Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

Tiesiog, jei dabar greitu metu , per 6 pirmas nestumo savaites nepasidarysiu isvalymo, tai jau kelio atgal nebus... Tai gasdina
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 00:30)
Tiesiog, jei dabar greitu metu , per 6 pirmas nestumo savaites nepasidarysiu isvalymo, tai jau kelio atgal nebus... Tai gasdina

o yra dar kokiu nors priezasciu?
Atsakyti
Gyvybės pradėjime dalyvauja du žmonės. Tie patys du žmonės ir turi priimti sprendimus. Tu negali svarstyti "bijau/nebijau" pasakyti kūdikio tėvui, o privalai tai padaryti! Galbūt jo palaikymas tau padės rasti teisingus atsakymus. Stiprybės.
Atsakyti
Pilna priezasciu. Man tik 21 , as nieko nepasiekusi, nieko nepadariusi. Dabar gyvenu itemptai, icvairios veiklos daug, kelioniu... Neisivaizduoju saves seslios. Biaju skausmo, biaju nemokejimo rupintis, bijau visko... Pasikeitusio gyvenimo, kad nebusiu patraukli vaikinui..ir simta kitu baimiu
Atsakyti
Žmogiškos baimės. Natūralu, kad kyla abejonių. Bet prigludusi savo kūdikį šalia, suprastum, kad iš tiesų jokių klausimų niekada nė nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meyle: 19 lapkričio 2012 - 23:42
Jei pasidarysi išvalymą gyvenimas nebus toks koks buvęs. Tu vistiek prisiminsi tai padarius verysad.gif nedaryk klaidos verysad.gif
Atsakyti
[

QUOTE(metine7 @ 2012 11 19, 23:37)
Pilna priezasciu. Man tik 21 , as nieko nepasiekusi, nieko nepadariusi. Dabar gyvenu itemptai, icvairios veiklos daug, kelioniu... Neisivaizduoju saves seslios. Biaju skausmo, biaju nemokejimo rupintis, bijau visko... Pasikeitusio gyvenimo, kad nebusiu patraukli vaikinui..ir simta kitu baimiu


kai aš pastojau buvau jaunesnė smile.gif aš gimdžiau 21 budama studentė
žinau kaip sunku žinau kokios mintis, tik aš pasitariau su vaikelio tėveliu, ir iki šiol nesigailiu savo sprendimo mirksiukas.gif

nesakau kad bus lengva, buvo momentu tikrai sunkiu, kaip tu sakai nemokėjau nežinojau bet gyveni ir mokaisi mirksiukas.gif vaikai auga o tu mokaisi kartu su jais mirksiukas.gif


patariu tikrai pasikalbėti su vaiko tėveliu , 4u.gif
Atsakyti
Mano nuomone priimti toki sprendima tik is baimes nera labai teisinga. Juk bijome to, ko nezinome. Naturalu, kad bijai buti mama, nes akivaizdu jog suvoki kokia didele atsakomybe tai yra. Bet jau kazkas sake, kad niekas negime viska mokedamas. Gyvenimo budas be abejo keistusi, bet nuo pacios priklauso. Jei tikrai yra didelis veiklos poreikis, tai ir susirandi jos. Gal kitam draugu rate, su seimom, bet maloni veikla. Nagi pagalvok ar visos mamos kurias pazisti tik sedi namie ir nieko nemato apart vystyklu? Ir vyrai nustoja jas myleti, nes pasikeicia figura? Neagituoju nei darytis aborta nei nesidaryti, kaip jau sakiau tai tavo sprendimas ir tau reikes gyventi su vienom ar kitom pasekmem, kurios gali buti, o gali ir ne. Tiesiog atrodo padrikos tavo mintys ir daugiau baimes prissimti atsakomybe uz kita zmogu, negu tvirto apsisprendimo. Neik dar treciadieni, pamastyk. Jei tvirtai tiki, kad tau dar nera laikas, valio, nueisi pas gydytoja ir pasidarysi aborta. Manau reikia tvirto apsisprendimo, sau pasakyti priezastis, o ne baimes, tada ir verkt pas gydytoja nereikes wink.gif
Cia nuorodos i senesnes SM temas apie abortus Abortas-kas tai? ir Jis nenori vaikelio. Siulau pasiskaityti, rasi idomiu minciu 4u.gif Taip pat yra kelios mamos, kurios nesigaili sprendimo pasidaryti aborta, gal ju pamastymai pades. Perspeju, kad is esmes mintys tos pacios, tiek abortu priesininkiu, tiek pasirinkimo salininkiu, jau tiek temu, o nauju argumentu neatsiranda. Manau todel, kad kiekvienas atvejis kitoks ir is sono patart labai sunku. Garantiju tau NIEKAS duot negali, nei dell motinisku instinktu, nei del meiles vaikui, sazines grauzimo ir dar daug daug dalyku. Tai suzinosi pati ir tik jau pasirinkus kelia. Tik va cia tokia situacija, kad negali istaisyti to, ka padarei. Ir vel pasikartosiu, priemus sprendima jo laikykis tvirtai ir nesigailek, gailejimasis nieko nepakeis ir niekam nepades.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajste: 20 lapkričio 2012 - 00:21
QUOTE(Ajste @ 2012 11 20, 00:51)
Taip pat yra kelios mamos, kurios nesigaili sprendimo pasidaryti aborta,



