Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa apie viską

Aš jau, kaip nors, neleis likę 6 ir darbų milijonas sukiūžt, repetuoju mintyse, kai bus, kaip jausiuos, susitvarkysiu verysad.gif Ir kuo dabar labiau sunku, tuo langviau bus joms išvažiavus- pailsėsiu, turėsiu laiko tam, kam dabar neturiu, dičkiams daugiau laiko skirsiu smile.gif Nes sunku tai oi oi, ir fiziškai (Armanda PASTOVIAI ant rankų), triukšmas siaubingas nuo pat ankstaus ryto ( net tv pažiūrėt ramiai misija neįmanoma), cypimai, reikalavimai, ožygės masinės biggrin.gif wub.gif
Pasiilgsiu to verysad.gif wub.gif
Atsakyti
Dėl poilsio noro tai suprantu kuo puikiausia. Tai gi tu pusantro Žiogo turi ir tiek pat rūpesčių. Kitas kartas bus lengvesnis.
Atsakyti
sveikos naujuose metuose 4u.gif
na, metai nauji, problemos irgi naujos biggrin.gif Perskaičiau šypsenos777 problemas ir aš dėl panašių dalykų noriu rašyti, bet kiek kitų. Buvome išvykę į kelionę su draugais, na, tokie nauji draugai svetimame krašte. Jonei ir mažiui dėmesys buvo iš visų pusių. Mus su vyru erzino ir buvo rimtų pykčių su Jone dėl jos elgesio, t.y. visiškas mūsų ignoravimas ir buvimas tik su svetimais, mūsų negirdėjimas, mes nereikalingi, nes svetimi žaidžia, meiliai kalba, viską leidžia ir duoda, net kai pasiūlėm išsikraustyti Jonė susimąstė. Mažius viskas tvarkoj, pabūna, pasimėgauja dėmesiu ir atgalios pas mus, o Jonė tik pro kambario duris ir į mus net nereaguoja, sakyčiau, kad prieraišumo nėra. Kažkaip žiauriai nuvargau po šios kelionės psichologiškai, prašėme ir draugų, kad nebūtų tokie saldūs ir meilūs, žodžiu, gal aiškiai paaiškinau. Gal dar laiko mažokai, 1,5 metų kartu.
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2013 01 07, 08:18)
sveikos naujuose metuose 4u.gif
na, metai nauji, problemos irgi naujos biggrin.gif Perskaičiau šypsenos777 problemas ir aš dėl panašių dalykų noriu rašyti, bet kiek kitų. Buvome išvykę į kelionę su draugais, na, tokie nauji draugai svetimame krašte. Jonei ir mažiui dėmesys buvo iš visų pusių. Mus su vyru erzino ir buvo rimtų pykčių su Jone dėl jos elgesio, t.y. visiškas mūsų ignoravimas ir buvimas tik su svetimais, mūsų negirdėjimas, mes nereikalingi, nes svetimi žaidžia, meiliai kalba, viską leidžia ir duoda, net kai pasiūlėm išsikraustyti Jonė susimąstė. Mažius viskas tvarkoj, pabūna, pasimėgauja dėmesiu ir atgalios pas mus, o Jonė tik pro kambario duris ir į mus net nereaguoja, sakyčiau, kad prieraišumo nėra. Kažkaip žiauriai nuvargau po šios kelionės psichologiškai, prašėme ir draugų, kad nebūtų tokie saldūs ir meilūs, žodžiu, gal aiškiai paaiškinau. Gal dar laiko mažokai, 1,5 metų kartu.

Mažoka laiko, nors, rodos, jau ne tiek ir mažai. Mūsų dičkiukas visiškai saugus pasijuto tik po 2,5-3 metų. Mažylis daug greičiau smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2013 01 07, 09:18)
sveikos naujuose metuose 4u.gif
na, metai nauji, problemos irgi naujos biggrin.gif Perskaičiau šypsenos777 problemas ir aš dėl panašių dalykų noriu rašyti, bet kiek kitų. Buvome išvykę į kelionę su draugais, na, tokie nauji draugai svetimame krašte. Jonei ir mažiui dėmesys buvo iš visų pusių. Mus su vyru erzino ir buvo rimtų pykčių su Jone dėl jos elgesio, t.y. visiškas mūsų ignoravimas ir buvimas tik su svetimais, mūsų negirdėjimas, mes nereikalingi, nes svetimi žaidžia, meiliai kalba, viską leidžia ir duoda, net kai pasiūlėm išsikraustyti Jonė susimąstė. Mažius viskas tvarkoj, pabūna, pasimėgauja dėmesiu ir atgalios pas mus, o Jonė tik pro kambario duris ir į mus net nereaguoja, sakyčiau, kad prieraišumo nėra. Kažkaip žiauriai nuvargau po šios kelionės psichologiškai, prašėme ir draugų, kad nebūtų tokie saldūs ir meilūs, žodžiu, gal aiškiai paaiškinau. Gal dar laiko mažokai, 1,5 metų kartu.


