Įkraunama...
Įkraunama...

Tenisas. Nuo kada?

Sveiki,kiek paskaitinejau si foruma,tai kalba eina tik apie lauko tenisa...gal kas Kaune lankot stalo tenisa,ydomu kur kaune uzsiima su vaikais nuo 5metu,kokios kainos,kokie trenerei,kur buna treniruotes...
Atsakyti
QUOTE(Bartukas&Lukute @ 2011 09 17, 23:36)
Sveiki,kiek paskaitinejau si foruma,tai kalba eina tik apie lauko tenisa...gal kas Kaune lankot stalo tenisa,ydomu kur kaune uzsiima su vaikais nuo 5metu,kokios kainos,kokie trenerei,kur buna treniruotes...


Siulau Jums uzvesti atskira tam tema ir tikrai sulauksit tiek klausimu tiek pasiulymu... 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikinukas lanko tenisa jau antrus metus,ir labai patenkintas,o ir teveliai patenkinti kad vaikas turi uzsiemima thumbup.gif
Mes pradejome lankyti nuo pirmos klases ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 28 rugsėjo 2011 - 18:59
sveikos, gal kas zinote daugiau info apie lauko tenisa vaikams klaipedoje?
Domejausi tennisstar ir prie onkologines ligonines. Gal yra dar kur mieste treniruotes,kazkaip nelabai randu info.Butu puiku ir apie kainas suzinoti smile.gif ir ar yra ne privaciu treniruociu?
Atsakyti
Sveiki, noreciau vesti vaika i lauko tenisa. Jam 5. Bet jis labai jau nori ir kiekviena diena praso,kad nori lankyti. Buvau tik apsiziureti teniso akademijoje. Brangoka. Gal dar kur Vilniuje zinot ir galit pasiulyti kur vaika nuvesti pasitreniruoti ir susipazinti su lauko teniso taisyklemis ir paciu zaidimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialondra @ 2012 06 30, 17:03)
Sveiki, noreciau vesti vaika i lauko tenisa. Jam 5. Bet jis labai jau nori ir kiekviena diena praso,kad nori lankyti. Buvau tik apsiziureti teniso akademijoje. Brangoka. Gal dar kur Vilniuje zinot ir galit pasiulyti kur vaika nuvesti pasitreniruoti ir susipazinti su lauko teniso taisyklemis ir paciu zaidimu?  4u.gif


Ieskokite ne akademijoje 4u.gif
Sales nuomoja daugybe geru treneriu ir daugelyje Vilniaus vietu. Dabar visi zaidzia lauke, tai nueikite prie kortu ir pakalbinkite.
Prie VRM kortai yra, zveryne yra, dar kur.. O ziema - kunigu seminarijoj nuomoja, lengvosios atletikos manieze...
Tik paieskoti reikia ir rasit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2012 07 01, 00:16)
Ieskokite ne akademijoje  4u.gif
Sales nuomoja daugybe geru treneriu ir daugelyje Vilniaus vietu. Dabar visi zaidzia lauke, tai nueikite prie kortu ir pakalbinkite.
Prie VRM kortai yra, zveryne yra, dar kur.. O ziema - kunigu seminarijoj nuomoja, lengvosios atletikos manieze...
Tik paieskoti reikia ir rasit  4u.gif



Aciu uz patarimus. Teko dometis keliais, bet kai kur man nepatiko. Na, paieskosiu dar, kad susitaupyti pinigeliu. Vistiek aciu uz pasiulymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialondra @ 2012 06 30, 16:03)
Sveiki, noreciau vesti vaika i lauko tenisa. Jam 5. Bet jis labai jau nori ir kiekviena diena praso,kad nori lankyti. Buvau tik apsiziureti teniso akademijoje. Brangoka. Gal dar kur Vilniuje zinot ir galit pasiulyti kur vaika nuvesti pasitreniruoti ir susipazinti su lauko teniso taisyklemis ir paciu zaidimu?  4u.gif

Nezinau kaip VLN, bent jau Kaune tai kiek girdejau tikrai nera labai brangu vaiku mokymas, jei neindividualus, o keleta vaikuciu is karto mokina. Yra treneriai kurie specialiai su vaikais dirba.
Bet ar neperanksti dar 5m?
Mes saviski buvom nuvede i bandoma treniruote, tai dar labai "grybukas" buvo. Sake geriau po kokiu poros meteliu pradet, kai i mokykla prades eit.
Nupirkau tokia vaikiska rakete, tai pasiemes i garazo siena kamuoliukus kartais padauzo, sako: "zaidziu tenisa" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2012 07 14, 21:38)
Nezinau kaip VLN, bent jau Kaune tai kiek girdejau tikrai nera labai brangu vaiku mokymas, jei neindividualus, o keleta vaikuciu is karto mokina. Yra treneriai kurie specialiai su vaikais dirba.
Bet ar neperanksti dar 5m?
Mes saviski buvom nuvede i bandoma treniruote, tai dar labai "grybukas" buvo. Sake geriau po kokiu poros meteliu pradet, kai i mokykla prades eit.
Nupirkau tokia vaikiska rakete, tai pasiemes i garazo siena kamuoliukus kartais padauzo, sako: "zaidziu tenisa"  biggrin.gif


Na gal cia nuo vaiko priklauso. Maniskis kelis sykius zaide su manimi lauko tenisa, tai atrodo atmusa neblogai, nors dar nesimokino normaliai ir baisia jis nori...na, paziuresiu kaip ten bus.... smile.gif bet aisku, kai maciau keturiu metuku tik sulaukusius atveda, tai tikrai nesamone mano nuomone....bet kiekvieno pasirinkimas cia jau smile.gif 4u.gif
O, beje VLN pasidomejus lauko teniso treniruotes vaikams kainuoja 200-260 Lt. na, nepigu mano galva....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lialondra: 15 liepos 2012 - 14:10
VTA kviecia vaikucius nuo 4 m (be abejo, pradzia zaidimo formos bus tokiems kleckams). Man idomu bus vis tik savo 'grybuka' nuvesti pabandyti. Ta energija vaiko per krastus liejasi, gal gi jam patiks toks intensyvus zaidimas. smile.gif

P.S. Negali zinoti kokius vaikus auginame, gal gi kylancias zvaigzdes biggrin.gif

TENISO 'GRYBUKAS' wub.gif
Atsakyti
Ne visai, bet labai arti temos mirksiukas.gif Mes planuojam į badmintoną, pas olimpinį trenerį Špelverį... Gal, kas daugiau info turite? Kur dabar jis treniruoja, nes ankstesnėje vietoje jau nebe... Nuo kelių metukų priima? Kainos?
Atsakyti
Mano panelytei 3.6. m. noretume ja leisti i tenisa gal žinote kur yra vilniuje ar ignalinoje ar utenoje? ir idomu nuo kiek metuku galima jau leisti žaisti tenisa?
Atsakyti