Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą.

QUOTE(Jonete @ 2014 09 06, 00:44)
Aš pastoviai išleidžiu dviems mėnesiams, labai sunku, bet ko nepaauskosi dėl geresnio gyvenimo  verysad.gif  o jūsų  pirmą kartą išvažiuoja?

Oi tik prašom be jokių "Jūsų" bigsmile.gif 4u.gif

aš su sb neilgai esam kartu,bet jis jau senai važinėja. Dažniausiai po 3 mėnesius išbūna,paskui 1 mėnuo namie. Tad aš dar naujokė galima sakyt smile.gif tai labai sunku suprast kaip galima išvažiuot,palikt čia viską ir būt ten dėl pinigų. Kai pradėjom bendraut,jis jau buvo išvykęs,tad laukiau jo apie 2 mėnesius,kol grįš. Dabar vėl panašiam laikui išleisiu. Na vis ne 3.

O TB jau senai važinėja? Ilgai planuoja dar tęst tokias keliones? 4u.gif
Atsakyti
Spalį bus metai kaip važinėja ir 8 metai kaip kartu esam, prieš mėnesį susituokėm wub.gif man labai sunku, tačiau norim savo būsto, todėl turim aukotis ir kentėti.. Jis išvažiuoja 2 mėnesiams ir grįžta tik savaitei verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2014 09 06, 09:56)
Spalį bus metai kaip važinėja ir 8 metai kaip kartu esam, prieš mėnesį susituokėm  wub.gif man labai sunku, tačiau norim savo būsto, todėl turim aukotis ir kentėti.. Jis išvažiuoja 2 mėnesiams ir grįžta tik savaitei  verysad.gif

kaip trumpai grįžta verysad.gif ilgai dar planuoja važinėt? Kartu nesinori išvažiuot su juo? 4u.gif smagu dėl vestuvių,sveikinimai 4u.gif 4u.gif

Va va,man labai sunku buvo suprast kaip galima palikt čia viską,ypač jausmus/meilę ir ją iškeist į kažkokius materealius dalykus (na vistiek dėl pinigų ten važiuojama..). Bet jau lyg susitaikiau su ta mintim,jog kitaip nebus,sb neprisirišiu prie šono,kad būtų su manim. Svarbu tik,kad dar būtume kartu,kai tos kelionės baigsis,kad išlaukt tą laiką 4u.gif

TB dar ilgai planuoja važinėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidos: 06 rugsėjo 2014 - 10:05
Jei kartu važiuoti,tai man reikėtų kalbą išmokti, beto turiu gana gerą darbą Lietuvoje, kurio ilgai siekiau ir dėl kokios valytojos darbo užsienyje nenoriu visko mesti, nors jaučiu uždirbčiau dvigubai užsienyje biggrin.gif
Kiek ilgai važinėsis nežinau, nors jis labai nori grįžti į Lietuvą ir čia gyventi, nekenčia tokio gyvenimo, bet jaučiu, kad to nebus, nes jis nebesugebės dirbti už lietuvišką atlyginimą..
Tai dabar gyvenam šia diena ir nekalbam apie ateities planus, nes sunku dar ką tiksliai planuoti, nes reikia laiko, kad būtų stabilus darbas, santaupų tūrėtumę ateičiai, jei sumastyčiau važiuoti pas jį...
O tu neplanuoji pas savąjį važiuoti?
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2014 09 06, 11:58)
Jei kartu važiuoti,tai man reikėtų kalbą išmokti, beto turiu gana gerą darbą Lietuvoje, kurio ilgai siekiau ir dėl kokios valytojos darbo užsienyje nenoriu visko mesti, nors jaučiu uždirbčiau dvigubai užsienyje  biggrin.gif
Kiek ilgai važinėsis nežinau, nors jis  labai nori grįžti į Lietuvą ir čia gyventi, nekenčia tokio gyvenimo, bet jaučiu, kad to nebus, nes jis nebesugebės dirbti už lietuvišką atlyginimą..
Tai dabar gyvenam šia diena ir nekalbam apie ateities planus, nes sunku dar ką tiksliai planuoti, nes reikia laiko, kad būtų stabilus darbas, santaupų tūrėtumę ateičiai, jei sumastyčiau važiuoti pas jį...
O tu neplanuoji pas savąjį važiuoti?

