Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą.

As tai greit nusilakstysiu, o tik ipusejo pirma savaite po atostogu doh.gif Sestadieni laukia konkursas, tai kas diena repetuojam, o snd dar sumastem panaudoti dovanu kupona kur laipioti sienom saleje (na tarsi olom ten su ta mintim), tai tik db grizau. Sekmadieni i sokiu seminara einu - doanu gavai nuo merginu wub.gif o kadangi nuo pirmadienio savaitele pavaduosiumokytoja, tai turiu dar per sia sav ismokti 2 naujus sokius, plius savo grupes soki dar viena, kuri per atostogas praleidau doh.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 11 28, 19:23)
Vestuviu skyrelyje suzinojau,kad negerbiu savo busimo vyro,nes neimu jo pavardes  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

doh.gif Nu bet ir mastymas... man ir kazkaip su pavardem dilema, na ne tiek ar imti vyro, bet rusai neskirsto visokiu tu -aite -iene, tai man tas -iene visai nepatinka, bet su -e ne visos pavardes graziai skamba g.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 11 28, 21:18)
MB šiuo metu dar kalbos kursuose.

Ir vyru nenoriu vadinti, kol jis oficialiai ne vyras. Tiesiog taip.

sachar, kaip jauties po tiek dienų šventimo? 4u.gif

Asvel uzsiregistravau i kursus, nuo grodzio pradesiu, dar data nenustatta, bet jau zingsni zengiau ir uzsiregistravau ax.gif

As ir tokios nuomones drinks_cheers.gif

Na tik 3 dienos, cia da ne baisu :hihihi; siaip viskas gerai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 11 28, 20:18)
I.Ina, pas mus dabar daug lyja, apsiniaukę ir vėjuota. Bet jau nuo savaitgalio pradės šalti ir žada baltos žiemos pradžią. Aš irgi laukiu sniego labai wub.gif Man daug gražiau nei balos aplink. Ir šviesiau. Gyvendama NL labai pasiilgdavau sniego.

Beje, kaip tau sekasi prisitaikyti prie tenykštės kultūros? Kaip atrodo tavo dienos? Ko pasiilgsti labiausiai? 4u.gif


As tai gal ir pasiilgau ziemos, bet vienai dienai, gal net valandai biggrin.gif labai nemegstu salcio smile.gif

O cia lengvai prisitaikau, tik su kalba buvo sunkiau, nes daugiau bendrauju rusiskai, angliskai Lietuvoj nera su kuo, tai pasimirsta smile.gif

Nieko nepasiilgstu, sunkus Lietuvoj gyvenimas is tiesu buvo....nors ir cia daug dirbu, mokausi....suniuko pasiilgstu smile.gif o Lietuvoj nebent paatostogauti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(festina lente @ 2012 11 28, 19:59)
Tai jau tikrai,arba daryk kaip visi,arba tylek ir nesakyk nieko,nes sulauksi ne tik paaiskinimu,bet ir epitetu graziu  doh.gif
Jus dar neplanuojat vestuviu? Nepamenu,bet atrodo jau irgi ne vienus metus esat kartu. O ir TA ziedeli turi.
smile.gif  maniskis vis zada pats cia prisiregistruoti  biggrin.gif Bet laiko neranda,tai gal kai i pensija iseis.

Apie vestuves nenoriu kalbeti biggrin.gif

Maniskis irgi grasina biggrin.gif nu jeigu jau taip, tai leisiu naudotis savo profiliu lotuliukas.gif Bet is tiesu reiktu maziau cia lankytis, kai tiek darbu turiu..siandien laisvesne diena, o nuo rytojaus sviesos nematysiu per darbus.. unsure.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2012 11 28, 21:45)

As noriu saviski sokst ismokyt, kartu ismokt graziai, idomu, ar pavyks mums biggrin.gif o ir atrodom idomiai kartu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Ina: 28 lapkričio 2012 - 22:10
Labas rytas 4u.gif

Kokie įdomūs jūsiškiai, kad norėtų čia forume prisiregistruot ir rašyt. Aš savo čia ir su botagu nepriversčiau ateiti doh.gif Sėdėti moterų forume jam turbūt būtų košmaras. O man tai dėl to nieko nesako. Kai būnam kartu, aš čia dažniausiai ir nerašau, tik retkarčiais. Nei jis kiša snapą, nei jam įdomu lotuliukas.gif

I.Ina, o ką tu ten mokaisi?

