Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 11:01)
Bet tai žiūriu čia epidemija su tuo Vsegda govori vsegda' plinta žaibišku greičiu smile.gif Šitiek gi dalių ir serijų unsure.gif Jamkit moterys po medalį už atsidavimą ir ištvermią kas žiūri juos ščyyrai

Kad tas pirmąsias dalis tai per LNK žiūrėjau prieš kokius 6 m g.gif
Bet, kad jau iš šono žiūrint nusipelniau, tai jamu bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 11:34)

ojaaaaai kokia bus ateitis užimta su šitiek dalių ir serijų biggrin.gif labai i tooooolimą negrūskit, bo sakėt dirbt eisit ir 'rankinį užtrauksit' stiprokai biggrin.gif 


` lotuliukas.gif a va einu užsistatau siųst ir greičiau eilė ateis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 11:01)
Bet tai žiūriu čia epidemija su tuo 'Brat' ir 'Vsegda govori vsegda' plinta žaibišku greičiu smile.gif Šitiek gi dalių ir serijų unsure.gif Jamkit moterys po medalį už atsidavimą ir ištvermią kas žiūri juos ščyyrai
user posted image

pioneer.gif TAi jau ačiū už medalį smile.gif
Vsegda irgi bijojau pradėti. Laikiau užsigardžiavimui doh.gif Bet neištvėriau. Tik kad va kaip ir su visais pratęsimais....Jau kažkaip nebesižiūri per labai, nes iššsisėmė. Nu ką dar jiems galima besugalvoti, jau tiek visko buvo, sočiai, ir meilužių, ir ligų, ir mirčių, ir vaikų... g.gif
Asmeniškai man pats geriausias buvo 2 sezonas wub.gif Taigi dabar žiūrau tik ir selę varvinu wub.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 11 22, 11:04)
A galima avansu? Aš Brato dar tik laukiu antros dalies,o Vsegda dar tik tolimooooooooooj ateityj  lotuliukas.gif

Nu palauksim kol įsikinkysi, tadum pasidalinsi įspūdžiais tongue.gif

QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 11:34)
ojaaaaai kokia bus ateitis užimta su šitiek dalių ir serijų biggrin.gif labai i tooooolimą negrūskit, bo sakėt dirbt eisit ir 'rankinį užtrauksit' stiprokai biggrin.gif 

Jo, serijų nemažai doh.gif

O dėl praytęsimų....Kokių filmų /serialų pratęsimų jums norėtųsi?
Man asmeniškai būt įdomu Р. яблочи (įdomu būtų sulaukti kol iš kalėjimo išeis tas, pamiršau jo vardą...Žinot apie ką kalbu, aks matėt). Paskum pažiūrėčiau kaip Vladikaukaze sekasi Семейный очаг porelei. Срочно в номер irgi būtų neblogai, toks jis tęstinis....Dar ir Семейный детектив su malonumu žiūrėsiu tęsinį....Ваша честь ir Суд irgi būt neblogai, nes kažkaip be pabaigos liko.... Oi, dar juk Moterų daktaras , vos nepamiršau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 22, 12:04)

1.Nu palauksim kol įsikinkysi, tadum pasidalinsi įspūdžiais tongue.gif




2.O dėl praytęsimų....Kokių filmų /serialų pratęsimų jums norėtųsi?
Man asmeniškai būt įdomu Р. яблочи (įdomu būtų sulaukti kol iš kalėjimo išeis tas, pamiršau jo vardą...Žinot apie ką kalbu, aks matėt). Paskum pažiūrėčiau kaip Vladikaukaze sekasi Семейный очаг porelei. Срочно в номер irgi būtų neblogai, toks jis tęstinis....Dar ir Семейный детектив su malonumu žiūrėsiu tęsinį....Ваша честь ir Суд irgi būt neblogai, nes kažkaip be pabaigos liko.... Oi, dar juk Moterų daktaras , vos nepamiršau doh.gif

1. Na ką-pirmi 5 sezonai jau pareina pas mane ax.gif Bet pirma Bratikas bus smile.gif
2.Žiūrėčiau ir Срочно в номер,ir Семейный детектив,ir Без вести,без следа,Люди Шпака niekaip nesulaukiau pratęsimo,o tikėjausi..Nu ir visos komedijos man gali tęstis amžinai:Soldatai,Univeras,Internai,Voroninai,Niania,Studentai,Turistai ,Kuchnia ir t.t. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 22, 12:04)
O dėl pratęsimų....Kokių filmų /serialų pratęsimų jums norėtųsi?
Man asmeniškai būt įdomu Р. яблочи (įdomu būtų sulaukti kol iš kalėjimo išeis tas, pamiršau jo vardą...Žinot apie ką kalbu, aks matėt).

