Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą.

QUOTE(aromaaa @ 2014 03 12, 23:13)
Ei, mergickos, ko taip nutilusios? smile.gif kaip sekas laukt saviskiu?

Nutilau, nes likau viena diskutuoti biggrin.gif O saviškiu laukiam, laukiam. Jau kita menesį maniškis turi grįžti smile.gif
Atsakyti
Prisimenu, kai artimai pabendravus mėnesį, aš išvykau visai vasarai dirbti į kitą šalį. Kaip baisu buvo iš pradžių, kad nesulauks, kad nusibos... bet daug šnekėjom, beveik kas dieną susirašinėjom, siuntinėjom nuotraukas vienas kitam ir sulaukėm dienos, kai grįžau. Kartu esam iki šiol smile.gif
Atsakyti
Maniškis jau ryt grįžta. 4u.gif thumbup.gif po trijų mėnesių laukimo... rolleyes.gif
Atsakyti
Smagu, kuriam laikui grizta? 4u.gif

MB greitu metu planuoja isvykt kazkur menesiui, tai labai nenoriu. Zinau, kaip letai laikas eina be jo. Guodzia tik tai, kad po to kartu paatostogaut turetume ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ateinu ir pasigirti, ir pasiguosti. Grizo maniskis. Jau visam laikui. Pagaliau... smile.gif bet jau spejom susipykt. Likimo ironija? Nezinau, bet turbut isvada ta, jog santykius gadina tikrai ne atstumai schmoll.gif
Atsakyti
uh, ir aš prisijungiu prie jūsų gretų 4u.gif
Atsakyti
Ar dar liko čia laukiančių? 4u.gif
Atsakyti
Yra yra 4u.gif
Atsakyti
Mažas būrelis belikęs blush-anim-cl.gif sugalvojau paieškot likimo draugių,gal bus lengviau kartu laukt unsure.gif
Atsakyti
Man dar mėnuo liko laukti verysad.gif o kiek tau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2014 09 03, 22:56)
Man dar mėnuo liko laukti  verysad.gif  o kiek tau?  4u.gif

Mėnuo nedaug,nors jau pats sunkiausias laikas.. unsure.gif aš galima sakyt mb dar neišleidau,bet jau atskirai būnam (Lt skirtinguose miestuose) o kai išleisiu toliau,tai geriem dviem mėnesiams,iki švenčių iškart unsure.gif


Atsakyti
Aš pastoviai išleidžiu dviems mėnesiams, labai sunku, bet ko nepaauskosi dėl geresnio gyvenimo verysad.gif o jūsų pirmą kartą išvažiuoja?
Atsakyti