QUOTE(Onora @ 2013 09 12, 16:11)
Nuraminot

galvojau kazkas dar kitkas

Pas mus nemazai treniruociu dienomis ir as tai nelaukiu, kol pasibaigs, nes laukti tikrai laiko gaisatis.
Gerai, jei mergaitė pati sugeba pareiti po treniruotės namo, bet kad nelabai daug tokių žinau

Maniškė treniruojasi mokykloje miesto centre (Kaunas), tai iš grupės gyvenančių miesto centre nelabai žinau. Tai kol buvo mažos, bet kuriuo atveju reikėdavo laukti. Namo nevažiuosi, neverta. Tai ir triniesi kur nors netoliese. Aplankai visas parduotuves aplink, per savaitę po 4-5 kartus

Beveik neįkyru, pasakyčiau. Sporto salėje irgi nesedėsi - reikia leisti dirbti trenerei, žiūrovai per treniruotę nereikalingi.
Manoji jau didelė, jau nebereikia taip "daboti", bet atsiranda kita problema - treniruotės vėliau ir ilgesnės. Kol parvažiuoja miesto transportu tamsiu paros metu - neramu. Grįžus laukia pamokos. Norisi, kad vaikas pailsėtų. Reiškia - geriau parsivežti pačiai. Bet kuriuo atveju esi susirišęs su treniruotėm ir sportu.
Jei treniruotės vyksta mokykloje prie namų, tai jau labai labai didelis +. Jums tada pasisekė