Nesugalvoju teip greit, šiandie lėtai man mąstosi g.gif O! Žinau! Tikrai norėčiau tęsinio
''Вкус граната'' /2011/ Pamenat kas?
видео
user posted image
user posted image
O dėl Р. яблочи kas ten cypėj sėdėjo- nebepamenu schmoll.gif Trumpa atmintis mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 22, 12:04)
Man asmeniškai būt įdomu Р. яблочи (įdomu būtų sulaukti kol iš kalėjimo išeis tas, pamiršau jo vardą...Žinot apie ką kalbu, aks matėt). Paskum pažiūrėčiau kaip Vladikaukaze sekasi Семейный очаг porelei. Срочно в номер irgi būtų neblogai, toks jis tęstinis....Dar ir Семейный детектив su malonumu žiūrėsiu tęsinį....Ваша честь ir Суд irgi būt neblogai, nes kažkaip be pabaigos liko.... Oi, dar juk Moterų daktaras , vos nepamiršau doh.gif

Nė vieno nemačiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2012 11 22, 12:22)
Nė vieno nemačiau  blush2.gif

Aš iš to sąrašiuko tik 1 mačiau- Р. яблочи. Kaip matot irgi skurdžiai čia aš rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 22, 12:12)
1. Na ką-pirmi 5 sezonai jau pareina pas mane  ax.gif  Bet pirma Bratikas bus  smile.gif
2.Žiūrėčiau ir Срочно в номер,ir Семейный детектив,ir Без вести,без следа,Люди Шпака niekaip nesulaukiau pratęsimo,o tikėjausi..Nu ir visos komedijos man gali tęstis amžinai


drinks_cheers.gif

QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 12:18)
Nesugalvoju teip greit, šiandie lėtai man mąstosi g.gif O! Žinau! Tikrai norėčiau tęsinio
''Вкус граната'' /2011/ Pamenat kas?
видео
user posted image
user posted image
O dėl Р. яблочи kas ten cypėj sėdėjo- nebepamenu schmoll.gif Trumpa atmintis mastau.gif

Va šito nemačius dar ax.gif


QUOTE(Apuokas @ 2012 11 22, 12:22)
Nė vieno nemačiau  blush2.gif

Pažiūrėt verta, yra į ką seilę pavarvint
wub.gif Nors jeigu rimtai, tai ir be seilės varvinimo objekto man patiko visi aukščiau išvardintieji...

Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 22, 12:12)
1. Na ką-pirmi 5 sezonai jau pareina pas mane  ax.gif  Bet pirma Bratikas bus  smile.gif
2.Žiūrėčiau ir Срочно в номер,ir Семейный детектив,ir Без вести,без следа,Люди Шпака niekaip nesulaukiau pratęsimo,o tikėjausi..Nu ir visos komedijos man gali tęstis amžinai:Soldatai,Univeras,Internai,Voroninai,Niania,Studentai,Turistai ,Kuchnia ir t.t.  tongue.gif

Jetus-SVATUS praleidau doh.gif

QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 12:18)

''Вкус граната'' /2011/ Pamenat kas?


Ir šitas geras,ir Giulčitaj thumbup.gif
Atsakyti
Vkus granata ir pas mane eilėj. ryt turbūt pradėsiu. dar vakar norėjau klaust ar matėt, ar geras, ar verta žiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 22, 10:36)
Neiškentėjau, bet tik 2 s pažiūrėjau ax.gif

aš irgi jau dvi serijas wub.gif

QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 11:01)
Bet tai žiūriu čia epidemija su  'Vsegda govori vsegda' plinta žaibišku greičiu smile.gif Šitiek gi dalių ir serijų unsure.gif Jamkit moterys po medalį už atsidavimą ir ištvermią kas žiūri juos ščyyrai

aš irgi imu medalį,nes žiūriu jį,o pirmas tris dalis net du kartus žiūrėjau wub.gif
turiu net į CD susirašius blush2.gif

QUOTE(Apuokas @ 2012 11 22, 11:56)
Kad tas pirmąsias dalis tai per LNK žiūrėjau prieš kokius 6 m  g.gif

drinks_cheers.gif aš irgi per tv pradėjau,paskui parsisiuntus kartojau,kol sugalvojau tęsinių paieškot thumbup.gif

QUOTE(Ramsius @ 2012 11 22, 12:04)
*... jau tiek visko buvo, sočiai, ir meilužių, ir ligų, ir mirčių, ir vaikų... g.gif

**Р. яблочи

* drinks_cheers.gif

**antrą seriją įpusėjau ir išjungiau,kažkaip lėtai man ten viskas ax.gif pasilikau kai neturėsiu ką žiūrėt ax.gif

jaučiu,kad kablys ant filmų doh.gif
bet bežiūrint mezginiai geriau einasi thumbup.gif

tik kaip reitingą kinozale pasikelt,nieko lauk netrinu,bet nekyla doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 22 lapkričio 2012 - 13:28
QUOTE(Julsita @ 2012 11 22, 13:09)
,ir Giulčitaj  thumbup.gif

och, kas be ko wub.gif laaabai man patiko
QUOTE(arden @ 2012 11 22, 13:18)
Vkus granata ir pas mane eilėj. ryt turbūt pradėsiu. dar vakar norėjau klaust ar matėt, ar geras, ar verta žiūrėt biggrin.gif

geras ir tikrai verta žiūrėti smile.gif
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 11 22, 13:26)
jaučiu,kad kablys ant filmų  doh.gif

kai kablys jau trukdys, tai išmeskit inkarą, bissskuti pristabdys biggrin.gif
Atsakyti