Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

QUOTE(Joliuke @ 2012 11 20, 20:25)
O kaip galima 1.NUŽUDYTI  2.MYLIMO ŽMOGAUS  3.VAIKĄ ir paskui jaustis ramiai? g.gif




As nesakau, kad jausiuos ramiai... kuo toliau tuo labiau bijau, kad neuzteks drasos
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 21:07)
Suprantat, as apsisprendusi, as noriu pasidaryti isvalyma. Bet kuo toliau, tuo labiau galvoju, jog esu per silpna tam...

ignoravot mano ankstesnius klausimus.
o vis dėlto. tai ko jūs norit, jei apsisprendusi? kam reikalinga šita tema? klausiu trečiąkart. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 20:28)
As nesakau, kad jausiuos ramiai... kuo toliau tuo labiau bijau, kad neuzteks drasos

Tai vadinasi, nėra ką čia svarstyti. Einat pas savo vyrą/draugą, pasakot apie situaciją ir kapanojatės iš jos ABU. nebūtinai jums reikia užsikrauti vaikučio auginimo tik sau ant sprando. Atsakingi būsit abu, abu ir auginsit, o 2 visada lengviau. Suprantu, kad dabar baisu, bet mano įsitikinimu bus kur kas baisiau, jei nužudysite savo vaikutį. Juolabiau, kad vyras, kaip suprantu būtų prieš abortą. neatleisit sau, nes čia ne šiaip krūtis pasididint paslapčia nuo vyro, čia nužudyti jo ir savo vaiką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 20:28)
As nesakau, kad jausiuos ramiai... kuo toliau tuo labiau bijau, kad neuzteks drasos

jei butum tvirtai nusprendus, drasos uztektu, o jei bijai, reiskia abejoji, galvoji, kad deretu gimdyt.
Atsakyti
QUOTE(Gotiša @ 2012 11 20, 22:31)
ignoravot mano ankstesnius klausimus.
o vis dėlto. tai ko jūs norit, jei apsisprendusi? kam reikalinga šita tema? klausiu trečiąkart.  smile.gif


manau norėjo palaikymo išvalymo klausimu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 21:17)
http://eli.mama.lt/n...-paveiksleliais

Sitas labai priverte susimastyt...



Na dziaugiuosi, kad susimastet...

As gi jums panasias foto irgi rodziau mirksiukas.gif
Atsakyti
zinau, bet cia tik foto... Bet jos mane veikia... esu silpna is prigimties
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 21:46)
zinau, bet cia tik foto... Bet jos mane veikia... esu silpna is prigimties



Bet pagal sias foto galit matyti, koks dabar argreit bus jusu mazylis...
Atsakyti
QUOTE(Smeterling @ 2012 11 20, 20:39)
manau norėjo palaikymo išvalymo klausimu unsure.gif

palaikymo g.gif g.gif g.gif na, tai galiu palaikyt. Darykis aborta ir nebijok, gi ne tu pirma, ne tu paskutine. Darosi moterys abortus ir ne po viena ir sekmingai sau gyvena. O jei kas nepavyks, tai busi nevaisinga, gal tau ir tai bus pliusas: nereikes saugotis ir nebijosi, kad vel kada netycia pastosi. Kitas dalykas, jei veliau vaiku noresi, o negalesi, bet cia jau veliau del sito galesiu guost.
Atsakyti
tas ir liudniausia
Atsakyti
QUOTE(Smeterling @ 2012 11 20, 21:39)
manau norėjo palaikymo išvalymo klausimu unsure.gif

berods autorė kurčia ir akla. kad mato TIK SAVE, iš pradžių aišku. tikrai, turbūt tikėjosi, kad pasakys JAUSIES PUIKIAI. pasivarei-išsivalei. kas čia tokio. gi toooooks jaunas ( lotuliukas.gif ) žmogus, nieko jis negali, mąstyti negeba.
kaip suprantu, draugas dar ir finansiškai remia............

suprantu, kad nedera smerkti. bet man čia atrodo elementarus jau perbrendusio žmogaus vištiškumas.
Atsakyti
Gi sakau, jog suprantu, kad negerai darau, man labai skaudu... Kuo toliau tuo sunkiau rasti drasos tai padaryt.
Atsakyti