Įkraunama...
Įkraunama...

Tenisas. Nuo kada?

QUOTE(Raile @ 2012 08 09, 13:39)
Ne visai, bet labai arti temos mirksiukas.gif  Mes planuojam į badmintoną, pas olimpinį trenerį Špelverį... Gal, kas daugiau info turite? Kur dabar jis treniruoja, nes ankstesnėje vietoje jau nebe... Nuo kelių metukų priima? Kainos?

va va, kaimynka irgi pas Špelverį užsimanė...Aš irgi pas jį lankiau beveik prieš 30 metų Drobės gatvėje..norėčiau ir dukrą vest, ale....nežinau, nei kur, nei kaip... verysad.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif ,

kur geriau 5 m. vaiką Kaune leisti į lauko teniso treniruotes, ar labai skiriasi atskirose mokyklose kainos, treniruočių kokybė, bei kokį rekomenduotumėte trenerį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rola: 20 kovo 2013 - 10:36
QUOTE(Raile @ 2012 08 09, 13:39)
Ne visai, bet labai arti temos mirksiukas.gif  Mes planuojam į badmintoną, pas olimpinį trenerį Špelverį... Gal, kas daugiau info turite? Kur dabar jis treniruoja, nes ankstesnėje vietoje jau nebe... Nuo kelių metukų priima? Kainos?


http://www.badminton...x.php?m=4&kid=5
o jis vaikus treniruoja?
Atsakyti
Gal kazkieno vaikas lanke lauko tenisa Seb Arenije ? Idomu atsiliepimai. Mums spali sues 5m. Planuojame lankyti tenisa 4u.gif O gal rekomenduotumete geresne vieta, kur galima butu lankyti tenisa? 4u.gif
Atsakyti
Geresnės nėra. Mano vaikai lanko nuo pat akademijos atidarymo ir lankys.
Atsakyti
gal kas atnaujintu info: kur gerai zaisti tenisa vaikams?
Atsakyti
QUOTE(raiva @ 2014 08 15, 19:52)
gal kas atnaujintu info: kur gerai zaisti tenisa vaikams?


Man irgi įdomu. Parašykit, kas susidūrėt su tenisu
Atsakyti
QUOTE(Iloncikas @ 2014 09 05, 17:00)
Man irgi įdomu. Parašykit, kas susidūrėt su tenisu

Mano sūnus jau 4m lanko Žalgirio sporto klube (Kaunas) pas trenerę Iloną.
Atsakyti
musishkis pradejo nuo 5-iu 4u.gif tiesa, ne LT 4u.gif
Atsakyti