Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą.

QUOTE(festina lente @ 2012 11 27, 23:23)
Man jis taip pat nesvarbus,uzsidedu tik kai vyras gryzta  blush2.gif  Bet vestuvini manau nesiosiu dazniau  smile.gif


Vestuvinis tai kas be ko, tikrai susikrimsčiau, jei vestuvinį pamesčiau ar kas jam nutiktų. O jau išsirinkot vestuvinius?
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 11 27, 23:26)
Vestuvinis tai kas be ko, tikrai susikrimsčiau, jei vestuvinį pamesčiau ar kas jam nutiktų. O jau išsirinkot vestuvinius?


Taip,gaminomes pas juvelyra. Kai jau jums reikes,tai irgi patariu gamintis. Nereikia permoketi uz garsu varda,uz parduotuviu antkainius ir pns. Musu ziedai paprasti,klasikiniai.
http://public.fotki....i/dsc03859.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo festina lente: 27 lapkričio 2012 - 22:33
QUOTE(festina lente @ 2012 11 27, 23:32)
Taip,gaminomes pas juvelyra. Kai jau jums reikes,tai irgi patariu gamintis. Nereikia permoketi uz garsu varda,uz parduotuviu antkainius ir pns. Musu ziedai paprasti,klasikiniai.
http://public.fotki....i/dsc03859.html


Gražu 4u.gif Ir aš už klasikinius, man patys gražiausi.
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 11 27, 23:12)
Va kaip Elegantiskai sninga laukia Sachar klipuko su sokiais,taip as laukiu,kol mergaites ziedelius parodys  smile.gif 

Priminei apie klipa hihihi.gif Is gandu girdejau, kad jis jau padarytas, bet... visos kas bendravo su musu klipo kurejo ir solistu apsipyko su juo lotuliukas.gif (na jis isivaizduoja esa zvaigzdziu zvaigzde, kai pats piemuo su tevo vardu ir net normaliai nezino ko nori ir kaip gauti tai ko nori doh.gif Tai net ir pati nzn ar pamatysiu kada klipa, nebent netycia kada i YouTube idetu unsure.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 11 27, 23:23)
Man jis taip pat nesvarbus,uzsidedu tik kai vyras gryzta  blush2.gif  Bet vestuvini manau nesiosiu dazniau  smile.gif

Vestuvini manau turesi nenusiimti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2012 11 27, 23:53)

Vestuvini manau turesi nenusiimti  blush2.gif


Na,daugiausia laiko vis gi praleidziu namuose,o namie as jokiu papuosalu nenesioju. Turiu odos liga,todel pastoviai reikia teptis kremu,tepliotis visokiais vaistais. Zodziu ziedai namie man trugdo. Kartais net auskaru neisiveriu. O kai einu kazkur,tada jau ir ziedeli is melynos dezutes uzsimaunu ir laikrodi uzsisegu. Ir i rankine ranku kremo isidedu,kad tureciau pasitepti,jei ilgai namo negrysiu. Kitaip gryzciau kruvinom rankom,akyse sutrukineja pirstai. Tai kas liktu is tu ziedu,jei jie pastoviai ragautu mano kremus,tepalus ir visa kita... O kaip bus su vestuviniu ziedu nezinau. Bet manau,kad namuose vistiek nenesiosiu,kam gadinti ziedo grozi. Jei vyrui nesvarbu,kokia mano pavarde,tai jam nebus svarbu,ar namie as su ziedu. Jam svarbu,kad teisiskai busiu zmona. Kiek nedaug jam reikia smile.gif
Atsakyti
festina lente, tai pavardes nekeiti? blink.gif ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Ismiegojau iki 11 doh.gif Dabar kaip trenkta jauciuosi biggrin.gif

QUOTE(sachar @ 2012 11 28, 11:33)
festina lente, tai pavardes nekeiti?  blink.gif  ax.gif


Nea,nekeiciu smile.gif Atrodo jau buvau rasius,kad nekeisiu pavardes.
Atsakyti
Sveikos, as siandien anksciau atsikeliau, anksti pradedu diena, eisiu ir as treniruotis biggrin.gif

Nespeju jusu normaliai paskaityti, dienos suplanuotos minutem..

