Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

Nu mergaitės, parsisiunčiau Теория запоя. Žinoma dėl krasaveco žaliaakio ...Pirmi kadrai keistoki apsirodė, ale paskui lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu prikolna komedija, nieko nepasakysi thumbup.gif Taip nuotaiką pakėlė kad super thumbup.gif Tikrai rekomenduoju 4u.gif vos ne kiekviena frazė lotuliukas.gif thumbup.gif
Vienžu žaliaakio personažas lakūnas pijokėlis pas tokisu pačius draugelius geria. Viena sjau visai trupas, po kažkiek laiko sako tam lakūnui, žmon, nu tu nors dešros užkandžiui papjaustyk...Anas - aš ne žmona tau....Pijokėlis pasižiūri lakūnui į veidą - ei, kas tau su fizionomija, nors depiliacija kokai pasidaryk.....Po kiek laiko klausia sugėrovų - kas jūs? Lakūnas sako - aš tavo žmona, o čia (rodo į kitą sugėrovą) mano uošvis...


Ale suvaidinta taip, kad atrodo jog tikrai tie aktoriukai не выходит из запоя lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ну конечно трезвый! Минут двадцать не пил! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 22 lapkričio 2012 - 18:28
Теория запоя, pit ili nie pit
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 11 22, 18:35)
Теория запоя, pit ili nie pit

user posted image
Atsakyti
Brat ir Brat 2 tai šitas giriamas ir žiūrimas yra?
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 11 22, 19:35)
Теория запоя, pit ili nie pit

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 17:49)


______________________________________________________
Pasidalinsiu smile.gif

Gyvenimas - kaip elektra

Su įtampa keliesi,
su pasipriešinimu eini į darbą,
visą dieną kibirkščiuoji,
iš darbo grįžti įelektrintas,
o po to išsijungi.


lotuliukas.gif

QUOTE(Ramsius @ 2012 11 22, 18:10)
Nu mergaitės, parsisiunčiau Теория запоя.
Ну конечно трезвый! Минут двадцать не пил! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

atspėkit-aš siunčiuosi,ar ne mirksiukas.gif
O man diena buvo kaip diena,bet jau vakaras kaip susiš..ko,kad jomajo doh.gif Gi sutepinėjau tortą.Ir ne pirmą kartą.Visada be problemų,nu o šiandien-pypiec..Košė kažkokia blink.gif Jei per naktį šaldytuvas reikalo nepataisys,tai rytoj,žinokit, kokios LNK žinios gali pranešt,kad viena alytiškė iš širdagraužio pasidarė galą kokiu virtuviniu įrankiu doh.gif Kad nelikčiau apgavus Ramsiaus ir Monami,skubu kinozale pateikt prašymą karūnai gaut ax.gif
Atsakyti
''Любовь с акцентом'' /2012/
трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1032381
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Julsita @ 2012 11 22, 21:29)
,tai rytoj,žinokit, kokios LNK žinios gali pranešt,kad

seksiu ryt žinias lotuliukas.gif na labai tikiuosi kad bent jau šaldytuvas pagelbės tamstai mastau.gif
P.S. patinka Dzūkija smile.gif labai man artima... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 22 lapkričio 2012 - 21:50
QUOTE(saulyte525 @ 2012 11 22, 20:27)
Brat ir Brat 2 tai šitas  giriamas ir žiūrimas yra?

manau,kad ne g.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 11 22, 21:29)
*O man diena buvo kaip diena,bet jau vakaras kaip susiš..ko,kad jomajo  doh.gif 
** Kad nelikčiau apgavus Ramsiaus ir Monami,skubu kinozale pateikt prašymą karūnai gaut  ax.gif

* 4u.gif
** bigsmile.gif 4u.gif

o aš kažkaip vakare visai kitų darbų turėjau tai nepažiūrėjau nei vieno filmo g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 11 22, 20:27)
Brat ir Brat 2 tai šitas  giriamas ir žiūrimas yra?

