Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikinas jums padeda/padėdavo finansiškai?

ot laikai atėjo biggrin.gif jau vyrai tik prisideda, arba iš moters kišenės gyvena, tik privilegijos vyriškos vis dar liko, o moteriškos pareigos nei kiek nepasikeitė, tik naujų prisidėjo. Tiesiog "vyriška" karta auga, perkope per 30 ant tėvelių sprando. Pasigalvokit ar reikia tokio išlaikytinio šalia, ar normalaus vyro, su kuriuo bendrai kursit ateiti, o ne teisinsit: - jis geras žmogu, lyg ir myli... to neužtenka, gai gimsta vaikai, tada ir prasideda bėdos. Autorei patariu iškart sudėt taškus ant I, nes paskui gali buti vėlu. Nes dabar nauja mada atsirado, kaip aš vadinu "mažažemiai" užtaiso vaika ir taip apsirūpina pinigais, na aišku kol moterai kantrybė truksta, tada tasosi po teismus bando nusikratyt pareigų. Paskui vėl veda ir vėl žaidimas tesiasi.
Pačiai neteko, bet pavyzdžių apsčiai aplink matau. Pinigai yra pinigai, kolkas nemokamo nieko nėra biggrin.gif
Atsakyti
Na, kad nelabai reikejo pagalbos smile.gif
Atsakyti
mes su vaikinu gyvename jartu jau labai seniai, pradžioje jo nuomojame bute, dabar nuosavam bute, nei prie buto pirkimo, nei prie remonto neprisidėjau, nei mažiausios smulkmenos iš savo kišenės nenupirkau (maža kas gali būt ateity, negi po to draskysimės čia mano, čia tavo...) taip pat už komunalinius visus, telefonus, kurą moka jis, bet pvz dažniausiai kavinėje mokame per pusę, maistą perkam parduotuvėje per pusę (tiksliau jis sau, aš sau, nes labai skirtingai valgom), jokių netikėtų dovanėlių iš jo nesulaukiu, jei tik užsimenu, kad koks tu vyras, galėtum kada nors mane nustebint, pamalonint, tai jis iškart atkerta, kad o tu kodėl manęs nepamalonini niekada doh.gif biggrin.gif , va taip ir gyvenam jau 12 metelių
Atsakyti
QUOTE(murka22 @ 2012 11 29, 20:01)
mes su vaikinu gyvename jartu jau labai seniai, pradžioje jo nuomojame bute, dabar nuosavam bute, nei prie buto pirkimo, nei prie remonto neprisidėjau, nei mažiausios smulkmenos iš savo kišenės nenupirkau (maža kas gali būt ateity, negi po to draskysimės čia mano, čia tavo...) taip pat už komunalinius visus, telefonus, kurą moka jis, bet pvz dažniausiai kavinėje mokame per pusę, maistą perkam parduotuvėje per pusę (tiksliau jis sau, aš sau, nes labai skirtingai valgom), jokių netikėtų dovanėlių iš jo nesulaukiu, jei tik užsimenu, kad koks tu vyras, galėtum kada nors mane nustebint, pamalonint, tai jis iškart atkerta, kad o tu kodėl manęs nepamalonini niekada  doh.gif  biggrin.gif , va taip ir gyvenam jau 12 metelių

o kodel jus niekad nepalepinat savo draugo? unsure.gif
Atsakyti
murka22, keista, kad Jūs dar gyvenate kartu tiek metų smile.gif nei prie nieko neprisidedate ir dar norite, kad Jus palepintų smile.gif) mes vienas kitą tikrai palepinam, nebūtinai brangiais daiktais, bet ir gražiomis sms, iškeptomis bandelėmis, nuplauta mašina ir t.t. ir pan smile.gif
Atsakyti
o as pasakysiu,kad turi prasta kavalieriu. Labai. Del to,kad lovoj tai tavo sildosi,bet ar tu pavalgius esi nesirupina. Ponas gi matai atejes dar nepatenkintas,kad karbonadai negaruoja.
Atsakyti
QUOTE(murka22 @ 2012 11 29, 20:01)
va taip ir gyvenam jau 12 metelių