Elegantiskai sninga, as ir turejau galvoj tik fizini kruvi. Protinis darbas dar labiau skatina visokius negerus apmastymus, bent jau man.. smile.gif mane protinis darbas ir siaip dvigubai labiau sekina nei fizinis smile.gif
O kad draugui, suzadetiniui, nezinau, kaip vadini, as visada vadinau vyru, cia ir bendrai tinka, vis tiek vyras biggrin.gif beveik 30 ir nori seimos, o tu dar ne, tai man atrodo jam tas toks netikslumas, noras kazkur pagyventi dar, "pasibastyti" kol jauni irgi gali reikalauti titanisku pastangu, bet visgi sutinka tai daryti.. smile.gif

Festina lente, neroodysiu biggrin.gif blush2.gif tokie dalykai man labai brangus ir asmeniski, budavo, kai eidavau su kokia drauge susitikt, ar moksluose, nusukdavau i vidine rankos puse, kad neziuretu ir nepavydetu unsure.gif nenoriu nieko izeisti smile.gif Idomu, kodel pavardes nusprendei nekeisti smile.gif man grazu ir kai prideda vyro, ypac, jei vyro pavarde trumpa ir nereikia darytu tu -ieniu, sito neuzskaitau, amerikietiskas budas geriausias biggrin.gif

Begu galva vedint, matau, Lietuvoj ziema dar neateina pas jus, vyras ziauriai pasiilgo sniego jau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Ina: 28 lapkričio 2012 - 14:08
QUOTE(I.Ina @ 2012 11 28, 15:02)
Festina lente, neroodysiu biggrin.gif  blush2.gif tokie dalykai man labai brangus ir asmeniski, budavo, kai eidavau su kokia drauge susitikt, ar moksluose, nusukdavau i vidine rankos puse, kad neziuretu ir nepavydetu unsure.gif nenoriu nieko izeisti smile.gif Idomu, kodel pavardes nusprendei nekeisti smile.gif man grazu ir kai prideda vyro, ypac, jei vyro pavarde trumpa ir nereikia darytu tu -ieniu, sito neuzskaitau, amerikietiskas budas geriausias biggrin.gif



Nerodyk,as tik siaip pasmalsavau mirksiukas.gif Mano ziedas niekuo neipatingas,vyras zino mano griezta nusistatyma pries deimantus,tai ir nepirko tokio. Taip kaip ir niekad nepirkciau naturaliu kailiniu. Tiesiog man ju nereikia.

O del pavardes. As jau daugiau nei 30 m gyvenu su savo pavarde. Tiesiog neisivaizduoju saves su kita. Viena akimirka pagalvojau,kad imciau per bruksneli vyro pavarde. Bet musu abieju pavardes lietuviskos ir pakankamai ilgos. Klausiau jo,ka galvoja apie tai. Sake daryk kaip tau patogiau,bet dvigubos pavardes ideja jam nelabai. Tai ir pasilikom prie tos minties,kad pasilieku kaip yra ir viskas. Ir abiems gerai,o ka galvoja kiti,mums maziausiai rupi. Kai pildem prasymus santuokos registravimui,tai moteris irgi labai nustebo,kad pasilieku savo pavarde. Pradejo pasakoti,kad bet kada galesiu pasikeisti. Nzn kaip issireiksti,as ne is tu,kurios didziuojasi,kad istekejo,didziuojasi,kad pavarde ne -aite.
Vestuviu skyrelyje suzinojau,kad negerbiu savo busimo vyro,nes neimu jo pavardes doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo festina lente: 28 lapkričio 2012 - 18:24
QUOTE(festina lente @ 2012 11 28, 18:23)
Vestuviu skyrelyje suzinojau,kad negerbiu savo busimo vyro,nes neimu jo pavardes  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif duoda vaizdu sm lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O jei vyras moters nori imt, jei jiems ta pavarde grazesne, paprastesne, tada isvis baisu? biggrin.gif Taip, neiprasta, bet zmones vis dar per siauro mastymo ir supratimo..

Zyzia maniskis, kad cia rasineju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(I.Ina @ 2012 11 28, 20:38)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif duoda vaizdu sm lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O jei vyras moters nori imt, jei jiems ta pavarde grazesne, paprastesne, tada isvis baisu? biggrin.gif Taip, neiprasta, bet zmones vis dar per siauro mastymo ir supratimo..

Zyzia maniskis, kad cia rasineju  blush2.gif


Tai jau tikrai,arba daryk kaip visi,arba tylek ir nesakyk nieko,nes sulauksi ne tik paaiskinimu,bet ir epitetu graziu doh.gif
Jus dar neplanuojat vestuviu? Nepamenu,bet atrodo jau irgi ne vienus metus esat kartu. O ir TA ziedeli turi.
smile.gif maniskis vis zada pats cia prisiregistruoti biggrin.gif Bet laiko neranda,tai gal kai i pensija iseis.
Atsakyti
Labas vakarėlis 4u.gif

Man šiąnakt baisiai nesimiegojo. Ir su keliais žmonėmis kalbėjau, tai sakė, kad irgi ilgai neužmigo. O sužinojau, kad pilnatis buvo doh.gif Lyg ir neturėtų veikti, bet veikia.

