Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

QUOTE(Hmmm... @ 2012 11 21, 15:04)
Nors man neaišku, kas tuo norėta pasakyti. Kad ta draugė gailėjosi savo sprendimo?

nagi tikrai unsure.gif
Net jei darykime prielaida, kad apsiverke galvodama apie savo vaika, tai klausimas ka ji pagalvojo:
a)kaip gaila, kad as savo nuzudziau, gailiuosi, kvaisa tada buvau;
b)kaip gaila, kad as negalejau savo pagimdyt.
Atsakyti
I6vadas daryt galima iš "įvairaus plauko "patirties. Įnešiu aiškumą. Draugė apsiverkė laikydama mano vaiką (dar ir įvaikintą). Iki aborto laikydama mano vaikį neverkdavo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 21 lapkričio 2012 - 15:39
O tai draugė pasakė ko jinai verkia? ( nes tema virsta į -atspėk ko verkė mano draugė).
Pažįstu vieną bevaikę šeimą,kai jau nebeliko vilties jie įsivaikino iš vaikų mažiukus broliuką ir sesutę..Pirmą kartą sutikus juos visus susigraudinau iki ašarų-kokie gražūs vaikiukai,kokie linksmi ir laimingi pasidarė tėveliai,ir kaip pasisekė vaikučiams kad jie užaugs su tokiais nuostabiai tėvais,o ne vaikų namuose....jei paskui mane kas būsų pamatęs slapta nusišluoščius ašarą-abejoju,ar kas atspėtų ko aš čia ašaroju...
Atsakyti
QUOTE(Arival @ 2012 11 21, 15:34)
ar kas atspėtų ko aš čia ašaroju...

unsure.gif gal aborta pasidaret ir vaiku pavydit unsure.gif (nepiktai as cia, juokauju)
Atsakyti
QUOTE(Arival @ 2012 11 21, 16:34)
O tai draugė pasakė ko jinai verkia? ( nes tema virsta į -atspėk ko verkė mano draugė).


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 21, 15:39)
unsure.gif gal aborta pasidaret ir vaiku pavydit  unsure.gif (nepiktai as cia, juokauju)

Va Sunute manau taip ir pagalvotų-kad abortą pasidariau ir vaikų pavydžiu.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 21, 07:05)
Panasu, kad tai jus tikit 'viena boba sake".
Idejau apie aborto aprasyma is med.kliniku puslapiu.

jus juokinga doh.gif negi kliniku puslapy rasys,darom aborta,pririsam prie lovos,kankinam ir t.t.? biggrin.gif aisku,kad viskas ruzava ir pukuota. O del mano noro atkalbeti autore nuo aborto,teisingai supratote 4u.gif bet rasydama apie drauges istorija,nei kiek nepagrazinau.

QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 21, 07:22)
tuo tarpu visoms "draugems ir giminaitems" abortus daro kaip konclageriuose, ir butinai tos "drauges ir giminaites" apie tai pasigiria aplinkiniams

ne aplinkiniams, tiesiog geriausiai draugei. kokios dar VISOS? Nei ji ten padaugino nei ka,pasake,kad ziauriai skaudejo ir viskas.

QUOTE(metine7 @ 2012 11 21, 07:40)
Neiskenciau ir pasakiau smile.gif

saunuole 4u.gif ka sake vyras?

QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 21, 08:31)
As nei vienos asmeniskai nepazistu, bent niekas tuo nesigiria  g.gif

tai jei nepazistat,tai ir nesiputokit cia,aiskindama savo tiesas ir demonstruodama zinias is medijos,ar kliniku internetiniu puslapiu. nebutu juokinga,jei nebutu graudu. kiekvieno istorijos skirtingos, vienai dare narkoze ,kitai ne, vienai taip buvo,kitaip kitaip. beje,tas `kankinimas` prie lovos, buvo Panevezy pries 3 metus.
Atsakyti
Na daug jausmu ji aplanke. Kai sakiau, jog ejau darytis isvalyma tai jis sustingo visas... Ilgai labai kalbejom.. Visa nakti beveik. Siandien po paskaitu atvaziavo namo parvezti, nors jam darbas, bet kazkaip jam atrodo, kad autobusu man negerai dabar vazinet biggrin.gif Nelabai supranta matyt, kad dar nera pas mane 3kg vaiko biggrin.gif
Atsakyti
Tai vadinas vaikelis gims..sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2012 11 20, 22:15)
Mano drauge daresi isvalyma pries 4 metus...labai gailisi, vaikiuko JAU nori, galybe visokiu ginekologiniu problemu...

Pamenu kaip pasakojo apie isvalyma. Autore gal isivaizduoja,kad nueis,papurks vandenuku ir isbeks viskas?  doh.gif Sake skausmai valymo metu KOSMARISKI, prirakino prie lovos,ir `plese` ,trauke, viska is vidaus,sake zviegiau balsu, vienu metu rodos net samone prarado vos ne is skausmo. Ziauru.. Jau einant pas gine apziuros nebuna malonu, ikisa metalini instrumenta ir tau jau rodos,kad viduj kazka krapsto,nemalonu,o cia isdraskyt vaikiuka  doh.gif jei esat drasi, tai pirmyn,valykites tada..


Kur cia taip daresi ,kad nenuskausmino . nesamone .
Atsakyti
Matyt galima sveikinti Jus abu priėmus sprendimą? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 11 21, 16:23)
Kur cia taip daresi ,kad nenuskausmino . nesamone .

Rašo,kad šitaip daro Panevėžy...
Panevėžietės,auuu,atsiliepkit,negi tikrai gyvenat viduramžio inkvizicijos salygom...
Atsakyti