Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai nuotakoms

QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2013 03 04, 11:30)
Sveikutes wink.gif gal kuri galite parekomenduoti , kas Kaune  gamina papuosaliukus ? smile.gif

Gamina daug kas... Priklauso nuo to, ko norite.... Ar sutažo, ar su medžiaginėmis gėlytėmis, ar darytų iš kristaliukų, perlų, akmenėlių, ar lietų su ise resign derva, ar juvelyrinių dirbinių ir t.t.... smile.gif
Atsakyti
Žiūriu dauguma renkasi bižuterijos dirbinius, ,, kodėl nėra populiarus pvz auksas ar kiti taurieji metalai? As tai dar išvis nežinau kokių noreciau g.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami.

Yra Rankdbarbiuose tema, joje ir ieškome ka pagamintų papuošalus.

Reklamuotis ir siūlyti savo paslaugų taip pat negalima.
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 03 05, 13:07)
Žiūriu dauguma renkasi bižuterijos dirbinius, ,, kodėl nėra populiarus pvz auksas ar kiti taurieji metalai? As tai dar išvis nežinau kokių noreciau g.gif


As sakiau tiesiog praeisiu per papuosalu parduotuves ir tada nuspresiu ko noriu. Nes dabar metausi. Galvojau pradzioj apie auksinius papuosalus, ne sjuos bet kada veliau galesiu uzsidet. Plius man reikia tik auskariuku ir apyrankes. Bet veliau pradejau galvot apie swarowskius del to blizgesio..
Atsakyti
sveikos,

pasidalinsiu mintimis:

nu man asmeniskai tokie vos matomi nera grazu, nors ir priprate tokius nesioti kasdien, kazkaip vestuvem noretusi ko nors puosnesnio, nors tai ir mikroskopinis briliantas, bet kukloka mano akimis smile.gif
user posted image

perliukai
user posted image

ir nebutinai vienos eiles karoliai...
user posted image

nu jau toks didesnis ir kuklus - bet sitas grazu smile.gif
user posted image

drasiai nuotakai:
user posted image

nebutinai blizgeti ausyse... pasidabinkit plaukus:
user posted image

spalvoti akcentai:
user posted image

va sitie man TOBULI
user posted image

sutinku, tokie jau nusibode..
user posted image

pakankamai amerikietiska mada, bet nuotakiska smile.gif
user posted image


Papildyta:
jega, stilingai taip!
user posted image

labai jaukus ir mieli:
user posted image

geles papuosaluose:
user posted image
Atsakyti
agnera, labai grazus variantas, kur plaukuose geles, berods 6 foto ax.gif as ir galvoju kazka panasaus per savo vestuves, nes veliumo detis nenoriu doh.gif tik kad bus palaidi banguoti plaukai ir ant sono isegta gele...paprasta ir labai grazu blush2.gif https://www.facebook...0...e=3 mastau apie kazka tokio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fragola84 @ 2013 03 05, 18:15)
agnera, labai grazus variantas, kur plaukuose geles, berods 6 foto  ax.gif as ir galvoju kazka panasaus per savo vestuves, nes veliumo detis nenoriu  doh.gif tik kad bus palaidi banguoti plaukai ir ant sono isegta gele...paprasta ir labai grazu


man grazu!!! Net labai smile.gif
aisku priklausomai kaip plaukus sukuosit - ant sono, palaidus, kuoda ar pan. bet ideju galima pasirankiot:

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

jei retro stiliaus suknele labai grazu ir vualis toks ant akiu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnera_jewellery: 06 kovo 2013 - 07:34
beziurint isimylejau situos....nebutinai vesuvems , gal nors antrai dienai, dabar gal imanoma suzinoti ar imanoma tokius kur internete uzsisakyti....labai puikus wub.gif
user posted image
Atsakyti
man nuotaka TIK su perlais arba svarovskiais.... ir viskas kas smulku ir per daug i akis nekrenta... ax.gif nu atsiprasau bet tie geleti veriniai.... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 03 06, 14:43)
man nuotaka TIK su perlais arba svarovskiais.... ir viskas kas smulku ir per daug i akis nekrenta...  ax.gif  nu atsiprasau bet tie geleti veriniai....  doh.gif  lotuliukas.gif

man i kitas nuotakas grazu paziureti kai su perlais yra, bet pati perlu labai nemegstu, o ypac dirbtiniu, tai as i juos net nesizvalgau kazkaip....o swarovskiai tai taip manau vienas is graziausiu variantu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 03 06, 14:30)
beziurint isimylejau situos....nebutinai vesuvems , gal nors antrai dienai, dabar gal imanoma suzinoti ar imanoma tokius kur internete uzsisakyti....labai puikus


paieskok bridal earrings Etsy mirksiukas.gif
manau kad LT nepagamins tokiu nes iki musu neatkaliauja tokios detales swarovskiams....

QUOTE(8588 @ 2013 03 06, 14:43)
man nuotaka TIK su perlais arba svarovskiais.... ir viskas kas smulku ir per daug i akis nekrenta...  ax.gif  nu atsiprasau bet tie geleti veriniai....  doh.gif  lotuliukas.gif


tai tau ir sukneles su gelem gal nepatinka tongue.gif
skonio reikalas, bet tolerancija siuo klausimu labai svarbi manau wink.gif
o perlai ir swarovskiai sakyciau klasika... realiai jei ipirktume - visos noretume buti su deimantais. O db swarovskiai mums puiki iseitis is padeties - super kokybe, blizgesys subtiliai prabangus, ziurisi labai graziai smile.gif
perlus renkantis irgi rinkites swarovskinius, ne pigius plastmasiukus.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Hedra:) - kazkuo panasus: http://www.swarovski...d_Earrings.html
Atsakyti