Prašau idėjų iš jūsų 4u.gif wub.gif MB gimtadienis jau poryt. Šiandien neturėsu laiko nieko nupirkt, tik rytoj. Bet visiškai nesugalvoju, ką. Kažkokia minčių krizė. Kvepalus, šaliką, megztuką, stalo žaidimus jau esu dovanojusi, tai nebenoriu kartotis. Ką dar be to galima padovanot, a? Jis yra programuotojas (kompiuterinis žaidimas netiks, nežaidžia tokių, komp. žaisliukų irgi ne per labiausiai mėgsta), domisi visokiais meistravimais ir statybomis. Apie pastaruosius aš neturiu žalio supratimo, nes man visiškai neįdomu, tai nieko susijusio nesugalvoju... Galvojau apie sąsagas, bet jam labai retai reikalinga oficiali apranga, tai irgi persigalvojau. Ką patartumėt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 11 29, 12:44)
Prašau idėjų iš jūsų 4u.gif  wub.gif MB gimtadienis jau poryt.  Ką patartumėt? verysad.gif

O nenori koki "konstruktoriu" padovanoti? Na kai is mediniu detaliu laivus pvz susideti susiklijuoti galima ar pan? unsure.gif O as kaledom MB masazu knyga padovanosiu, jis masazus megsta, tai palei ja mokinsius ir ji lepinsiu kartais blush2.gif
Atsakyti
Labas,mergaites 4u.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 11 29, 12:44)

Kokie įdomūs jūsiškiai, kad norėtų čia forume prisiregistruot ir rašyt.



Tai cia juokas,kai papasakoju kas cia dedasi,tai sake turbut nereiktu kitu pramogu ieskoti,ir namie,ir moketi nereikia biggrin.gif Ipatingai linksma vestuviu skyrelyje lotuliukas.gif Arba nusiunciu kokia nuoroda,ar paveiksliuka,tai zino,kas SM radau. Zodziu cia kaip akropolis,pramogu sostine biggrin.gif
Tiesa,yra ir vyrisku temu cia,apie auto ir net namu statyba,ir daug visokiu.

Del dovanos tai nzn ka patarti. Mes dazniau kazka nuveikiam kartu,kazkur einam,paciu dovanu nesureiksminam. O kodel pasilikai paskutinei akimirkai sita reikala?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo festina lente: 29 lapkričio 2012 - 12:08
Sachar, ačiū 4u.gif Galvoju apie konstruktorių. Daugiau nebelabai ką sugalvoju... Nors jis namie ir taip turi ką konstruot. Dabar sėdmaišį gamina lotuliukas.gif

festina lente, atidėjau, nes man dovanas rinkti tikra kančia. Visada atidedu visas dovanas paskutinei minutei doh.gif O po to reikia jau suktis iš padėties. Kartu dovanoti žadu per Kalėdas kažką, o gimtadiniui noriu asmeninės dovanos, kas jam tikrai patiktų. Tik kad minčių badas kažkoks man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 11 29, 13:06)
Zodziu cia kaip akropolis,pramogu sostine  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Prajuokinai
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sachar, tik grizai ir jau i darbu sukuri isisukai - saunuole, kad taip esi atsidavus sokiams 4u.gif I anglu kursus uzsirasei?

