Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

Ačiū palatos šeimininkei už naujus namus 4u.gif

QUOTE(Apuokas @ 2012 11 21, 17:45)

Aš kentėsiu g.gif Lauksiu visų 8. Va jau su Brat za brata kankinuos po 2 serijas tik kasdien. Taip yra per žiauru blink.gif
Beje, dė Brato. Nu jau smagumas žiūrėti, kažkaip pirmoj daly neitin atkreipiau dėmesį į juokelius vieno iš personažų (matyt kitur žiūrėjau lotuliukas.gif ). Nu dabar pati viena garsiai žvingauju. thumbup.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 11 21, 18:36)
O aš ,kai ką tik pabaigiau Откричат журавли,tai pagatava siūlyt susirietus,kad pažiūrėtų visos,kurios nematė  wub.gif  Ne saldus tikrai. O ir pabaiga jau ne ta saldi saldi,tokia tikroviška. Aš labai džiaugiuosi,kad pažiūrėjau šitą filmą.
O kas dėl dramos ir melodramos  g.gif  Nu net nežinau.. Nu filmas-toks gana dramatiška kareivio istorija.Bet vis gi jis visą gyvenimą mylėjo vieną ir tą pačią merginą (vėl vardas iškrito iš galvos  doh.gif  Nu man taip įstrigęs smegeninėj Giulčitaj,kad man visos musulmonės dabar Giulčitaj  smile.gif  ) . Galų gale melodrama ir junginys meilės ir dramos  smile.gif  Tai kaip ir tinka šiam filmui,bet šita melodrama jau ne ta bombonkė,kaip aš vadinu,su pasakiška pabaiga


Žiūrėsim smile.gif


QUOTE(Ingaja @ 2012 11 21, 20:29)
As Семейный детектив kramtau  ax.gif


Man patiko. Lengvas toks, jumoro pakankamai. 2013 m. startuos pratęsimas

Papildyta:
QUOTE(arden @ 2012 11 21, 20:53)
semeinij očag  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ačiū rekomendavusiai, visas filmas skaniai pasižiūrėjo, nors seilė į gražuoliuką oj kaip tįso  wub.gif 

dabar lauksiu kol sukels visas vsegda gavari vsegda

1. Aga thumbup.gif Ale kokai meilė taip sakant, neišblėstanti......Būt gerai pratęsimas.
Dėl seilės sutinku visu 100 proc ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 21 lapkričio 2012 - 22:53
QUOTE(Julsita @ 2012 11 20, 21:17)
Откричат журавли 

4u.gif

QUOTE(saulyte525 @ 2012 11 21, 13:16)
Pradejau žiūrėt "Без следа / Без вести " :

labai geras thumbup.gif
as jau sian maniau, kad damusiu, ale, reikalai sutrukde, tai dar liko rytojui cielos 6 serijos ax.gif

QUOTE(Visgi @ 2012 11 21, 14:34)

4u.gif 4u.gif uz naujus namus ACIU 4u.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 11 21, 17:27)
''У Бога свои планы'' /2012/

4u.gif

laba naujuos namuos 4u.gif aciu uz rekomendacijas.
Atsakyti
Registruojuos naujuose namuciuose.
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 21, 22:46)

Beje, dė Brato. Nu jau smagumas žiūrėti, kažkaip pirmoj daly neitin atkreipiau dėmesį į juokelius vieno iš personažų (matyt kitur žiūrėjau  lotuliukas.gif ). Nu dabar pati viena garsiai žvingauju.  thumbup.gif


Man jau nedaug liko laukt-sukels paskutines serijas,iki tam aš peržiūrėsiu savo pradėtąjį detektyvą(nesvarbu,kad 64 serijos,bet pažiūrėjau,kad tik po 24 min,tai ilgai netruksiu) ir jau jamsiu "bratuką" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 21, 23:46)

Beje, dė Brato. Nu jau smagumas žiūrėti, kažkaip pirmoj daly neitin atkreipiau dėmesį į juokelius vieno iš personažų (matyt kitur žiūrėjau  lotuliukas.gif ). Nu dabar pati viena garsiai žvingauju.  thumbup.gif


vakar prazejau Brata 10 seriju blink.gif taip uzkabino ir su jumoru thumbup.gif

labas 4u.gif
Atsakyti
Labas user posted image
Kaip nuotaikos? Darbingos? Entuziastingos? Energingos? Aš tai- ne schmoll.gif Sėdžiu galvą parėmus ir vos neknapsiu, žemės trauka nuo tokio oro. Kiba man čia kabinetuke užsirakinti ir biški pasnausti, ale nerizikuosiu schmoll.gif

Vakar pažiūrėjau šitą. Kadangi be serijų, tai man baisiai tiko, ir ramiam vakarui dėl fono- liux suėjo...
QUOTE
''Поздняя любовь'' /2012/

...Nes man jau nuo tų filmų su ilgom serijom ir su tais visais 'sezonais'- alergija prasidėjo. Noriu trumpų ir be serijų. Noriu 'šiltų', apie jausmus. Tik ne saldžių, be jokių ten karietų ir t.t.
QUOTE(gitaaa @ 2012 11 21, 13:13)
vat spasti bossa jau nebekabina taip, kaip ankščiau...

