Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai nuotakoms

QUOTE(BukSavimi @ 2013 01 07, 14:10)
Bloga ne pati medžiaga (perlai, swarovski kristalai), bet tai, kad nuotakos renkasi tokius pačius modelius... Pamato internete patikusį ir nori idealiai tokio pat, tada ir pasidaro visos kaip klonai... Bet patikėkit iš tokių pačių medžiagų galima padaryti visiškai skirtingus papuošalus, tereikia kitaip sukomponuoti, panaudoti kitokias detales ir galit būti be galo originali...

Visiškai teisingai. Tačiau dauguma, labai bijo kitokių modelių ir medžiagų. Nebūtinai vestuvėms irgi turi būti papuošalai tik balti. Visai smagu įnešti šiokio tokio gyvumo kita spalva biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2013 01 15, 11:39)
nu siaip papuosalai jau paskutiniai akcentai ir paprastai gaminami ir renkami kai jau turi suknele, sukuosena, zinai busi su nuometu, su gele/be geles plaukuose ir t.t. smile.gif

O aš darysiu ne šiaip biggrin.gif pirmiau papuošalus pasidarysiu, nes visas medžiagas namie jiem visada turiu ax.gif
Mano papuošalai nebus balti..o fuksijos spalvos swarovskiai..kadangi pati vestuvių spalva tokia. Apyrankę kelių eilučių ir lašus swarovskio ausytėm. Kadangi būsiu su gėlėm plaukuose pilnai užteks..kaklo nenoriu apkrauti.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2013 01 28, 15:36)
O aš darysiu ne šiaip  biggrin.gif pirmiau papuošalus pasidarysiu, nes visas medžiagas namie jiem visada turiu  ax.gif
Mano papuošalai nebus balti..o fuksijos spalvos swarovskiai..kadangi pati vestuvių spalva tokia. Apyrankę kelių eilučių ir lašus swarovskio ausytėm. Kadangi būsiu su gėlėm plaukuose pilnai užteks..kaklo nenoriu apkrauti..  schmoll.gif



tai taisykles kiekvienam savo - gali is pradziu ir sagas nusipirkt, o tada palta prie jo derintis- cia kiekvienam savo smile.gif tiesiog sakau kad yprastai daroma taip, bet kokreciu taisykliu tinkantiems visiems gyvenimo atvejams nera smile.gif tiesiog kartais nuo sukneles nerinuotumo, kaklo iskirptes ir kitu detaliu priklauso auskaru ilgis ir t.t. Bet kaip sakant, jei zinot ko norit - manau viskas bus gerai! Lauksim rezultato wub.gif
Atsakyti
Galbūt kuri esate užtikusios ar mačiusios kur būtų galima įsigyti nuotakai tinklelį (vietoj veliumo) ant galvos? Daug mačiau internete variantų iš kur būtų galima parsisiųsti, bet norėtųsi pačiupinėti prieš perkant ar pasimatuoti ir pasidemonstruoti kuris čia geriau tinka ir atrodo biggrin.gif Nesinori taip aklai iš interneto siųstis smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif mano suknelė bus ši:
http://www.maggiesot...spx?style=J1524
ant kaklo galvoju nieko nesideti ir įsisegti ilgus auskarus smile.gif kaip manot?smile.gif
Atsakyti
Prie tokios suknelės ant kaklo tikrai nieko nereikia... Ir net auskarų labai ilgų nesirinkčiau, o geriau tokius vidutinio ilgumo.... Nors žinoma ir nuo pačių auskarų priklauso... Tiesiog viršutinė suknelės dalis pakankamai ,,užpildyta", todėl nereikia persistengti... smile.gif
Atsakyti
Labai ilgi auskarai gali kliuti uz sukneles neriniu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2013 01 28, 10:41)


Gal zinot kur tokius galima nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(BukSavimi @ 2013 03 03, 18:25)
Prie tokios suknelės ant kaklo tikrai nieko nereikia... Ir net auskarų labai ilgų nesirinkčiau, o geriau tokius vidutinio ilgumo.... Nors žinoma ir nuo pačių auskarų priklauso... Tiesiog viršutinė suknelės dalis pakankamai ,,užpildyta", todėl nereikia persistengti... smile.gif

Dėkui už patarimus smile.gif
Atsakyti
nori itentiskai tokiu? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes wink.gif gal kuri galite parekomenduoti , kas Kaune gamina papuosaliukus ? smile.gif
Atsakyti