Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių žiedas

O aš sužadėtuvių žieduką išsirinkau pati kartu su MB rolleyes.gif o vakare tik sužinojau kokia proga man jis skirtas ir užmautas ant pirštelio. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inte @ 2006 12 08, 00:12)
O aš sužadėtuvių žieduką išsirinkau pati kartu su MB  rolleyes.gif  o vakare tik sužinojau kokia proga man jis skirtas ir užmautas ant pirštelio.  thumbup.gif

O sveikinu, kada vestuves??? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
as tai irgi jau turiu thumbup.gif wub.gif , bai grazutis, pirkome ir rinkomes kartu, dabar laukiu kada uzmaus vestuvini wub.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welkom1: 08 gruodžio 2006 - 10:05
QUOTE(welkom1 @ 2006 12 08, 11:02)
as tai irgi jau turiu thumbup.gif  wub.gif , bai grazutis, pirkome ir rinkomes kartu, dabar laukiu kada uzmaus vestuvini  wub.gif  thumbup.gif  mirksiukas.gif

O as dar neturiu nei to nei to, bet vis laukiu laukiu vistiek kazkada uzmaus, jauciu kad tuoj 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2006 12 08, 12:07)
O as dar neturiu nei to nei to, bet vis laukiu laukiu vistiek kazkada uzmaus, jauciu kad tuoj  4u.gif  4u.gif


As tai pati prisiprasiau blush2.gif , jis pirko sau subuferi, tai sakau ka man nupirksi..., tai paprasiau zieduko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2006 12 08, 10:48)
As tai pati prisiprasiau  blush2.gif , jis pirko sau subuferi, tai sakau ka man nupirksi..., tai paprasiau zieduko  blush2.gif


Saunuole thumbup.gif thumbup.gif

Maniskis tai romantiskai pasipirso wub.gif kaip ir priklauso blush2.gif Kadangi neturiu tevo, tai atsiklause mano Broliuko ar jis atiduotu mano ranka ir sirdi jam, o paskui pridege zvakuciu, papilste burbuliuku, priklaupe visu daugu akivaizduoje ir paklause ar tekesiu uz jo wub.gif wub.gif Dar dabar pamenu kaip sirdele suvirpejo ir dziaugsmo asaros patvino blush2.gif Na o drauges aisku puole ziedo apziurineti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2006 12 08, 16:53)
Saunuole thumbup.gif  thumbup.gif

Maniskis tai romantiskai pasipirso wub.gif kaip ir priklauso blush2.gif Kadangi neturiu tevo, tai atsiklause mano Broliuko ar jis atiduotu mano ranka ir sirdi jam, o paskui pridege zvakuciu, papilste burbuliuku, priklaupe visu daugu akivaizduoje ir paklause ar tekesiu uz jo wub.gif  wub.gif Dar dabar pamenu kaip sirdele suvirpejo ir dziaugsmo asaros patvino blush2.gif Na o drauges aisku puole ziedo apziurineti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Saunuolis tavo busimas vyras, ant ranku toki tik ir nesiot 4u.gif
kaip pasakoj
Atsakyti
Nesuprantu visai, vienos vienaip kitos kitaip sad.gif

Aš nešioju ant dešinės rankos, o po vestuvių nešiosiu abu ant to paties piršto (nes man grazu du, jau matavaus, ir be to ant kito kurio nors piršto netinka, nei ant tos pacios rankos nei ant kitos)
Papildyta:
QUOTE(inte @ 2006 12 07, 23:12)
O aš sužadėtuvių žieduką išsirinkau pati kartu su MB  rolleyes.gif  o vakare tik sužinojau kokia proga man jis skirtas ir užmautas ant pirštelio.  thumbup.gif


Mes irgi žiūrinėjom kažkada, jis suprato kokie man patinka ir pasipiršo po kažkiek laiko.
Na, galima sakyti, pataikė mirksiukas.gif
Jis nestandartiškas,su iškilumu, todėl būna dienų, kad užknisa biggrin.gif bet patrinu, tas auksas ir akutes pradeda blizgėt, ir aš susilydau kaip šarka ir vel pradeda patikt biggrin.gif

Nors, pastaruoju metu aš jo jau nebejaust pradėjau (nors žiema, pirštines reik nešiot, bet kažkaip pripratau, o praejo jau daugiau nei metai smile.gif ).


va, nelabai matos, kazkada nufotkinau, tingiu is naujo smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 10 gruodžio 2006 - 23:18
As manau, kad tradicija atejo ir svetur, tai ir reiktu nesioti pagal ta tradicija- suzadetuviu su vestuviu kartu, nebent jie visiskai nederes tarpusavy. kadangi mes planuojame vestuvinius visiskai lygius, be jokiu raiziniu, be akuciu ir pan ir t.t., tai manasis suzadetuviu , manau, deres su vestuviniu, nes suzadetuviu ziedelis tas "tradicinis"- deimantas,kuri laiko sieneles wub.gif wub.gif wub.gif
Beje, jis man labai svarbus, nei trupucio ne maziau svarbus uz vestuvini ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2006 12 08, 16:53)
Saunuole thumbup.gif  thumbup.gif

Maniskis tai romantiskai pasipirso wub.gif kaip ir priklauso blush2.gif Kadangi neturiu tevo, tai atsiklause mano Broliuko ar jis atiduotu mano ranka ir sirdi jam, o paskui pridege zvakuciu, papilste burbuliuku, priklaupe visu daugu akivaizduoje ir paklause ar tekesiu uz jo wub.gif  wub.gif Dar dabar pamenu kaip sirdele suvirpejo ir dziaugsmo asaros patvino blush2.gif Na o drauges aisku puole ziedo apziurineti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Kaip wub.gif romantiska thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inte @ 2006 12 07, 23:12)
O aš sužadėtuvių žieduką išsirinkau pati kartu su MB  rolleyes.gif  o vakare tik sužinojau kokia proga man jis skirtas ir užmautas ant pirštelio.  thumbup.gif



o kai rinkaisi ne trupucio nenutuokei, kokiai progai jis bus skirtas? g.gif
As tai tokius dalykus is tolo uzuodziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nenormali @ 2006 12 12, 16:51)
o kai rinkaisi ne trupucio nenutuokei, kokiai progai jis bus skirtas?  g.gif
As tai tokius dalykus is tolo uzuodziu  biggrin.gif




Mums asmeniškai tos sužadėtuvės nebuvo paslaptis rolleyes.gif Kokia dar gali būt paslaptis juk kalbiesi, planuoji ir pan. O tas pasipiršimas šiaip ar taip žinojau, kad bus, o tas žiedas, kuri irgi apžiūrinėjom irgi aišku buvo kam jis bus skirtas biggrin.gif Tik apsimetam kad šiaip sau vaikštom ir žiūrinėjam biggrin.gif
Atsakyti