Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikinas jums padeda/padėdavo finansiškai?

Sukuriau sia tema, nes visai nesenai besikalbant su drauge, ji labai nustebo kai pasakiau, kad mano vaikinas man nei kiek nepadeda finansiskai.. ji pasisake, kad jos buves i menesi duodavo bent 100-200 lt smulkioms islaidoms, o dabartinis vyras isvis labai ja lepina ir padeda... blink.gif (na mainiskis kavinej ar kine uz mane sumoka, bet tik tiek..)

Tai vat ir susimasciau... nes seniau kazkaip nebuvo tokios minties, kad man turetu padeti.. juk mes nevede, draugaujam pusantru metu, bet santykiai lb artimi, planuojame ateiti ir t.t. Esu siuo metu bedarbe, studijuoju 4 kurse, vaikinas dirbantis, ir gan nemazai uzdirba.. gyvenu viena, siuo metu is pasalpos, uz buta padeda susimoketi tevai, na o valgyt ir visa kita perkuosi pati, na sunkokai dabar gala su galu suduriu.
na o vaikinas mano gyvena pas tevus, ji jie maitina ir pan, tad su savo alga gali daryti ka nori, na ir ismeto jis ja galima sakyti i ora...

bet kadangi as gyvenu viena, tai vaikinas labai daznas svecias pas mane, na visuomet buna, nakvoja.

as pasidariau buitiska, vis pasakoju, kad svajoju apie nauja patalyne,nauja komoda, uzuolaidas, kilima ir pan, bet viska paskui igyvendinu pati pasitaupius . dabar pagalvojau, jeigu jis pas mane beveik apsigyvenes, gal tikrai kazkiek turetu padeti.... g.gif bent maisto kartais nupirkti..(nes vis uzsinorejes valgyti susinervina, kad pas mane beveik visad tuscias saldytuvas ir uzsisako maisto i namus)..

siaip jis geras zmogus visai, atrodo ir myli ir pan, bet....

tai vat kokia jusu nuomone.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakalnute22: 15 lapkričio 2012 - 09:57
o kas jis jums toks, kad duotų pinigų?

aš neimu pinigų, jei man draugas duoda. Priimu gėles, dovanas, nusiveda mane visur, visur sumoka, man to gana smile.gif bet žinau, kad duotų pinigų, jei paprašyčiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pakalnute22 @ 2012 11 15, 09:54)
jeigu jis pas mane beveik apsigyvenes, gal tikrai kazkiek turetu padeti....  g.gif bent maisto kartais nupirkti..

maistą pirkt tikrai turėtų drinks_cheers.gif

bet negi jūs su juo nesikalbat, nepasakot, ką manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnute22 @ 2012 11 15, 10:54)


Na aš nelabai sugalvočiau, kad iš vaikino galiu gauti pinigų. Aišku, būtų labai smagu ir malonu, kad jų duotų, bet kita vertus - juk neprivalo, ar ne? Jis turėtų prisidėti prie komunalinių išlaidų, jei pas jus dažnai būna ir aišku, pasirūpinti maistu, jei nori valgyti. Šaunu, kad kitose situacijose susiproti sumokėti jis.
Jūs nesate šeima. Spręsti, ar jo pinigai eina orui ar ne, tikrai ne jums. Žinokit, labai smagu su savo pinigais elgtis kaip norima. Šiaip dažnai dar ir rimčiau draugaujančios (gyvenimo kartu lygyje) perkasi daiktus atskirai, kad lengviau būtų atsidalinti daiktus, jeigu įvyks išsiskyrimas. Pirkti daiktą susimetus ar iš savo pinigų ir pastatyti bute, kuriame daug būni, bet realiai negyveni?... Na man tokia mintis nekiltų.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 11 15, 11:10)
o kas jis jums toks, kad duotų pinigų?

aš neimu pinigų, jei man draugas duoda. Priimu gėles, dovanas, nusiveda mane visur, visur sumoka, man to gana  smile.gif bet žinau, kad duotų pinigų, jei paprašyčiau ax.gif
Papildyta:

maistą pirkt tikrai turėtų  drinks_cheers.gif

bet negi jūs su juo nesikalbat, nepasakot, ką manot?  g.gif

na kalbames, as ji vis pamokau, kad nemoka elgtis su pinigais, kad galetu daug ka nusipirkti apie ka jis svajoja, bet vietoj to ismeta pinigus i ora, jisai pyksta kai as ji padrausminu, ir tarkim sakau tai kur per savaite isleidai visa alga, jei nieko net nenusipirkai?? jis man yra pasakes - neskaiciuok svetimu pinigu.. tai net nezinau kaip su juo ir kalbetis, jei atvirai man nera kaip sakyti gal tu prisidek prie komunaliniu, gal tu nupirk maisto?? kazkaip manau jei noretu pats susiprotetu bent jau del maisto, bet vat ne,vadinasi nenori jis jo pirkti..
Atsakyti
QUOTE(pakalnute22 @ 2012 11 15, 11:38)
na kalbames, as ji vis pamokau, kad nemoka elgtis su pinigais, kad galetu daug ka nusipirkti apie ka jis svajoja, bet vietoj to ismeta pinigus i ora, jisai pyksta kai as ji padrausminu, ir tarkim sakau tai kur per savaite isleidai visa alga, jei nieko net nenusipirkai?? jis man yra pasakes - neskaiciuok svetimu pinigu.. tai net nezinau kaip su juo ir kalbetis, jei atvirai man nera kaip sakyti gal tu prisidek prie komunaliniu, gal tu nupirk maisto?? kazkaip manau jei noretu pats susiprotetu bent jau del maisto, bet vat ne,vadinasi nenori jis jo pirkti..