Ne,ne šitas mirksiukas.gif Apie šį čia kai kas svaigsta wub.gif
http://kinozal.tv/de...s.php?id=745901
http://kinozal.tv/de....php?id=1026952
Nu karūna užsakyta.Tikėkimės,kad iki ryt ryto bus ji man įteikta g.gif
Tiesa,Ramsius atrodo,rašė,kad patinka to personažo su kepure,bajeriukai.Tai man tas aktorius labai patiko seriale Кадетство
Papildyta:
Ohoho-aš jau karūnuota ax.gif Ir,jei gerai supratau,12-ai savaičių ax.gif Tai va-Monami jau apdovanojau.Ramsiaus nespėjau-pasirodo pasikeitę taisyklės:valandos bėgyje galima padaryti tik 5 transferus.Gal prieš kokį pusmetį draugei cielus 20 padariau iškart prisėdus-ir nieko,o dabar čia kažkaip jau pasikeitė.Nu nieko,jei jau šiandien nespėsiu,tai ryt ryte Ramsiui pirmenybė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 22 lapkričio 2012 - 22:13
QUOTE(saulyte525 @ 2012 11 22, 18:35)
Теория запоя, pit ili nie pit

QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 18:38)

Jo thumbup.gif
O kaip undinėlė ant stakano krašto sėdėjo lotuliukas.gif
Man ta Teorija zapoja buvo pats tas po 3 dienu Non stop knygos vertimo, nes galva tai jau be smegenų likusi blink.gif
Žvingavau žvingavau, ale kai pamaciau priešpaskutinisu kadrus pajutau kad smegenų likučiai visia tirpsta...Ir pagalvojau, kokio bieso viešpats išskyrė žmonių giminę į vyrus ir moteris.... rolleyes.gif



QUOTE(saulyte525 @ 2012 11 22, 20:27)
Brat ir Brat 2 tai šitas  giriamas ir žiūrimas yra?

Ne.
P.S. Žemiau jau Julsita atsakė


QUOTE(Julsita @ 2012 11 22, 21:29)
lotuliukas.gif
atspėkit-aš siunčiuosi,ar ne  mirksiukas.gif
O man diena buvo kaip diena,bet jau vakaras kaip susiš..ko,kad jomajo  doh.gif  Gi sutepinėjau tortą.Ir ne pirmą kartą.Visada be problemų,nu o šiandien-pypiec..Košė kažkokia  blink.gif  Jei per naktį šaldytuvas reikalo nepataisys,tai rytoj,žinokit, kokios LNK žinios gali pranešt,kad viena alytiškė iš širdagraužio pasidarė galą kokiu virtuviniu įrankiu  doh.gif  Kad nelikčiau apgavus Ramsiaus ir Monami,skubu kinozale pateikt prašymą karūnai gaut  ax.gif

1. Nu tai ar siuntiesi? ax.gif
2. Tikėsimės kad neprireiks LNK žinių smile.gif


QUOTE(Julsita @ 2012 11 22, 22:19)
Tiesa,Ramsius atrodo,rašė,kad patinka to personažo su kepure,bajeriukai.Tai man tas aktorius labai patiko seriale Кадетство
Papildyta:
Ohoho-aš jau karūnuota  ax.gif  Ir,jei gerai supratau,12-ai savaičių  ax.gif  Tai va-Monami jau apdovanojau.Ramsiaus nespėjau-pasirodo pasikeitę taisyklės:valandos bėgyje galima padaryti tik 5 transferus.Gal prieš kokį pusmetį draugei cielus 20 padariau iškart prisėdus-ir nieko,o dabar čia kažkaip jau pasikeitė.Nu nieko,jei jau šiandien nespėsiu,tai ryt ryte Ramsiui pirmenybė  mirksiukas.gif

1. Bajeriukai nemirtingi lotuliukas.gif
2. Lauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 10:54)

Ar radot ką? Nes ir nežinau ką žiūrėti, neturiu iš ko rinktis user posted image


nieko neradau gero verysad.gif

QUOTE(Visgi @ 2012 11 22, 13:18)
''Вкус граната'' /2011/ Pamenat kas?

o jis su gera pabaiga? g.gif nesu maciusi.......
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2012 11 22, 23:07)
nieko neradau gero  verysad.gif
o jis su gera pabaiga? g.gif  nesu maciusi.......

console.gif
na rolleyes.gif taip
Atsakyti