sakyciau, kaip kambariokai. Na, bet jei jums gerai, tai gerai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(murka22 @ 2012 11 29, 19:01)
mes su vaikinu gyvename jartu jau labai seniai, pradžioje jo nuomojame bute, dabar nuosavam bute, nei prie buto pirkimo, nei prie remonto neprisidėjau, nei mažiausios smulkmenos iš savo kišenės nenupirkau (maža kas gali būt ateity, negi po to draskysimės čia mano, čia tavo...) taip pat už komunalinius visus, telefonus, kurą moka jis, bet pvz dažniausiai kavinėje mokame per pusę, maistą perkam parduotuvėje per pusę (tiksliau jis sau, aš sau, nes labai skirtingai valgom), jokių netikėtų dovanėlių iš jo nesulaukiu, jei tik užsimenu, kad koks tu vyras, galėtum kada nors mane nustebint, pamalonint, tai jis iškart atkerta, kad o tu kodėl manęs nepamalonini niekada  doh.gif  biggrin.gif , va taip ir gyvenam jau 12 metelių


O kos jus dar norit is sugyventinio?! blink.gif Gyvenat ant jo sprando, jis jus islaiko... As tik dar stebiuosi vyruko kantrybe - net 12m atlaike cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2012 12 01, 12:38)
O kos jus dar norit is sugyventinio?!  blink.gif Gyvenat ant jo sprando, jis jus islaiko... As tik dar stebiuosi vyruko kantrybe - net 12m atlaike cool.gif

O ka jusu manymu ji turejo padaryt? Suremontuot buta? Baldus supirkt? Jie gi ne seima. Jei jis panores, ismes kaip suni is namu, nes tai jo namai. Ir kita parsives, jei nores. O ka murka22 gales padaryt? Begiot aplink nama ir prasyt: atiduok spinta! Investuoti reikia i SAVO turta!!! Ne i vaikino, ne i tevu ar uosviu, o SAVO.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 12 01, 11:49)
O ka jusu manymu ji turejo padaryt? Suremontuot buta? Baldus supirkt? Jie gi ne seima. Jei jis panores, ismes kaip suni is namu, nes tai jo namai. Ir kita parsives, jei nores. O ka murka22 gales padaryt? Begiot aplink nama ir prasyt: atiduok spinta! Investuoti reikia i SAVO turta!!! Ne i vaikino, ne i tevu ar uosviu, o SAVO.


As pati esu sugyventine virs 10m. Mes esame seima, t.y. viskas yra bendra mirksiukas.gif Bustas bendras, nors paskola sugyventinio vardu 4u.gif
Kitas aspektas. Reikia rinktis garbinga zmogu, kaip gyvenimo partneri ir nereikes drebeti del kiekvienos sakutes ar lekstutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2012 12 01, 12:56)
Reikia rinktis garbinga zmogu, kaip gyvenimo partneri ir nereikes drebeti del kiekvienos sakutes ar lekstutes 4u.gif

Dazniausiai garbingas ar negarbingas zmogus, tai tik skyrybu metu suzinoma.
Uzeikit i skyreli "Vaika auginu viena", tokiu "ciudu" prisiskaitysit, kad plaukai piestu pasistos. O juk ir jos, ten susirinkusios, galvojo, kad gyvena su dorais ir garbingais zmonem. Ir net 10 ar 15 metu bendro gyvenimo stazas neparodo kartais vyru garbingumo (beja, moteru irgi).
Papildyta:
beja, as sugyventine beveik 10 metu. Butas vyro, viskas cia praktiskai jo. Mano tik keli daiktai. Bet jei kas nutiks, susikrausiu smutkes ir iseisiu. Bent jokio draskymosi, jokiu nesutarimu nebus.
Atsakyti
QUOTE(murka22 @ 2012 11 29, 21:01)
va taip ir gyvenam jau 12 metelių


Siaubas,kaip erke prisisiurbus,naudos jokios,tik krauja nuodija... Ir dar reiskia nepasitenkinima... Ir kantrus gi tas vyras.

QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 12 01, 12:51)
sakyciau, kaip kambariokai. Na, bet jei jums gerai, tai gerai  bigsmile.gif


Kambariokai bent mokescius susimoka perpus mirksiukas.gif


Atsakyti