Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testas neigiamas, bet aš laukiuosi

Apklausa: Ar taip kam nors buvo? (321 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Man mm veluoja jau 3 sav., testai kuriuos perku turbut isvis tik viena juostele turi unsure.gif Tuoj leksiu pas daktaryte ieskot mm arba 4u.gif . o taip tikiuosi 4u.gif ...
Atsakyti
QUOTE(audrytexx @ 2008 07 04, 15:04)
Man mm veluoja jau 3 sav., testai kuriuos perku turbut isvis tik viena juostele turi  unsure.gif  Tuoj leksiu pas daktaryte ieskot mm arba  4u.gif  . o taip tikiuosi  4u.gif ...

Nu šakės doh.gif kaip būna. Papasakok ar rado daktarytė tavo mm biggrin.gif Per echo irgi ne visada mato mažytį žirniuką.
Atsakyti
Man pirmi du testai rode I ir tik treciasis parode II ax.gif
Atsakyti
Sveiki... 4u.gif
Deje praeita menesi as taip ir nesulaukiau teigiamo rezultato, o prasidejo mm. Aisku labai nusiviliau. Si menesi jau pirkau ovuliacijos testus, bet jie man nieko neparode, dabar mm turi prasideti po 3 dienu, bet aisku noreciau kad jie neprasidetu.... smile.gif Mane jau visa savaite varineja naktimis i tualeta po 3 kartus, dar krutine padidejo, BT 38.2 ar tai gali reiksti kad esu nescia? ax.gif
NT dariausi pries 4 dienas nieko nerode, jau netikiu jais aplamai. Kraujo tyrimo ne karto nedariau, tai nebaisu, kiek jis kainuoja ir kada ji geriau darytis, unsure.gif pvz. is ryto? g.gif
Atsakyti
Na sveikutes merginos, visos laukiancios ir besilaukiancios smile.gif Perskaiciau ir nurimau..pasirodo visko buna su tais testukais. Mes su vyru leliuka planuojam jau metus ir tik po tiek laiko mm man veluoja smile.gif su kas diena kai jos neateina vis labiau dziaugiuosi, tik va testukai norimo rezultato neparodo g.gif ...bet is tiesu pirma karta taip stipriai jauciu, kad laukiuosiu, kad net tais testukais nesinori tiketi...dabar nusprendziau dar kokia savaitele palaukt....nors turbut jau ryt neiskentusi darysiu dar viena rytini testuka lotuliukas.gif . Labai jau nekantru rolleyes.gif Pozymiai tai net sunku pasakyti...viskas labai panasu i artejancias mm, bet kadangi nezinau koks tas jausmas turi buti, tai noriu tiketi, kad nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruoniuke1000: 18 liepos 2008 - 13:28
QUOTE(ruoniuke1000 @ 2008 07 18, 14:26)
Na sveikutes merginos, visos laukiancios ir besilaukiancios smile.gif Perskaiciau ir nurimau..pasirodo visko buna su tais testukais. Mes su vyru leliuka planuojam jau metus ir tik po tiek laiko mm man veluoja smile.gif su kas diena kai jos neateina vis labiau dziaugiuosi, tik va testukai norimo rezultato neparodo g.gif ...bet is tiesu pirma karta taip stipriai jauciu, kad laukiuosiu, kad net tais testukais nesinori tiketi...dabar nusprendziau dar kokia savaitele palaukt....nors turbut jau ryt neiskentusi darysiu dar viena rytini testuka lotuliukas.gif . Labai jau nekantru rolleyes.gif Pozymiai tai net sunku pasakyti...viskas labai panasu i artejancias mm, bet kadangi nezinau koks tas jausmas turi buti, tai noriu tiketi, kad  nestuke.gif

Kam leisti pinigus ant NT ir negauti tikslaus atsakymo? Pasidarykite kraujo tyrimą rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Milanisa @ 2008 07 18, 12:08)
Kraujo tyrimo ne karto nedariau, tai nebaisu, kiek jis kainuoja ir kada ji geriau darytis, unsure.gif  pvz. is ryto?  g.gif

Dariausi vakar vakare smile.gif kainuoja 27lt. Per pora valandu buvo rezultatai smile.gif Labai tiklu ir aisku viskas
Atsakyti
QUOTE(Milanisa @ 2008 07 18, 13:08)
Kraujo tyrimo ne karto nedariau, tai nebaisu, kiek jis kainuoja ir kada ji geriau darytis, unsure.gif  pvz. is ryto?  g.gif

Paskaitykite čia
Atsakyti
Na pasidariau as sestadieni kraujo tyrima, neigiamas, bet ir mm dar neprasidejo, bet jauciu kad prasides, kraujo tyrimas meluot negali. schmoll.gif Ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, biggrin.gif Man atsitiko kazkoks stebuklas, suaindien ryte dariausi NT, teigiamas, nebent praeta savaite dariausi kraujo tyrima buvo neigiamas, as dar karta pakartojau, vel teigiamas, negaliu dar patiketi, kad esu nestuke.gif Labai labai to laukiau, tikiuosi, kad dabar bus viskas gerai, dar karta neistverciau leliuko praradimo. Savijauta tai nepaveda, krutine su kiekviena diena dideja, alki labai jauciu.
As is visos sirdies linkiu visoms, kas dar nesilaukia, bet labai nori, greiciau sulaukti teigiamo rezultato. sunglasses2.gif


Tik dabar turiu dilema, kur kreiptis, pas koki gydytoja??? g.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką toms, kurios anksciau sioje temeleje vardino, jog testas neigiamas, o visi pozymiai rodo teigiama varianta... Sakykit, mielosios, kas nusvėrė- ar testo rezultatai, ar nuojauta? smile.gif smile.gif
Atsakyti
Abu nestumus dariau po du testus, ir visi keturi testai rode nesamones, tai po viena juostele, vienoje puseje, tai viena juostele kitoje puseje. Siaip manau, akd pirkau nekokybiskus testus, tie, kur euro vaistineje pigiausi..bet abu sykius zinojau net pastojimo diena ir nstumai pasitvirtino
Atsakyti