labiau korektiska butu pasakyti, kad jos KOL KAS nesigaili mirksiukas.gif sazines grauzimas - ne vienintele pasekme. gali buti kitokiu problemu - sarasas be galo ilgas. ir tos problemos is pirmo zvilgsnio gali visai nesisieti su abortu....

beje, tyrimais yra irodyta, kad abortai neigiamai veikia santykius seimoje - ir tarp vyro ir zmonos, ir tarp tevu ir vaiku. abortuotas vaikas niekur nedingsta, jis vis tiek liks pirmu/ antru/ treciu vaiku, tik ne gyvu... Pasekmes, po aborto


" Kad abortas traumuoja moters psichiką, tapo vadovėliniais teigniais, Vakarų Europos bei Š. Amerikos psichiatrijos vadovėliuose (Golder, Kaplan, kt.) tam yra skirti ištisi skyriai. Vienos medicinos universiteto (Austrija) Kultūrinės psichiatrijos laboratorijoje abortas nagrinėjamas kaip suicido rizikos veiksnys." c

"Mylinčio vyro vyriškumui suduodamas smūgis, kai mylima moteris nenori gimdyti, ir jų bendro meilės vaisiaus atsikrato."

saltinis, bernardinai.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo li-ena: 20 lapkričio 2012 - 02:06
QUOTE(li-ena @ 2012 11 20, 00:44)
labiau korektiska butu pasakyti, kad jos KOL KAS nesigaili mirksiukas.gif sazines grauzimas - ne vienintele pasekme. gali buti kitokiu problemu - sarasas be galo ilgas. ir tos problemos is pirmo zvilgsnio gali visai nesisieti su abortu....

Na kolkas nesigaili. Manot gailesis?
GALI buti, o GALI ir nebuti mirksiukas.gif Senose temose kalbeta, kad irodymu konkreciu nera ir sunku tokius surinkti, nes tas problemas, kurias norint susiesi su aborto atlikimu, esant noro, gali susiet ir su kitais dalykais. Kad ir polinkis i savizudybe gerokai dazniau atsiranda moterims, kurios iki aborto buvo linkusios i depresija. Arba mano megstamas pavyzdys apie sokolado valgyma ir Nobelio laureatu salyje skaiciu, koreliacija yra (kuo daugiau salyje suvalgoma sokolado, tuo daugiau salies atstovu gauna Nobelio premija), o rysio tarp situ dvieju dalyku? 0! Paskaitykite senas temas, ten visi argumentai isdiskutuoti ir diskusiju dalyviai pasilike prie savo nuomoniu 4u.gif
Apie mylimus vyrus, moteris ir t.t. galima daug ir graziai pasakyti, bet gyvenime visko buna. Pesimistiska, bet viena diena mylintis vyras, kita diena kaimynes meiluzis, dar kita diena jau buves vyras. Sprendimas ar gimdyti ar darytis aborta yra daugialypis ir spresti reikia atsizvelgiant i visus imanomus aspektus, o ne pasaliniu aiskinimus, kad tai zmogzudyste doh.gif Ar darytis aborta, nes galiu...
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 19, 23:18)
O gal as nejausiu kaltes,gal as jausiu palengvejima?

Tu neturi teisės tai nuslėpti nuo kūdikio tėvo.
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 20, 06:14)
Tu neturi teisės tai nuslėpti nuo kūdikio tėvo.


Kito vairanto neturiu. Jei as jam pasakysiu, as ji prarasiu, o be jo tikrai negaleciau gyventi ir tai nera tik tusti zodziai.
Ir siaip man norisi jam pasakyti, be galo norisi... Bet yra BET
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metine7: 20 lapkričio 2012 - 07:33