Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai nuotakoms

QUOTE(vai2 @ 2013 01 06, 18:53)

labai grazus! o nuorodoje dar ispudingesniu yra, tik gal nevisai nuotakoms, bet jei priderinus tai irgi grazu! kazi kokios ju kainos?
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2013 01 06, 18:05)
labai grazus! o nuorodoje dar ispudingesniu yra, tik gal nevisai nuotakoms, bet jei priderinus tai irgi grazu! kazi kokios ju kainos?

Kainos visokios, priklauso nuo akmenėlių.
Užsisakiau auskarus. Nežinau, ar neatrodys prasti g.gif
Atsakyti
Sutazas man labai grazu, jis labai prabangiai atrodo ir tikrai neprastai. BET...tie pigus balti plastmasiukai-karoliukai, vat jie ir nuprastina. Gal gyvai atrodys geriau. Juodi man daug labiau patiko.
Atsakyti
QUOTE(Steisi @ 2013 01 06, 22:07)
Sutazas man labai grazu, jis labai prabangiai atrodo ir tikrai neprastai. BET...tie pigus balti plastmasiukai-karoliukai, vat jie ir nuprastina. Gal gyvai atrodys geriau. Juodi man daug labiau patiko.

Aš užsakiau be plastmasinių karoliukų. dar nežinau kas ten gausis biggrin.gif
Atsakyti
Gal galeciau gauti patarimu del papuosalu prie sios suknutes? 4u.gif
Kas labiau tiktu, kuklus kaip ir suknute, ar didesni, prabangesni, masyvesni?
user posted image
user posted image
user posted image

Ar tiktu pvz. tokie papuosaliukai? Ar per smulkus?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 01 07, 11:55)

Ar tiktu pvz. tokie papuosaliukai? Ar per smulkus?



mano asmenine nuomone per smulkus..... bet priklausomai nuo to kokia bus sukuose na ir ar bus nuometas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2013 01 07, 11:57)
mano asmenine nuomone per smulkus..... bet priklausomai nuo to kokia bus sukuose na ir ar bus nuometas  wub.gif

Plaukai bus palaidi, siek tiek garbanu, vienas plauku sonas susegtas, kad matytusi nugaryte. Plaukuose didele gele viename sone
Nuometo nebus smile.gif
Atsakyti
Mano galva prie tokios suknelės tiktų paprastesni, ne itin blizgūs papuošalai... Veikiausiai rinkčiausi kokių swarovski perlų papuošalus, nes suknelė lengva, švelni...
Man regis visai žiūrėtūsi panašus komplektukas kaip čia...
http://www.manodrabu...yranke-auskarai
Tik aš tuos bantelius nuo auskarų nuimčiau... biggrin.gif Arba čia auskarai tiktų paprastas mažas perliukas... Jei auskarai ilgi ant kaklo nieko nebedėčiau, jei trumpi galimas smulkus pakabutis...
Čia mano nuomone... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BukSavimi @ 2013 01 07, 12:30)
Mano galva prie tokios suknelės tiktų paprastesni, ne itin blizgūs papuošalai... Veikiausiai rinkčiausi kokių swarovski perlų papuošalus, nes suknelė lengva, švelni...
Man regis visai žiūrėtūsi panašus komplektukas kaip čia...
http://www.manodrabu...yranke-auskarai
Tik aš tuos bantelius nuo auskarų nuimčiau... biggrin.gif Arba čia auskarai tiktų paprastas mažas perliukas... Jei auskarai ilgi ant kaklo nieko nebedėčiau, jei trumpi galimas smulkus pakabutis...
Čia mano nuomone...  blush2.gif

Aciu uz nuomone 4u.gif
Tas komplektukas, kur idejau nuotrauka, ir yra Swarowski smile.gif
Atsakyti
Žinau... smile.gif Ieškojau tokio pavyzdžio kaip aš įsivaizduoju... smile.gif
Atsakyti
kad jau nusibode tie perliukai, karoliukai, bantukai... visos kaip klonai, tik "vestuvines".

sbo, suknele labai daili ir del to jos paprastumo galite susikurti ivaizdi beveik koki tik norite. Parodykite ta gele i plaukus. Del palaidu plauku ir geles isivaizduoju romantiska, laisva stiliu. Jusu parinkti papuosalai labai grazus, suteiktu elegancijos, prabangos. Perlai, zinoma, irgi tinka, tai klasika. Bet tik ne kruva plastamsiniu baltu karoliuku.
Atsakyti
QUOTE(Steisi @ 2013 01 07, 13:16)
kad jau nusibode tie perliukai, karoliukai, bantukai... visos kaip klonai, tik "vestuvines".

sbo,  suknele labai daili ir del to jos paprastumo galite susikurti ivaizdi beveik koki tik norite. Parodykite ta gele i plaukus. Del palaidu plauku ir geles isivaizduoju romantiska, laisva stiliu. Jusu parinkti papuosalai labai grazus, suteiktu elegancijos, prabangos. Perlai, zinoma, irgi tinka, tai klasika. Bet tik ne kruva plastamsiniu baltu karoliuku.

Taip, ir apie perlus esu galvojusi, bet jei rinksiuos juos, noreciau tikruju perlu, ir ne baltu, bet sampanines spalvos, kaip pati suknute.

O Buksavimi pavyzduka ziurejau, tai auskarai su tais kaspinukais, kaip ir pati Buksavimi sake, tai ne ne schmoll.gif

Suknute kukli, tad sakiau papuosalams galima ir daugiau isleisti rolleyes.gif

Gele panasi i sia (ziureti i ciklamenine smile.gif ). Kadangi labai noriu bijunu puokstes, i kuria ieitu roziniai, ciklameniniai bijunai, tai svarstau, gal ir ta gele i plaukus daryt ne grynai balta, bet su roziniai atspalviais, o gal tiesiog suknutes spalvos g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 07 sausio 2013 - 12:31