O į kur TB važinėja? aišku,jei yra geras darbas čia,dėl valytojos darbo neapsimoka ten važiuot,geriau jau čia būt,nors man atrodo aš vistiek lėkčiau ten,kad būt kartu blush2.gif Aš irgi galvoju,kad mb nebegalės dirbt čia už tokius atlyginimus,kokie yra dabar,na bet ten dirbti irgi negalės visą gyvenimą,tad privalės grįžti ir prisitaikyt. Aš norėčiau pas jį važiuot,bet nėra galimybių kol kas. Ir jis nori,kad aš atvažiuočiau,bet su darbu sunku netik LT jau rolleyes.gif
Atsakyti
Į Švediją važinėja, nors visi švedai moka anglų kalba, tačiau geresniam darbui reikia būtinai švedų kalbos. Bet pagalvojus, tai realiai galėčiau ir rytoj susikrauti lagaminus ir išvykti, neturiu, kas mane laikytų Lietuvoj, galiu gyventi bet kur biggrin.gif bet be darbo ten sedėti nėra jokios prasmės, nes pragyvenimas gana brangus..
O TB kur važinėja?
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2014 09 06, 12:32)
Į Švediją važinėja, nors visi švedai moka anglų kalba, tačiau geresniam darbui reikia būtinai švedų kalbos. Bet pagalvojus, tai realiai galėčiau ir rytoj susikrauti lagaminus ir išvykti, neturiu, kas mane laikytų Lietuvoj, galiu gyventi bet kur  biggrin.gif bet be darbo ten sedėti nėra jokios prasmės, nes pragyvenimas gana brangus..
O TB kur važinėja?

MB į Norvegiją 4u.gif situacija irgi tokia pat,galiu krautis lagaminus ir kartu važiuot,bet pragyvenimas irgi kainuoja,o be darbo neišbūčiau ten ilgai jau vien dėl nieko neveikimo per dienas,kol b darbuojasi. Sutampa situacija mūsų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidos: 06 rugsėjo 2014 - 12:08
jo sutampa 4u.gif ir kiek pasižiuriu daugumoje šeimų yra panaši situacija, kad kažkas yra užsienyje, jau nėra nuostabos kur nors svetur išgirsti lietuviškai kalbant biggrin.gif . Ir jaučiu po euro įvedimo dar daugiau emigruos.
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2014 09 06, 13:22)
jo sutampa  4u.gif ir kiek pasižiuriu daugumoje šeimų yra panaši situacija, kad kažkas yra užsienyje, jau nėra nuostabos kur nors svetur išgirsti lietuviškai kalbant  biggrin.gif . Ir jaučiu po euro įvedimo dar daugiau emigruos.

Tai aišku,lietuvių pilna visur rolleyes.gif aš labai buvau prieš emigraciją,buvau patriotė šalies,kol nesutikau B. Dabar pasitaikius pirmai progai tikriausiai lėkčiau krautis lagaminų
Atsakyti
Minėjai,kad neilgai su TB esat kartu, tai nebūtų baisu viską metus važiuoti į svetimą šalį ir būti priklausomai nuo jo? 4u.gif
Žiūriu tik mes dvi čia diskutuojam, nejau likimo draugių daugiau nėra šiuo metu? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

na, as siuo metu dziaugiuos MB ir turbut iki pavasario jis dar bus Lt, bet situacija su atstumu puikiai pazistama, LT irgi netrumpa laika draugavom per atstuma, nes dirbo kitam mieste 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif

Visada yra tu, laukianciu. Mes taip gyvenam jau 7 metai mazdaug. Isvaziuoja 2 menesiams, gryzta 2 savaitems i namus. As nuvaziuoju pabuti, bet ne daznai ir tik porai savaiciu. Nors cia nedirbu, bet ir ten gyventi negaliu. Man netinka klimatas, didmiescio uzterstas oras ir daug visokiu panasiu problemu.

Abiga labai dziaugiuosi, kad istirpo atstumas tarp jusu. Kaip jums sekasi?

Kazin kaip sekasi kitoms is musu senojo ratelio, kurios isgyveno laukimo etapa ir dziaugiasi kasdien matydamos savo brangiausius zmones.
Atsakyti