ką galiu pasakyt, baigėsi kelionė, baigėsi draugų artumas ir jų peckiojimasis su svetimais vaikais. Labiau liūdina jūsų reikalavimų ignoravimas, ir draugų nesupratingumas, kad vaikai yra jūsų, kad juos auklėjat jūs, ir kad jie bendraudami su jūsų vaikais irgi turi laikytis tų ribų ir tų rėmų, kuriuos vaikams nustatėte jūs. Net jei jiems tai atrodo visiškai nesuprantama.
Taip būna, kad leidiesi nuo tų kalniukų. Dabar, regis, leidotės su pagreičiu. Yra vilties kad su pagreičiu lipsit ir aukštyn. Vis tiek, kad ir nuvargai, bet sau kažkokius atsakymus radai- ką reiktų pataisyti, reikalauti, pamatyti. Ir manau jog laiku viską pamatei ir pasitaisysit. Kitaip sakant čia tėtukas turėjo galų gale pamatyti, kad ne viskas yra taip gerai, ir ne vien tik Jonės mažumas yra didžioji problema. Nes tu vis gi sakydavai, kad tėtukas sako, ai visi taip daro, ai maža...Žodžiu nėr to blogo, kad neišeitų į gera smile.gif
Atsakyti
Ne taip seniai yra tekę bendrauti su viena globėja, kuri visas vaiko elgesio problemas priešingu būdu, nei visi psichologai rekomenduoja.
Pasiimė ji tą vaiką globoti jau tokį augesnį, devynių metų, augusį nuo ketverių globos namuose. Ir vargo metus. Prieraišumo nulis, elgesys nepakenčiamas nei namie nei mokykloj- žviegimas, neklausymas. Na, kaip ji sako ir aš tuos visus metus, kaip kad patarė glaudžiau, mylavau, supratau jį ten ir visaip kaip auklėjau, ir keitėsi visko labai mažai, arba tam elgesy niekas nesikeitė.
Ir vieną dieną pradėjus jam žviegti ji jam ramiai pasakė- dar vienas žviegtelėjimas, ir aš vežu tave atgal, nes man gėda tokio tavo elgesio, aš gyventi noriu ramų gyvenimą. Užsičiaupė nasrai, ir nuo tos atmintinos dienos gyvenimas pradėjo lipti aukštyn- pradėjo megztis savitvardos grūdai, pradėjo mokytis valdytis, priepuoliai retėt. Dabar tam globotiniui jau 20 metų, ir jis pats sako, jei tada mama man nebūtų parodžius labai aiškiai į duris, taip aiškiai, kad aš tikrai suprasčiau kad taip ir bus, nežinau kas su manim būtų dabar. Ar aš tada patyriau kokią traumą ir nesaugumą? Nežinau, manau jog tada labai gerai kiek galėjau savo protu atsakyt supratau, kad už savo veiksmus aš pats atsakau. Nežinau ar aš tada buvau nesaugus. Kaip tik manau išmokau save saugoti ir pasisaugoti. Ir dabar jau tikrai ir pats žinau, kad subinėj smegenų ieškot nereikia, jų ten nėra.
Atsakyti
ačiū už palaikymą. žinokite, kad jau buvo minčių, kad nafyk aš pasirašiau dviem vaikam, bet...juodi debesys irgi praplaukia...
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2013 01 07, 12:58)
ačiū už palaikymą. žinokite, kad jau buvo minčių, kad nafyk aš pasirašiau dviem vaikam, bet...juodi debesys irgi praplaukia...


praplaukia, aišku. Jonė gi va irgi pamatė, kad viskas gyvenimas toks koks buvęs, o ne toks kokį ji įsisvajojo turinti. Šventės baigėsi, svečiai baigėsi- prasidėjo gyvenimas. Viskas bus gerai, pamatysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2013 01 07, 08:18)
sveikos naujuose metuose 4u.gif
na, metai nauji, problemos irgi naujos biggrin.gif Perskaičiau šypsenos777 problemas ir aš dėl panašių dalykų noriu rašyti, bet kiek kitų. Buvome išvykę į kelionę su draugais, na, tokie nauji draugai svetimame krašte. Jonei ir mažiui dėmesys buvo iš visų pusių. Mus su vyru erzino ir buvo rimtų pykčių su Jone dėl jos elgesio, t.y. visiškas mūsų ignoravimas ir buvimas tik su svetimais, mūsų negirdėjimas, mes nereikalingi, nes svetimi žaidžia, meiliai kalba, viską leidžia ir duoda, net kai pasiūlėm išsikraustyti Jonė susimąstė. Mažius viskas tvarkoj, pabūna, pasimėgauja dėmesiu ir atgalios pas mus, o Jonė tik pro kambario duris ir į mus net nereaguoja, sakyčiau, kad prieraišumo nėra. Kažkaip žiauriai nuvargau po šios kelionės psichologiškai, prašėme ir draugų, kad nebūtų tokie saldūs ir meilūs, žodžiu, gal aiškiai paaiškinau. Gal dar laiko mažokai, 1,5 metų kartu.