Mane irgi. Pradžioje buvo įdomiau, na kol jie ten 'pratinosi', 'šlifavosi' viens prie kito. Bet tas Liapinas man prikolnas, ir tas tėvukas ir ta močiūtė- patinka.
O šiaip tai mano subjektyvia nuomone- vaikiškas toks truputuka šis filmas.
QUOTE(svelni @ 2012 11 21, 18:12)
nu man ir tas pats biggrin.gif  vat aktoriai ne kokie ir neziuresiu todel, dar neuzkabino treileris schmoll.gif

Bet su tais treileriais tai reik atsargiai, nes matėm koks ohoho užkabinantis buvo ДухLess'o treileris, o va pats filmas schmoll.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 11 21, 18:36)
merginą (vėl vardas iškrito iš galvos  doh.gif  Nu man taip įstrigęs smegeninėj Giulčitaj,kad man visos musulmonės dabar Giulčitaj  smile.gif  )

Va va, ir man tokios asociacijos lotuliukas.gif
QUOTE(Apuokas @ 2012 11 21, 19:01)
Žiūrėjau Куклы - nuobodus

Įtariau kažkodėl kad toks gal ir bus...
QUOTE(Julsita @ 2012 11 21, 20:17)
Pradėjau Краткий курс счастливой жизни. Pražiūrėjau 20min ir visai nesupratau ką pražiūrėjau-nuobodybė man pasirodė nereali.

QUOTE(Apuokas @ 2012 11 21, 20:26)
Man lygiai taip pat buvo su juo  g.gif

Ir man schmoll.gif
QUOTE(svelni @ 2012 11 21, 22:24)
Einu kankint kinozal'a ir youtube, galka gero rasiu

Ar radot ką? Nes ir nežinau ką žiūrėti, neturiu iš ko rinktis user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 21, 22:46)
Aš kentėsiu g.gif Lauksiu visų 8. Va jau su Brat za brata kankinuos po 2 serijas tik kasdien. Taip yra per žiauru blink.gif

Neiškentėjau, bet tik 2 s pažiūrėjau ax.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 11 22, 09:19)
Man jau nedaug liko laukt-sukels paskutines serijas,iki tam aš peržiūrėsiu savo pradėtąjį detektyvą(nesvarbu,kad 64 serijos,bet pažiūrėjau,kad tik po 24 min,tai ilgai netruksiu) ir jau jamsiu  "bratuką"  wub.gif

Apturėsi malonumo thumbup.gif


QUOTE(vilmuciukas5 @ 2012 11 22, 09:39)
vakar prazejau Brata 10 seriju blink.gif taip uzkabino ir su jumoru thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Ypač to kriminalisto su kepka jumoras tai thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 22 lapkričio 2012 - 10:37
Bet tai žiūriu čia epidemija su tuo 'Brat' ir 'Vsegda govori vsegda' plinta žaibišku greičiu smile.gif Šitiek gi dalių ir serijų unsure.gif Jamkit moterys po medalį už atsidavimą ir ištvermią kas žiūri juos ščyyrai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 11:01)
Bet tai žiūriu čia epidemija su tuo 'Brat' ir 'Vsegda govori vsegda' plinta žaibišku greičiu smile.gif Šitiek gi dalių ir serijų unsure.gif Jamkit moterys po medalį už atsidavimą ir ištvermią kas žiūri juos ščyyrai
user posted image

A galima avansu? Aš Brato dar tik laukiu antros dalies,o Vsegda dar tik tolimooooooooooj ateityj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 10:54)
Sėdžiu galvą parėmus ir vos neknapsiu, žemės trauka nuo tokio oro. ..

gal padetu? g.gif
user posted image

labas rytas 4u.gif
damusineju "Bez vesti. Bez sleda" vis dar ax.gif
tos, kurios pradejot ziuret, tai ispeju, kad 20 serija lygiai tokia pat, kaip pradzioj kazkuri (apie paaugli ir jo mokytoja, kai isimylejes buvo...)
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 11 22, 11:06)

tos, kurios pradejot ziuret, tai ispeju, kad 20 serija lygiai tokia pat, kaip pradzioj kazkuri (apie paaugli ir jo mokytoja, kai isimylejes buvo...)

Ne ne,ne lygiai tokia pati.Aš ir iš pradžių taip pamaniau,bet ten toliau santykių aiškinimasis su tuo mokytoju..Man atrodo visos paskutinės serijos bus su juo
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 22, 11:04)
A galima avansu?
,o Vsegda dar tik tolimooooooooooj ateityj  lotuliukas.gif

Tep tep, galima
ojaaaaai kokia bus ateitis užimta su šitiek dalių ir serijų biggrin.gif labai i tooooolimą negrūskit, bo sakėt dirbt eisit ir 'rankinį užtrauksit' stiprokai biggrin.gif

QUOTE(Sim@ @ 2012 11 22, 11:06)
gal padetu? g.gif
user posted image

Vargu. Jau du kart vartojau ir šnypštas schmoll.gif Bet vistiek ačiū smile.gif
Atsakyti