Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

Labutis,

Niu, truputi meistru tema...Cia dar kai su pilvu viksciojau, tevukas nuvare mano yariuka i autotoja, tai kai uzgiedojo jie ten apie eiles...tai dabar uz tai zinau mirksiukas.gif I autotoja - tik su MB thumbup.gif Jis sau sedi vado kabinete, snekuciuojasi, kol masiniuka tvarko, tai net sekretores labai mielos ir apie mane sokineja tongue.gif
Papildyta:
o siaip su servisais tai sudetinga, kai pati nerauki nieko...as uz tai i juos tik padangu keisti vaziuoju, bet pastebejau, kad jei meistrams labai gudria nenori pasirodyt, tai jie tau irgi labai malonus ax.gif Man pvz, net domkrata isardo ir sudeda i vieta doh.gif
Atsakyti
eilės ten visada didelės ir kainos už darbą irgi , ir prisigalvoja tokių darbelių ko kitas meistriukas nė nesiūlytu dar daryt

jei jūsų mašiniuką paėmė be eilės , tai riaiškiasi kažkam reiks dar ilgiau laukt g.gif

ir dar kodėl taviškį 'domkratą' smile.gif naudoją , ką jie savo neturi ?
šiaip tai yra pakelėjai , kurie naudojami ratams pakeist ar permontuot smile.gif

mašiniukas turėtu but sutvarkytas , kad sėst ir važiuot
Atsakyti
Laukiau as eilej, tik po ti jau ne viena vaziavau lotuliukas.gif
O ratus keiciu ne pas juos (Ten,kur juos keiciu, man viska sutvarko, t.y. visa bagazine blush2.gif ). Autotojoje kainos nerealios, jau uz varztu priverzima karta susimokejau tiek.... doh.gif Tik del gedimo ten vaziuoju, nors kazkaip dar nebuvo rimtu bedu (tfu tfu tfu).
Atsakyti
autotojoje ir tokviloje kainos turbūt tokios pat kaip ir kituose oficialiuose autosalonuose.
tik vat bėda ta, kad daugiau niekur kitur nedaro variklio kompiuterinės diagnostikos toyotu, kaip tik oficialiuose servisuose. ir šiaip jie žino visa mašinos specifiką, ko kiti servisai net neįtaria. kaip, kad man buvo, tereikėjo prisukti prie kėbulo masės laidą, o man pasakė, kad 3-ias purkštukas nedirba.
na bet dabar registravausi į tokvilą, tai priėmė po 3 dienų. net kažkaip keista pasirodė, kad taip greit.
Atsakyti
QUOTE(modeliuka @ 2008 04 07, 07:42)
autotojoje ir tokviloje kainos turbūt tokios pat kaip ir kituose oficialiuose autosalonuose.
tik vat bėda ta, kad daugiau niekur kitur nedaro variklio kompiuterinės diagnostikos toyotu, kaip tik oficialiuose servisuose. ir šiaip jie žino visa mašinos specifiką, ko kiti servisai net neįtaria. kaip, kad man buvo, tereikėjo prisukti prie kėbulo masės laidą, o man pasakė, kad 3-ias purkštukas nedirba.
na bet dabar registravausi į tokvilą, tai priėmė po 3 dienų. net kažkaip keista pasirodė, kad taip greit.

Ne tik tuose servisuose daro schmoll.gif Neseniai savo Toyotai variklio diagnostiką dariau Tanagroj, Lukšio g. ax.gif Mokėjau 140 Lt (bet nežinau ar čia daug ar mažai g.gif )
Atsakyti
tai praktisškai tas pats kaip ir Tokviloj, tokia diagnostikos kaina. reiktų sąskaitą pasižiūrėt, bet atrodo valandos įkainis 120 ar 130 Lt.
užtat manau detalių pigiau būtų ieškoti tai japoniškų automobilių dalių parduotuvėse.
Atsakyti
Sveiki, neseniai pati nusipirkau toyota yaris ir esu beproto patenkinta, tik, viduje per daug piesineliu gal zinote kur galima rasti sios nuostabios masinytes isntrukcija
Atsakyti
QUOTE(anil777 @ 2008 04 14, 18:32)
Sveiki, neseniai pati nusipirkau toyota yaris ir esu beproto patenkinta, tik, viduje per daug piesineliu  gal zinote kur galima rasti sios nuostabios masinytes isntrukcija

aš irgi turiu yaris, turiu tik popierinį variantą, knygutę... jeigu naujesnis yaris, nuo 2006metų anglų kalba instrukcija yra internete... mirksiukas.gif
Atsakyti
jo ir mes vakar nupirkom toyota
Papildyta:
avensis 2000 metuku
Atsakyti
Gal zinot, ar toyota Avensis Verso ir Toyota Corolla Verso tokio pat dydzio? Mane kazkaip corolla labiau traukia...Kaip del siu masinu komfortiskumo?Ar labai ten nepatogios sedynes?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 04 27, 21:44)
Gal zinot, ar toyota Avensis Verso ir Toyota Corolla Verso tokio pat dydzio? Mane kazkaip corolla labiau traukia...Kaip del siu masinu komfortiskumo?Ar labai ten nepatogios sedynes?.. g.gif


4u.gif , as taip par rinkausi tarp Avensis Verso ir Corolos Verso.., ir nusipirkau Corola Verso. Avensis yra 7-vietis, todel yra siek tiek ilgesne uz Corola (5 viete).. Kad butu nepatogios sedynes, tai tikrai negaleciau pasakyti! Tiek vairuotojo tiek keleivio puseje yra atlosas rankoms, man asmeniskai jo nereikia, bet vaziuojant ilgomis distancijomis arba su automatine pavaru deze ji tikrai nepatrukdytu.. O kas liecia komforta, tai man ji thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 04 27, 23:08)
4u.gif , as taip par rinkausi tarp Avensis Verso ir Corolos Verso.., ir nusipirkau Corola Verso. Avensis yra 7-vietis, todel yra siek tiek ilgesne uz Corola (5 viete).. Kad butu nepatogios sedynes, tai tikrai negaleciau pasakyti! Tiek vairuotojo tiek keleivio puseje yra atlosas rankoms, man asmeniskai jo nereikia, bet vaziuojant ilgomis distancijomis arba su automatine pavaru deze ji tikrai nepatrukdytu.. O kas liecia komforta, tai man ji  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

O tai jeigu abi septynvietes, tai tada bus vienodos...? g.gif Gal noreciau septynvietes...Man patinka, kai laisvai gali jaustis automobily... biggrin.gif
Atsakyti