooo geras...tai va kur jūs visos bazuojatės...tylomis... biggrin.gif

blink.gif ir cia prigavo....nu niekur nepasislepsi lotuliukas.gif
Atsakyti