MB šiuo metu dar kalbos kursuose. Aš žadu pasimatyti su geru draugu ir pasveikinti jį su gimtadieniu. Darbo daug, namų tvarkyti nespėju, laukiu Kalėdų, tai gal bent kažkiek atsigausiu.
Papildyta:
QUOTE(I.Ina @ 2012 11 28, 15:02)
Elegantiskai sninga, as ir turejau galvoj tik fizini kruvi. Protinis darbas dar labiau skatina visokius negerus apmastymus, bent jau man.. smile.gif mane protinis darbas ir siaip dvigubai labiau sekina nei fizinis smile.gif
O kad draugui, suzadetiniui, nezinau, kaip vadini, as visada vadinau vyru, cia ir bendrai tinka, vis tiek vyras biggrin.gif beveik 30 ir nori seimos, o tu dar ne, tai man atrodo jam tas toks netikslumas, noras kazkur pagyventi dar, "pasibastyti" kol jauni irgi gali reikalauti titanisku pastangu, bet visgi sutinka tai daryti.. smile.gif

Begu galva vedint, matau, Lietuvoj ziema dar neateina pas jus, vyras ziauriai pasiilgo sniego jau biggrin.gif


Dėl fizinio visiškai sutinku drinks_cheers.gif Reikės kažką sugalvoti, nes sėdėjimas namie prie gero neveda.

Saviškio nevadinu vyru ar sužadėtiniu, vadinu arba vardu, arba čia rašau MB. Man kažkaip kitaip neįprasta kol kas wub.gif Ir vyru nenoriu vadinti, kol jis oficialiai ne vyras. Tiesiog taip.

Šeimos ir aš noriu. Bet man šeima ne popieriuje. Mes jau dabar, galima sakyti, šeima. Tiesiog nesame oficialiai to įteisinę, bet iš esmės tai juk gyvename kaip šeima. O bastytis MB mažiau nori negu aš. Mūsų šioj vietoj kažkiek skirtingi charakteriai. Jis mėgsta ramybę ir aiškumą, o man aiškumas yra boring. Na, aišku, yra sričių, kur ir aš noriu aiškumo (pvz., darbas), bet šiaip asmeniniame gyvenime labai mėgstu ekspromtą ir naujoves. Dėl to man visai nebaisu kur nors išvažiuoti (net jei reiktų vienai, gal truputį drebėtų kinkos, bet įdomumas turbūt nugalėtų baimę), išbandyti kažką naujo. O MB stabilesnio charakterio. Bet juk išvažiavimas, jei mums pavyks, nereikš, kad nuo to pasidarysime mažiau šeima. Tai tik vietos pakeitimas, o santykius nesvarbu kur, bet juk kuriame tik dviese 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(festina lente @ 2012 11 28, 19:23)


Kaip juokinga ir graudu dėl tos pagarbos biggrin.gif doh.gif Man tai išvis atrodo tokia smulkena... Na, gal nebent kas nors dėl grožio pakeist nori, bet tik tiek.

Aš kol kas negalvoju, ką imsiu, ir tikrai nesuksiu dėl to galvos. MB mama truputį gal konservatyvesnė šiuo klausimu, bet tai jos problemos. Man kol kas gražiausias variantas būtų imti jo pavardę, bet ne -ienė, o -ė, nes jo pavardė gana ilga, o tik su -ė galūne kažkiek sutrumpėtų. Tuo pačiu neskambėtų kvailai ar juokingai, būtų normali pavardė, tik su -ė.

O kad kažkam juokinga, kad moters pavardė ir ištekėjus -aitė, na tai ką aš žinau. Sveiki atvykę į viduramžius doh.gif Kitaip nepasakyčiau.

sachar, kaip jauties po tiek dienų šventimo? 4u.gif

Kažkur dingo abiga. Tikėkimės, neserga 4u.gif

Beje, labai pasiilgau Kliamkos ir *Mirabellos*, jų nuotykiai mane dažnai pralinksmindavo. Gal žinot, kaip jos gyvena ir kaip jų draugystės? Būtų smagu, jeigu kada merginos čia užsuktų, visos taip laukiamos 4u.gif

Beje, kitoje temoje skaičiau, kad ir solitude susižadėjo. Labai nuoširdūs sveikinimai, jei dar užsuki mus paskaityti 4u.gif Pasirodo, ne taip jau mažai draugysčių šiame skyrelyje laimingai išlaikė išbandymus atstumu.

I.Ina, pas mus dabar daug lyja, apsiniaukę ir vėjuota. Bet jau nuo savaitgalio pradės šalti ir žada baltos žiemos pradžią. Aš irgi laukiu sniego labai wub.gif Man daug gražiau nei balos aplink. Ir šviesiau. Gyvendama NL labai pasiilgdavau sniego.

Beje, kaip tau sekasi prisitaikyti prie tenykštės kultūros? Kaip atrodo tavo dienos? Ko pasiilgsti labiausiai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 28 lapkričio 2012 - 20:21