Elegantiskai sninga, man irgi sunku buna sugalvot dovana MB. Jam patinka technologijos, statybos reikmenys, o apie tai as nieko neismanau, todel kartais kokia proga tenka issisukt ir su pyragu, svarbu, gamintu su meile smile.gif Greit Kaledos, reiks irgi ka galvot. Mielai padovanociau ka is drabuziu, bet bijau prasaut su dydziu doh.gif Festina lente pasiulymas kur nors iseit kartu geras, bet maniskis nemegsta, tad sis variantas atkrenta. Tad as irgi suksiu galva.
Aciu uz zinias apie Solitude, smagu, kad ir jinai susizadejo thumbup.gif
Kliamka is musu jau pabegus, issiskyre ju keliai rolleyes.gif O Mirabella berods buvo pasirodyius po savo keliones ir sake, kad nieko nebus greiciausiai, bet nuo to laiko ir nepasirodo. Bent kiek as pamenu is to, ka rase unsure.gif
Sveika as, neskaitant jau praeinnacios slogos. Pastaruoju metu visai negaudavau demesio is MB, atrode, kad tik as domiuosi jo gyvenimu, tai truputi liudna buvo, pasirodo, keleta sunkiu ilgu operaciju pastaruoju metu turejo, o dar ir miego trukumas.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 11 29, 21:39)
Sachar, tik grizai ir jau i darbu sukuri isisukai - saunuole, kad taip esi atsidavus sokiams  4u.gif I anglu kursus uzsirasei?

Greit Kaledos, reiks irgi ka galvot. Mielai padovanociau ka is drabuziu, bet bijau prasaut su dydziu  doh.gif 

Pastaruoju metu visai negaudavau demesio is MB, atrode, kad tik as domiuosi jo gyvenimu, tai truputi liudna buvo, pasirodo, keleta sunkiu ilgu operaciju pastaruoju metu turejo, o dar ir miego trukumas.

Na o ka dar veikti, negi namie sedeti? mirksiukas.gif As jau 2 men mokinaus pries tai, bet del atostogu nutraukiau, o dabar vel pradesiu ax.gif

O tu nupirk likus keliom dienom iki kaledu, nes preke galima grazinti per 14 dienu nuo pirkimo mirksiukas.gif Tai apkeisi, jei ka ax.gif

Bet kantriai laukei? blink.gif Nes as tai triuksma keliu tokiais atvejais, karstakose esu blush2.gif
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif

As savo brangiausiam vestuviu proga paruosiau tokia dovanele mazyte,isgraviruota Zippo ziebtuveli su mano foto ir antspaudu,ka tik susituoke ax.gif Rukorius jis,tai kasdien naudos ir matys mane biggrin.gif
http://www.fotopakab...ub/default.aspx
Atsakyti
Sachar, pati emiaus iniciatyvos ir jauciau, kad kazkas negerai, bet dar kol prisipazins schmoll.gif Jei pradeciau del to pyktis, jauciu, kad pasikarsciuotume ir ziauriai susipyktue, kam to reikia. Juolab, zinau, kad jis tikrai sunkiai dirba. Del to ir nenoriu, kad imtus jis papildomu budejimu.
Ir kaip tie anglu kursai, duoda realios naudos nuvaziavus i sali, bendraujant ir pan.?

Festina lente, gera dovana, tikrai daznai matys zmona thumbup.gif Bet siaip pagalvojus, del MB dziaugiuos, kad neruko, is savo mamos nepereme iprocio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 11 30, 13:46)
ei pradeciau del to pyktis, jauciu, kad pasikarsciuotume ir ziauriai susipyktue, kam to reikia. Juolab, zinau, kad jis tikrai sunkiai dirba.

Ir kaip tie anglu kursai, duoda realios naudos nuvaziavus i sali, bendraujant ir pan.?

Kad man tavo kantrybe... blush2.gif

Na neteko ismeginti, bet dar pati pradzia, tai ir naudos nelabai ir pajauciau ax.gif
Atsakyti