Neskaiciuok svetimu pinigu... Asmeniskai, jei vyras noretu, tai ir duotu, o cia ryskiai nenori ir tu jokiu pretenziju i tuos pinigus neturi... Jis tinkamas juos leisti kaip tik nori... Bet jei pas tave daznai buna ir naudojasi vandeniu ir pan, taiop pat, jei nori taip jau valgyt, tai pasiulyk maista, kad pirktu kai ateina, taip pat gal kazkiek prisidetu prie komunaliniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnute22 @ 2012 11 15, 10:38)
na kalbames, as ji vis pamokau, kad nemoka elgtis su pinigais, kad galetu daug ka nusipirkti apie ka jis svajoja, bet vietoj to ismeta pinigus i ora, jisai pyksta kai as ji padrausminu, ir tarkim sakau tai kur per savaite isleidai visa alga, jei nieko net nenusipirkai?? jis man yra pasakes - neskaiciuok svetimu pinigu.. tai net nezinau kaip su juo ir kalbetis, jei atvirai man nera kaip sakyti gal tu prisidek prie komunaliniu, gal tu nupirk maisto?? kazkaip manau jei noretu pats susiprotetu bent jau del maisto, bet vat ne,vadinasi nenori jis jo pirkti..

o ko jūs jo pinigais rūpinatės? tegu daro su jais ką nori, ne jūsų gi irnesakyk.gif
kaip nėra kaip pasakyt? paprastai labai, kai atidaręs randa tuščią šaldytuvą, reik mestelt, ko ieškai ten, jei nieko nepadėjai bigsmile.gif aš nesuprantu, rašot santykiai rimti, o nežinot kaip tokį elementarų dalyką pasakyt.
susiprotėtų? biggrin.gif ne visi tokie protingi kaip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
JųJei jis gyvena vis dar su tėvais tai tiesiog neturi atsokomybes jausmo nei už jūs nei už save, nes pats jaučiasi saugus. Kadangi gali sau leisti per savaitę išleisti visa atlyginimą ir žino, tėvai toliau ji išlaikys. Pusantrų metų jau nėra mažaį ir jei galvojate apie bendrą ateitį ( nekalbu apie išvykimą į Palangą) turetumet pradėti ir išlaidas kartu mokintis deliotis. Nebūtinai tai turi būti visi jo pinigai jusu žinioje, kaip ir jusu pinigai turėtų palei save būti, bet tokį kaip maisto pirkimą ar keletą buitinių daigtu jau reikėtų pratinti prisideri manyčiau.
Dėl maisto, tai prieš jam atvykstant galite paliepti nupirkti tą ir tą, nes pvz norite pagaminti ką nors įdomesnio... Taip pat galite pasakyti : brangusis mums jau reikėtų naujos patalynės ir t.t. Nesvarbų vedė ar ne, bet jei jau gyvenate kartu tai buitiniais dalykais reikėtų pasidalinti manau g.gif
Atsakyti
Jei pastoviai sedi ir maista valgo, tai turetu ir prisidet, juolab, kad pati bedarbe, is ko gi ji maitint gali? Juk net drauge pas drauge eidama bent sokolada nesasi, tai negi vaikinui sunku ka nuspirkt ir atsinest?
Atsakyti
Nu cia jau uzsilipes ant sprando bernas. Namie teveliai pasirupina viskuo,cia drauge viskuo pasirupina. O jis kaip laisvas paukstis. Sunku su tokiu bus,jei apsigyvensit kartu. Panasu,kad dabar jis nelaiko tai gyvenimu kartu,todel ir nemato reikalo prisideti. Jeigu,kaip sakai,santykiai rimti,tai jau senai reikejo rimtai ir pakalbeti apie viska. Nakvoja pas tave,reiskia ne tik pabuna,naudoja vandeni,uz kuri bedarbe turi sumoketi. Buna ilgiau,uzsimano valgyti,pretenzijos,kad pas bedarbe tuscias saldytuvas. Stuobrys tas tavo bernas,jei tokiu dalyku nesupranta. Mazvaikis. Jei neina susikalbeti,as imciausi kitos taktikos. Sakyciau,kad neisgaliu issilaikyti is bedarbio pasalpos ir gryztu pas tevus. Kazin kaip jis i tai reaguotu? Ar pasiulytu gyventi kartu?
Atsakyti
Tiesiog galite užsukti į parduotuvę, eidami iš kur nors namo, ir pasipirkti maisto, perkat jums abiems, tai ir pasiūlai per pusė užmokėti. Arba prieš jam ateinant paprašai, kad nupirktų šio to pietų gamybai, aišku, jei visada mamos maistu aprūpintas, gali nesigaudyti parduotuvėje... Reikia išdrįsti apie tai kalbėti palaipsniui po truputi, tik be priekaištu, tai visai normalus dalykas. smile.gif
Atsakyti
ne, neperpuse. Vyrai suvalgo daugiau smile.gif

Atsakyti
Na bernai stuobriai dabar buna, ir uzuominos kur isleidai savo alga tikrai neduos norimo rezultato. Nieko ner saldytuve, tai taip ir pasakykit, alkanas - parduotuve ten ir ten, galim eit kazka nusipirkt ir kartu pasigamint. Pakeliui dar prigriebciau ir tualetinio popieriaus, indu valiklio, duso zeles ir t.t. - juk jis irgi naudoja biggrin.gif O jei purkstaut prades, tai pasiuskit atgal pas mama. Matyt toks islepintas, kad nezino, is kur maistas ir buitiniai daiktai atsiranda. Turbut norejot but gera ir is pradziu nieko nesaket, o dabar po pusantru metu nesupras ji, ko jus is jo norit, juk iki tol viskas buvo gerai g.gif
Atsakyti