tai ir vadinasi - sutrikęs prieraišumas. kuo vaikas didesnis, tuo sunkiau ir jums ir jai. Maniškė dar praeitais metais po kokio trečio vizito pas psichologę ją ramiai įpaišė į šeimos ratą cool.gif Bet su laiku viskas pamažėle stojasi į vietą.
Kažkada buvo klausimas atsistojęs - kodėl ji negalėtų gyventi pas dėdę R ir tetą G, vaikų jie tai neturi, o va kokie geri, dėdė pačius geriausius žaislus dovanoja, G - pats linksmiausias žmogus pasaulyje. Vat taip tiesiai ir klausė. nu sakau, jiems nereikia vaikų. "net tokios gražios kaip aš?". net tokios gražios. Jei būtų reikėję - jie būtų važiavę pas ją, ne aš. Ir E. mamai manęs nereikia? nereikia. ji turi savo E. po kiek laiko ėmė ir suprato. po kokio 10 pokalbio.
Ir vertėtų pažiūrėti į situaciją iš kitos pusės - jei tiems draugams TAIP smagu leisti laiką su tavo vaikais, ir tavo vaikui smagu - ar nevertėtų tų retų minučių išnaudoti nuosavam poilsiui? cool.gif
Atsakyti
Niekad nepamiršiu, kai važiavom vasarą pas draugę sodybon, į gimtadienį ir Klaidas nesutiko pasiimti maudymosi reikmenų, ryte net susipykom- sakau užtruks dvi sekundes glaudes ir rankšluostį mešinon įmesti, ne rankom gi nešt- nenorėsiu maudytis ir taškas. Na nenorėsi tai nenorėsi, galėsi sėdėt ant kranto, kai mes turkšimės irnesakyk.gif Kai nuostabiai karštą dieną visi plaukiojom ir taškėmės vandenyje mano, tada dar 9 metis ožys, sėdėjo ant kelmelio ir bliovė taip garsiai, kad kitam krante girdėjosi- mama maudytis neleidžiaaaaaa........ Gal 20 suaugusių, paeiliui tupinėjo, glostė, guodė, ramino, man moralus už beširdiškumą skaitė, mokė vaikus auklėti cool.gif Aišku šventinės nuotaikos neliko, nes ir po ežero jis per kelis metrus nuo stalo sėdėjo, nieko nevalgė ir rodė visa esybe, į kokį pragarą pateko. Važiavom namo vidurį linksmybių. Čia pirmų mūsų dviejų metų smagumėliai- vėliau jie retėjo, retėjo ir dingo be žinios rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 01 07, 14:25)
Klaidas nesutiko pasiimti maudymosi reikmenų-užtruks dvi sekundes glaudes ir rankšluostį mašinon įmesti, ne rankom gi nešt- nenorėsiu maudytis ir taškas. Na nenorėsi tai nenorėsi, galėsi sėdėt ant kranto, kai mes turkšimės irnesakyk.gif  Kai visi plaukiojom ir taškėmės vandenyje mano, tada dar 9 metis ožys, sėdėjo ant kelmelio ir bliovė taip garsiai, kad kitam krante girdėjosi- mama maudytis neleidžiaaaaaa........  Gal 20 suaugusių, paeiliui tupinėjo, glostė, guodė, ramino, man moralus už beširdiškumą skaitė, mokė vaikus auklėti  cool.gif 
Šelmute,kokia pažįstama situacija -ir dėl vaiko ir dėl "auklėtojų" ...Bet,kadangi aš pati esu baisus ožys ir užsispyrėlė,tai vaikus perauklėju greitai.Va su makarenkom iš aplinkos sunkiau sekasi ax.gif
Atsakyti
šeimos kakle 4u.gif Laikykis!
Su maniskiui kokius 7-8 menesius tokie dalykai vyko, noriu gyventi pas teta, nes ji gera, leidzia valgyti saldumynus, nereikalauja plautis ranku, rengtis ir panasiai, viska uz ji ka jis puikiai sugeba pasidaryti pats, padaro teta ir budavo dideliu asaru kaip reikedavo parsivesti i namus. Is tiesu tais momentais budavo labai sunku ir ne diena, ne dvi. Po to pasitarem su vyru, kad duodam tai tetai priziureti, o mes tuo tarpu savus reikalus pasitvarkysim, tai uzteko keliu kartu, kaip manasis ozys ir ranka kelti pradejo, pindukas vos nuo zemes matosi, o ranka kelia cool.gif Tai teta suprato, kad uzteks cia cackintis, reikia normaliai priziureti vaika ir reikalauti is jo kas yra butina.
Tai po tokiu pasibuvimu ir kalbu, kad negalim pasirinkti su kuom nori gyventi ir aisku toks tetos elgesys priverte vaika susimastyti. Gal ir jusu tie draugai jeigu dazniau paliktumem, nebebutu tokie meilus ir geri, gal irgi pradetu reikalauti is Jones tam tikro elgesio?
Tikiu, kad laikui begant viskas susitvarkys, kantrybes ir daug daug stiprybes 4u.gif
Atsakyti