Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

Na jau 3 varianto tai net nesvarstau.
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 19:58)
Na jau 3 varianto tai net nesvarstau.



Kodel gi?..

Pvz., JAV tai iprasta praktika, ypac kai pastoja paaugles. Jos net pacios gali parinkti seima savo vaikui
Atsakyti
1. Vaika tada pasiimtu vaikinas ir augintu vienas, o cia butu tikrai prastas variantas.
2.Kaip imanoma atiduot vaika, kuri isnesioji 9 menesius ir net pagimdai per tokius skausmus????
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 20:42)
1. Vaika tada pasiimtu vaikinas ir augintu vienas, o cia butu tikrai prastas variantas.
2.Kaip imanoma atiduot vaika, kuri isnesioji 9 menesius ir net pagimdai per tokius skausmus????



O kaip imanoma supjaustyti i gabalus, nors ir maziuka, bet zmogu??? Atiduoti ivaikinimui - pasielgti su meile, leisti gyventi tam zmoguciui.. O padaryti aborta? Ar tai meiles poelgis??
Atsakyti
Ka norit , ta sakykit, bet pagimdyt ir atiduot tikrai negaleciau.
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 20:54)
Ka norit , ta sakykit, bet pagimdyt ir atiduot tikrai negaleciau.



Tai aisku, mes cia visos sakom, ka norim:-D:-D as gi jums neisakineju. Jus prsaset patarimo. Moterys dalijasi savo patirtimi, bet nieks uz jusu nespres, savo gyvenima reikes nugyvent paciai

Atsakyti
Suprantat, as apsisprendusi, as noriu pasidaryti isvalyma. Bet kuo toliau, tuo labiau galvoju, jog esu per silpna tam...
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 21:07)
Suprantat, as apsisprendusi, as noriu pasidaryti isvalyma. Bet kuo toliau, tuo labiau galvoju, jog esu per silpna tam...



Pasakykit vaikinui, tai gi ir jo vaikas. Jis turi teise zinoti... Neskubekit atsikratyti vaiko, nors pasitarkit su vaikinu...




Jrigu moteris lengvai ir laimingai gyvena po aborto, man net baisu, tiesa sakant:-):-) tai tik parodo, kad ji ne is jautriu ir svelniu, mano nuomone, ir dar nezinia ka gali padaryt gyvenime:-D
Atsakyti
http://eli.mama.lt/n...-paveiksleliais

Sitas labai priverte susimastyt...
Atsakyti


QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 19:42)
1. Vaika tada pasiimtu vaikinas ir augintu vienas, o cia butu tikrai prastas variantas.
2.Kaip imanoma atiduot vaika, kuri isnesioji 9 menesius ir net pagimdai per tokius skausmus????

O kaip galima 1.NUŽUDYTI 2.MYLIMO ŽMOGAUS 3.VAIKĄ ir paskui jaustis ramiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 20, 20:07)
Suprantat, as apsisprendusi, as noriu pasidaryti isvalyma. Bet kuo toliau, tuo labiau galvoju, jog esu per silpna tam...


pirmiausia susekit ir pasikalbekit su savo draugu. tai nera jusu vienos vaikas, jis yra lygiai tiek pat jo kaip ir jusu, todel sprendima turite priimtu abu. tikiu, kad pasikalbeje rasite iseiti, jei nuspresite gimdyti vadinasi jus tapsite seima, jei nuspresite nutraukti nestuma tai bus jusu abieju sprendimas ir su pasekmem gyvensite abu. o jus isivaizduokite situacija, kaip jusu draugas reaguos, kai tarkim po keliu metu suzinos, kad jus nutrauket nestuma, kai jis net neturejo teises issakyti savo nuomones.
Atsakyti
Metine7, pakalbėkit su draugu. Nesakykit, kad ketinot darytis valymą. Galit pasakyti, kad ėjote pas gydytoją dėl cistų ir pamatė, kad laukiatės. Pakalbėkit.
Atsakyti